Kodėl sapnuoti sąmoningai?

Žmonėms, niekada nepatyrusiems sąmoningo sapno, kartais būna sunku suvokti, kokia yra to prasmė ir kodėl yra verta dėti didžiules pastangas bandant to išmokti. Bet paprastai užtenka vieno vienintelio karto ir tokių klausimų nebelieka 🙂

Įsivaizduok, kad šią akimirką nebelieka jokių apribojimų. Viskas, absoliučiai viskas, apie ką tik pagalvotum, yra įmanoma.

Nori nuskristi į Egiptą pamatyti piramides? O gal išvysti Žemę iš kosmoso? Nuskristi į Mėnulį, Marsą, o galbūt kažkur toli į kitą galaktiką ar visai į kitas dimensijas?

Norėtum nueiti į pasimatymą su Bradu Pittu ar Angelina Jolie? O galbūt su Elviu Presley ar Marilyn Monroe? Padiskutuoti apie reliatyvumo teoriją su Einsteinu? Paplekšnoti per petį Vytautui Didžiajam ir kartu su juo sutriuškinti kryžiuočių kariauną Žalgirio mūšyje?

O galbūt norėtum geriau pažinti save? Išlavinti savo socialinius ar fizinius įgūdžius? Išspręsti kankinančias problemas, atsikratyti košmarų ar gauti kūrybinį įkvėpimą, atsakymus į klausimus? Tobulėti dvasiškai? Pažinti savo vidaus ir Visatos paslaptis?

Sąmoninguose sapnuose jokių apribojimų nėra. Tėra ribos, kurias mes nusibrėžiame sau patys. O mūsų pojūčiai sąmoninguose sapnuose niekuo nesiskiria nuo mūsų pojūčių pabudus. Tik skirtingai nei realybėje, sapnuose mes esame visiškai saugūs – ten mums nieko negali blogo nutikti.

Tad ar yra dar dvejonių, kodėl yra verta leistis į šią neįtikėtinai nuostabią kelionę? 🙂

Turite klausimų? Užduokite juos drąsiai mūsų Forume!

Eiti į viršų