Kaip sapnuoti sąmoningai?

Sąmoningai sapnuoti galima išmokti. Kaip ir su kiekvienu įgūdžiu, žmonių gabumai skiriasi. Vieni tam yra natūraliai talentingesni (kai kurie žmonės kiekvieną naktį natūraliai sapnuoja sąmoningai!), kitiems reikia įdėti šiek tiek daugiau pastangų. Bet tai nėra kažkoks ypatingai išskirtinis dalykas – sąmoningai sapnuoti gali išmokti praktiškai kiekvienas!

Pirmiausia, yra svarbu žinoti šiek tiek teorijos apie skirtingas miego stadijas. Tada yra labai svarbu išmokti atsiminti savo sapnus – labai ir labai yra rekomenduotina vesti savo sapnų dienoraštį! Taip pat reikia žinoti būdus, kaip patikrinti, ar tu dabar sapnuoji, ar ne. (Beje, ar tikrai žinai, jog tu nesapnuoji būtent dabar? :)). Toliau yra įvairios technikos (pvz, savitaiga, MILD, WILD, WBTB), padedančios patapti sąmoningu sapne. Dar yra visai gerai žinoti keletą būdų, kaip galima pratęsti sąmoningą sapną, kuomet jis pradeda baiginėtis. Ir viso to pradžiai beveik ir užtenka! Atsakymus į rūpimus klausimus visada galite užduoti mūsų forume. O taip pat ir pasidalinti savo patirtimi!

Sąmoningas sapnavimas yra labai individualus dalykas. Vieniems žmonėms, kad patirti pirmąjį sąmoningą sapną, užtenka vien tik išgirsti apie tai, kitiems – prireikia ilgų mėnesių treniruočių. Skirkite tam laiko, nenusivilkite, jei nebus greitų rezultatų. Galbūt nepavyks iš pirmo, antro, dvidešimto karto, bet pavyks iš dvidešimt pirmo! Kantrybė ir motyvacija yra visų svarbiausia. Anksčiau ar vėliau jūs tikrai patapsite sąmoningi sapne!

Turite klausimų? Užduokite juos drąsiai mūsų Forume!

Eiti į viršų