Alef TrustNuo balandžio 11 d. pradedamas naujas nuotolinio mokymosi kursas „Transpersonal Dreaming“ („Transpersonalinis sapnavimas“), kurį organizuoja Alef Trust, pelno nesiekianti edukacinė organizacija, kartu su Dr. Tadu Stumbriu, sąmoningus sapnus tyrinėjančiu lietuvių mokslininku. Šis kursas yra ir akademinis, vykdomas Alef Trust rengiamoje magistrantūros studijų programoje „Profesinis tobulėjimas (sąmonė, dvasingumas ir transpersonalinė psichologija)“ / MSc in Professional Development (Consciousness, Spirituality, & Transpersonal Psychology), bet taip pat gali būti ir laisvai klausomas be jokių formalių reikalavimų ar kvalifikacijų (atviruoju mokymusi).

Kurso metu didžiausias dėmesys yra skiriamas sąmoningiems sapnams ir jų moksliniams tyrimams, bet apžvelgiama ir bendra sapnų sampratos pasaulio religijų ir kultūrų istorijoje, šiuolaikinės sapnų teorijos ir moksliniai tyrimai, bei nagrinėjami tolimieji sapnų akiračiai – sąsajos su dvasinėmis praktikomis (meditacija, Tibeto sapnų joga) ir mistiniais patyrimais, ekstrasensorika (pvz, sapnų telepatija), sąryšiai su išėjimų iš kūno patirtimis ir t.t., į viską žvelgiant per mokslinę perspektyvą. Transpersonalinis sapnavimas – tai sapnavimas už įprastinio sapnų ribų.

Kursas vykdomas anglų kalba ir trunka 8 savaites. Tarp Alef Trust siūlomų programų ir visa eilė kitų su sąmone, dvasingumu bei transpersonaline psichologija susijusių kursų, tokių kaip šiuolaikinis dvasingumas, transformuojanti lyderystė, meditacija ir sąmoningas dėmesingumas, kabalistinė psichologija, šamanistinė psichologija ir t.t. Studijuojant akademinėje programoje, ją užbaigus, suteikiamas Didžiosios Britanijos Middlesex universiteto diplomas. Daugiau informacijos apie Alef Trust ir jos siūlomas studijų programas sužinosite paspaudę ant paveiksliuko žemiau.

Alef-Trust-ad-Jan-2016