Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: ,,Ligonio" technika
Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas ,,Ligonio" technika
laikas: 2015-10-25 10:58

Pastebejau tokia tendencija, nezinau ar galima ta pavadinti technika, taciau man jau kelis kartus taip nutiko ir visada panasus rezultatai gaunasi (labai geri rezultatai) 😀 viena karta, kai pradejau dometis SS, miegojau ir pabudau nuo galvos skausmo, nuejau, isgeriau vaistu ir grizau miegoti ir patekau i pati kieciausia SS gyvenime, buvau samoningas visa laika nuo patekimo i sapna iki pabudimo, o sapnas truko labai ilgai gal kokia valanda, aisku sapnai daznai keites, bet visa laika buvau samoningas, galiausiai prasidejo False Awakening maratonas ir galiausiai pabudau. Aisku tai labai panasu i WBTB, realiai tai ir yra WBTB, tik niuansas tas kad iprastai darant WBTB man retai kada pavyksta, dazniausiai tiesiog uzmiegu.
Po to kitas kartas buvo siandien, vel pabudau nakti del skrandzio problemu, isgeriau vaistu ir nuejau miegot ir vel patekau i epini valandos trukmes SS, kuris taip pat uzsibaige FA maratonu pries pabundant :D.
Taigi mano isvados: Aisku tai kaip ir yra paprastas WBTB, taciau niunsas yra tas kad kai nesi visiskai sveikas ir jauti kazkoki diskomforta miegodamas tada tas skausmas tau padeda likti samoningu, nors kunas uzmiega ir tai labai efektyvus SS metodas, kai net nereikia stengtis kazkokiu vizualizaciju ar kitokiu techniku naudoti kad isliktum samoningas 😀 kitas dalykas tokiu budu patekus i SS jis tampa labai tvirtas ir ilgas, gana sunku is jo pabusti ir visada uzsibaigia ilgu ir uzknisanciu FA maratonu pries pabudima.
Aisku sita technika nera praktiska, nes reikia but ligotam kad tai pasiekti, kas nera malonu 😀 taigi gal kas is patyrusiu sapnuotoju galetu ka patarti kaip pasiekti tokia busena ne tik tada kai susergi ?:D

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: ,,Ligonio" technika
laikas: 2015-10-26 13:47

blt aš ir dabar sergu 😀 reikės wbtb atsikelt pabandyt.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: ,,Ligonio" technika
laikas: 2015-11-19 13:56

Kokius vaistus geri?

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.038 sekundes.
Eiti į viršų