Šiandien, šv. Valentino dienos išvakarėse, tinklalapis apie sąmoningus sapnus lucid.lt švenčia pirmąjį savo gimtadienį! Mums – jau vieneri!!!

Šia iškilminga pirmosios sukakties proga, užsidegę pirmąją žvakutę ant gimtadieninio torto ir visa gerkle traukdami „ilgiausių metų, ilgiausių!“, nuoširdžiai sveikiname visą mūsų nuolat gausėjančią sąmoningų sapnuotojų bendruomenę!

Šiek tiek įdomios statistikos. Per pirmuosius metus mūsų tinklalapyje apsilankė virš 10 000 unikalių vartotojų, net iš 51 skirtingos šalies, pabuvojusių virš 25 000 kartų! Iš Lietuvos miestų aktyviausias yra Vilnius, nuo jo labai nedaug atsilieka Kaunas, tada – Panevėžys ir Klaipėda. Tinklapyje užsiregistravo virš 300 narių, kurie parašė virš 2500 pranešimų. Aktyviausi nariai – dumax, Piaw, wasd, Tadas, Kiana, Andzej8, Phoenix ir Edinas, parašę per 100 pranešimų ir užsitarnavę garbingus „sapnų ekspertų“ vardus. Per metus mūsų facebook draugų skaičius išaugo iki 650.

Ačiū, kad esate kartu ir labai džiaugiamės, kad ir Lietuvoje vis daugiau žmonių atranda šį nuostabų ir neįtikėtinų galimybių kupiną pasaulį, kuris yra kiekviename iš mūsų! Aukite, tobulėkite ir sapnuose, ir gyvenime pabudus, o kartu su jumis augsime bei tobulėsime ir mes! Kuo įdomesnių ir sąmoningesnių jums sapnų! 😉