Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Klausimas iškilo.
Saras
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Klausimas iškilo.
laikas: 2016-01-11 01:24

Sveiki iškilo man toks klausimas , ką reiktu daryti?? Kiek kartu būnu sąmoningas sapnuose . Tiek kartu man ten būna sunku judėti ir pnš. Rc padarau viskas ok, bet noriu eiti ir taip sunku.. Atrodo biški paeinu ir vėl lovoj esu.. Net nežinau ką daryti ;D Gal dar kam nors yra taip nutike? 🙂

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Klausimas iškilo.
laikas: 2016-01-12 11:52

Improvizuok - nepaeini? Sumaterializuok invalidu vezimeli (nesakiau taip kad izeisciau tave!). Jei viena daliko neiseina atlikt, bandyk apeit kitokiu metodu i ta sprendima. Kaip suprantu bandai nukeliaut astuma ir naudojias vaikciojima metoda. Neiseina bet vistiek nori nukeliaut kazkaip kad ir nebutent pesciom? Tai nesistenk to daryt, jei vistiek nepajegi padaryt. Jei negali eiti/vaikcioti i prieki, tai nereiskia kad skristi irgi negali :).

O jei ir vistiek neatsikeli, tai yra puikus momentas atlikti DEILD (jei nezinai kas tas toks ir kaip atlikt, virs zodzio "forumas" yra skiltele Technikos ir susirandi pro ten. Kita vertus, googlinkis.)

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-01-13 14:08

Pažiūrėk, gal iš tavo bambos yra ištysęs siūlas sidabrinis link lovos? Tada čia visai ne SS, nes kad slėgtu tave nėra įprasta sąmoningam sapnui 🙂 O jei apsižiūrėjęs rasi ne sidabrinį siūlą, o kažką kitą tave laikantį tai nukirpt ar kitaip pašalink kliūtį ir būsi laisvas varyt kur nori 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Saras
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-01-16 17:44

Čia aš su tuo pačiu klausimu buvau prieš metus irgi.. Bet vistiek nieko nepavyko. Kartais pavyksta paskraidyt, bet ir tai labai sunku, nemoku apibūdint tokio pojučio, virš metu duomiuosi jau . Ir normaliu ss gal tik pora. Ir per ss pas mane visalaika būna naktis... Labai nervuoja 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-01-20 12:43

Skraidyti irgi reikia mokėti. Mes žmonės kasdienybėje įpratę jausti žemę po kojomis, todėl skrendant reikia irgi ją ''jausti''. Įsivaizduok kad atsispyręs į žemę viena koja esi visą laiką kai ore būni.

Čia daugiau aprašiau apie tai:
http://lucid.lt/forumas/?mingleforumaction=viewtopic&t=837

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-01-20 15:09

Prie to praso, paskaitytk Lioleko technika, apie ketinima. Irgi joje gali kazka naudingos informaijos atrast 🙂

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-01-20 15:09

Prie to pacio, paskaityk Lioleko technika, apie ketinima. Irgi joje gali kazkokios naudingos informacijos atrast 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.116 sekundes.
Eiti į viršų