Gegužės pabaigoje Lietuvoje įvyks net keletas seminarų apie sapnus.

Gegužės 24-25 dienomis Vilniuje bei 26-27 dienomis Kaune viešės „aktyvaus sapnavimo“ metodikos autorius Robert Moss, o tuo pat metu, 25-27 dienomis Vilniuje, praktinį seminarą moterims apie sapnus ves rusų psichologė Marina Strekalova.

Platesnė informacija žemiau.

 

 

Tik trys dalykai: gyventi prasmingesnį ir įdomesnį gyvenimą, naudojant sapnus, sutapimus ir vaizduotę

Robert Moss

Gegužės 24-25 d. Vilnius

Esama trijų nepaprstai svarbių dalykų mūsų guyvenime, kuriuos mes linkę įvardinti: tai tik tas ar anas. Mes kartojame : ”Tai tik sapnas”, nors savo sapnuose mes pasiekiame giliausius gydymo ir kūrybos šaltinius. Savo sapnuose mes apmokomi kaip atlaikyti iššūkius ir pasinaudoti ateities galimybėmis; mes tampame keliautojais laike ir bendraujame su dvasiniais mokytojais ir ateiviais.  Mes sakome : ” tai tik sutapimas”, nors sutapimas gali būti signalas iš aukštesnio pasaulio ir galbūt šansas pasitikti nuostabią galimybę ir ja pasinaudoti. Įsiklausant į sutapimų žaidimą, mes pažadinami paslėptai įvykių logikai ir surandame priėjimą prie nepaprasto patarimo. Sinchroniškumas atveria vartus, kurių iki šiol nepastebėjome ir pritraukia naujus žmones ir įvykius pagal mūsų slaptus troškimus ir ryžtą plaukti gyvenimo srautui nešant ,vadovaujantis savo troškimais, o ne svetimomis komandomis. Mes sakome: ”tai tik vaizduotė”, nors vystydami vaizduotę, mes galime išgydyti savo kūną ir padėti išsipildyti slapčiausiems savo širdies troškimams. Kaip pasakė indų poetas Tagore, naudodamasis poetine įžvalga: ” kuo stipresnė vaizduotė, tuo tikresni rezultatai.” Šioje “aukštos įtampos” programoje mes išmoksime malonių ir šviežių technikų, kad mūsų gyvenimas taptų galingesnis ir sveikesnis, ir tuo pačiu kiekviena mūsų gyvenimo diena nuostabesnė naudojant šiuos tik tris dalykus: sapnus, sutapimus ir vaizduotę.

Seminaro programa:

Gegužės 24 d. (18 -21 val.) – Įvadas į seminarą.
Gegužės 25 d. (10 -18 val.) – Būgno transas, kelionės į pasąmonės gelmes, savigyda ir kūrybos šaltinių naudojimas.

Vieta: Jasinskio g. 9
Kaina: ik balandžio 20 d. – 400 Lt. (vėliau – 450 Lt.)
Registracija ir informacija: mob. tel. +370 682 68612 (Remigijus Štaras), el. paštu: remigijus.staras@gmail.com

 

Sapnuoti gyvenimą širdimi 

Robert Moss

Gegužės 26-27 d. Kaunas

Širdies balsas pašaukia mus gyventi sąmoningiau surandant gyvenimo tikslą ir atveria galimybes pasireikšti mūsų geriausioms ir drąsiausioms svajonėms. Širdies centre mes surandame drąsos gyvenimo iššūkiams, peržengiame savo ribotus įsitikinimus ir šis kūrybiškas šuolis iš širdies mums gali padėti užpildyti pasaulį magija ir sveikata. Širdies centre mes itin giliai patiriame džiaugsmą ir skausmą. Kartais širdies balsą užgožia kasdienis triukšmas ir kitų žmonių reikalavimai, kurie nuolatos stengiasi mums įrodinėti, kas me sesame ir ką galime padaryti ir ko- ne. Mes dažnai stengiamės užtildyti tą širdies balsą, nes bijome būti įskaudinti, jei atversime širdį galingoms emocijoms. Šiame įspūdingame seminare mes sukursime saugią ir gydančią erdvę, kurioje galėsime atverti savo širdis ir susigrąžinsime vitalinę energiją, kurią praradome traumos ar sielvarto metu ar atsisakydami eiti savo širdies keliu ir vengdami išpildyti slapčiausius širdies troškimus. Mes surasime savo tikrąją Šiaurinę žvaigždę, nepriekaištingą savo gyvenimo kompasą, mąstydami širdimi, kuri išmintingesnė už proto apskaičiavimus. Aktyvaus sapnavimo technikų padedami mes išauginsime įmanomas galimybes ir vizijas sau ir kitiems ir panaudosime kolibrio gydomąsias galias, kad išliktume pastovūs ir nepajudinami savo širdies centre, gyvenant nesibaigiančio judėjimo apsuptyje. Mes improvizuosime spontanišką ritualą, vaidinimą ir ekspresyvų meną, kad pagerbtume savo vizijas ir padėsime vienas kitam surasti energijos ir resursų gyventi savo širdies gyvenimą ir eiti juo, vieninteliu vertu keliu – širdies keliu.

