Knygos

LUCID DREAMING: THE POWER OF BEING AWAKE & AWARE IN YOUR DREAMS – Stephen LaBerge

Sąmoningų sapnų klasika – pirmoji sąmoningų sapnų mokslinių tyrimų „krikštatėvio“ Stephen LaBerge knyga, pristatanti sąmoningus sapnus, jų istoriją, pirmuosius eksperimentus Stanfordo miego laboratorijoje, galimus sąmoningų sapnų praktinius pritaikymus, jų prasmę, reikšmę bei platesnius filosofinius aspektus. Iki šiol išliekanti viena pačių geriausių knygų šia tema.

Plačiau: Amazon (angliškai) | lib.rus.ec (rusiškai)

EXPLORING THE WORLD OF LUCID DREAMING – Stephen LaBerge & Howard Rheingold

Bene geriausias praktinis vadovas po sąmoningų sapnų pasaulį. Šioje antrojoje Dr. LaBerge knygoje yra gausu įvairiausių technikų, metodų bei įvairių pratimų, padedančių ne tik išmokti būti sąmoningu sapne, bet ir būti sąmoningesniu pabudus. Ypatingas dėmesys knygoje skiriamas praktiniams pritaikymams – rasite daugybę idėjų, ką galite nuveikti sapne 😉

Plačiau: Amazon (angliškai) | lib.rus.ec (rusiškai)

LUCID DREAMING: GATEWAY TO THE INNER SELF – Robert Waggoner

Šioje knygoje talentingas ir patyręs sąmoningas sapnuotojas Robertas Waggoneris dalijasi savo patirtimi ir įžvalgomis iš šios daugelį metų trunkančios kelionės po sapnų pasaulį. Knygoje gausu išties įdomių įžvalgų ne tik apie sąmoningus sapnus, bet ir apie mūsų vidinį pasaulį (sąmonę/pasąmonę), Savastį (Self) apskritai. O taip pat nemažai ir vertingos praktinės informacijos.

Plačiau: Amazon (angliškai)

LUCID DREAMING: THE PARADOX OF CONSCIOUSNESS DURING SLEEP – Celia Green & Charles McCreery

Celia Green, pačios pirmosios mokslinės knygos apie sąmoningus sapnus autorė, kartu su savo kolega šioje knygoje paprastai ir aiškiai plačiajai visuomenei pristato sąmoningų sapnų fenomeną, iliustruodami įvairiais istoriniais pavyzdžiais bei palygindami su kitais fenomenais, tokiais kaip išėjimai iš kūno (OBE) ar vaidenimaisis.

Plačiau: Amazon (angliškai)

CONTROL YOUR DREAMS – Jayne Gackenbach & Jane Bosveld

Dar vienos garsios sąmoningų sapnų tyrinėtojos Jayne Gackenbach knyga, kurioje apžvelgiami tiek moksliniai tyrimai, tiek sąmoningo sapnavimo technikos, tiek galimi pritaikymai, tiek ir platesni aspektai. Ypatingas dėmesys skiriamas sąmoningų sapnų sąsajoms su meditacija ir sąmoningumo lavinimu.

Plačiau: Amazon (angliškai)

ADVANCED LUCID DREAMING: THE POWER OF SUPPLEMENTS – Thomas Yuschak

Šioje knygoje, skirtoje žmonėms jau susipažinusiems su sąmoningu sapnavimu, Thomas Yuschakas aprašo biocheminį būdą, kaip galima prailginti sąmoningus sapnus ir ženkliai padidinti jų skaičių – t.y., pasinaudojant tam tikrais papildais. Unikali tokio tipo knyga ir pakankamai išsamus gidas, besidomintiems tokiais papildais.

Plačiau: Amazon (angliškai)

CONSCIOUS MIND, SLEEPING BRAIN – Jayne Gackenbach & Stephen LaBerge (eds.)

Nepamainoma knyga besidomintiems moksliniais sąmoningų sapnų aspektais. Vienintelė tokio pobūdžio mokslinė knyga, prie kurios prisidėjo visi žymiausi sąmoningų sapnų tyrėjai ir kurioje surinkta turbūt išsamiausia informacija apie sąmoningų tyrimus bei galimus taikymus. Ypatinga reta knyga, kurią gauti yra laabai sudėtinga 🙂

Plačiau: Amazon (angliškai)

THE TIBETAN YOGAS OF DREAM AND SLEEP – Tenzin Wangyal Rinpoche

Puiki knyga norintiems praplėsti akiratį ir besidomintiems Rytų filosofijomis bei dvasiniais sąmoningų sapnų aspektais. Tenzinas Wangyalas labai paprastai ir aiškiai pristato jau tūkstantmečius egzistuojančias tibetiečių miego ir sapnų jogos praktikas, padedančias tapti sąmoningesniais ir sapnuose, ir gyvenime pabudus, bei išsilaisvinti iš mus supančios iliuzijos.

Plačiau: Amazon (angliškai)

Žinote daugiau gerų knygų apie sąmoningus sapnus? Pasidalinkite mūsų Forume!

Eiti į viršų