Nuotykiai ir pramogos

Dar Siegmundas Freudas teigė, jog sapnai yra skirti mūsų norų ir fantazijų įgyvendinimui. O sąmoningi sapnai mus atveria unikalią galimybę įgyvendinti bet kokią svajonę! Čia mes esame visiškai saugūs ir galime įveikti net gamtos dėsnius – šokinėti nuo aukščiausių pastatų ar kalnų viršūnių, skraidyti, pereiti sienas, vaikščioti jūros dugnu ar pakilti į kosmosą. Čia nėra jokių socialinių tabu – galime nuogi vaikštinėti miestų gatvėmis, paplekšnoti per petį Prezidentui ar nusitempti į lovą mylimą muzikos ar kino žvaigždę.

Galime nukakti bet kur, padaryti ar patirti bet ką, apie ką tik svajojame ar ką tik galime įsivaizduojame. Tai pasaulis, kuris mums yra tiek pat realus kiek ir tikrasis, bet kuriame yra visiška laisvė ir viskas yra įmanoma! Mes galime būti herojai, drąsus karžygiai, gyvenantys didingose viduramžių pilyse ar futuristinėse „Žvaigždžių karų“ kosminėse stotyse, keliauti laiku – nuo didžiojo sprogimo iki Visatos pabaigos – ar erdve – nuo malonaus atostogų kampelio iki tolimiausių Visatos užkaborių, kurių nepasiekia ir didžiausi kosminiai teleskopai.

Taip, tai neišsiamiamų svajonių šalis, į kurią raktą turime kiekvienas 😉 Eikite, džiaukitės, mėgaukitės, įgyvendinkite visas savo svajones! Tai yra sveika, gerai ir pabudus pasaulis taip pat nušvis naujomis ryškiomis spalvomis 😉

Pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis sąmoninguose sapnuose mūsų Forume!

Eiti į viršų