Seminaro programa:

Gegužės 26 d. ( 18-21 val) – Įvadas į seminarą, knygos pristatymas.
Gegužės 27 d. (10-18 val.) – Būgno transas, kelionė į pasąmonės gelmes, savigyda, padedant būgnui, traumų gydymas ir vitalinės energijos susigrąžinimas, savo širdies kelio suradimas.

Vieta:  Gedimino g. 26 b (Dvasinio tobulėjimo centras „Šviesos namai“), Kaunas
Kaina:  iki balandžio 20 d. – 400 Lt. (vėliau – 450 Lt.)
Registracija ir informacija: tel.: +370 655 00988 (Rita), el. paštas: ritabany@gmail.com

 

Robert Moss – Aktyvaus sapnavimo kūrėjas, originalios modernaus sapnavimo metodų ir senovinių šamaniškų technikų sintezės kūrėjas pažadinantis mus keliavimui ir savigydai. Gimęs Australijoje jis patyrė ir išgyveno mirties būsenas vaikystėje. Bestselerių autorius, žurnalistas ir nepriklausomas tyrinėtojas bei mokslininkas. Jis parašė devynetą knygų apie sapnavimą, šamanizmą ir vaizduotę: ”Sąmoningas sapnavimas”, “Irokėzų sapnavimo būdas”, “Tik trys dalykai”, ”Paslaptinga sapnavimo istorija”, “Sapnavimo vartai”, “Aktyvus sapnavimas”. Vadovauja populiariems sapnavimo seminarams visame pasaulyje nuo Brazilijos, Prancūzijos iki Baltijos šalių, dėsto trejų metų Aktyvaus sapnavimo mokytojų specialistų kursą. Australijos Nacionaliniame universitete dėstė senovės istoriją.

 

Sapnų realybė – Praktinis seminaras moterims

Marina Strekalova

Gegužės 25-27 d. Vilnius

„Pirmas žingsnis siekiant pažinti sapnų pasaulį visai paprastas-tereikia suvokti tas begalines galimybes,kurias mums gali atskleisti sapnai.Paprastai mes sapnus laikome priešingybe realiam gyvenimui,nors iš tiesų-nieko nėra realiau už sapnus“ (Tenzin Wangyal Rinpočė).

Kasdien sapnų pasaulis mums siunčia reikšmingus ženklus apie kasdienį gyvenimą, absoliučiai kiekvienas žmogus sapnuoja,tačiau ar atkreipiam dėmesį į savo sapnus,ar sugebam suprasti juos ir pasinaudoti šia dovana?

Pagrindinės seminaro temos:

Sapnavimas ir būdravimas – dvi skirtingos vienos realybės dalys,sąmoningumas (ir nesąmoningumas) gyvenime, sapnai kaip pagalbininkai realiame gyvenime

Sąmoningas sapnavimas. Užmigimas ir prabudimas,ryšys su gimimu ir su mirtimi

Vidinė sapnų pasaulio erdvė-kaip užmegzti kontaktą ir joje orientuotis

Įvairūs sapnų pasaulio atskleidimo metodai

Ženklai ir simboliai –kaip realybės pranašai

Pagrindiniai tikslai: Išmokti kontaktuoti su savo vidiniu sapnų pasauliu ir praturtinti savo sapnavimo patirtį naujomis galimybėmis ir praktikomis.Mokytis pereiti iš dienos į nakties pasaulio realybę ,priimti sapnus kaip gilią ir sąmoningą sąmonės dalį ,draugą ir pagalbininką.Atskleisti sau šios realybės prasmę

Seminarą veda: Marina Strekalova (Sankt Peterburgas) – praktikuojanti psichologė, Rusijos transpersonalinės psichologijos ir psichoterapijos Asociacijos narė, daug metų aktyviai praktiškai tyrinėjanti sąmoningo sapnavimo erdves. Seminaro metu bus vedamos praktikos, egzistuojančios įvairiose pasaulio kultūrinėse ir dvasinėse tradicijose, taikomi transpersonalinės psichologijos metodai, o taip pat asmeninė vedančiosios patirtis.

Seminaro laikas: penktadienį-19-22 val., šeštadienį ir sekmadienį-10-18val.

Vieta: Kaštonų g. 4 (Vilnius)

Kaina: 400 lt, užsiregistravus ir sumokėjus avansą iki gegužės 11d. – 350lt.

Informacija ir registracija: tel. 8 620 27658 (Giedrė), giedre@visaspasaulis.lt

 

Pastaba: lucid.lt su organizuojamais seminarais niekaip nėra susijęs ir už pateiktos informacijos tikslumą neatsako (informacija pateikta pagal tinklalapius www.sapnaikalba.lt ir www.visaspasaulis.lt)