Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2]
Autorius Tema: Lengviausias būdas
Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Lengviausias būdas
laikas: 2015-10-25 10:31

Jo sitmas metodas tikrai efektyvus, tik salutinis poveikis tas kad, gali netycia apsimyzti 😀 nes man vaikystej daznai taip budavo, jog sapnuoju kad einu i tuoaleta, tada pradedu myzt ir pabundu nes myzu is tikro, kai paaugau tapau samoningesnis ir pabusdavau dar nespejus apsimyzti 😀 bet vis tiek prisibijau sito budo 😀 geriau gal koki kita nora susigalvot, pvz daznai as pabudes nakti noriu paziuret kiek valandu tai man tas paziurejimas i laikrodi suveikia tokiu paciu principu, nes tingiu paziuret is tikro tai susapnuoju kad ziuriu, o tada susivokiu kad tai sapnas

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-10-25 16:38

Whell, esme tame, kad gryno h2o organizmas net nevirskina. Todel ir norisi po 10min i wc. Tas taip pat taikoma jogoje, virskinimo gerinimui. Gal burbuliukai veiktu panasiai, bet nespirtu i wc?

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-11-08 20:25

Mariukai o tinka is vakaro isgert?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-11-19 14:00

Citata: Garbana @ 2015-10-25 10:31
Jo sitmas metodas tikrai efektyvus, tik salutinis poveikis tas kad, gali netycia apsimyzti 😀 nes man vaikystej daznai taip budavo, jog sapnuoju kad einu i tuoaleta, tada pradedu myzt ir pabundu nes myzu is tikro, kai paaugau tapau samoningesnis ir pabusdavau dar nespejus apsimyzti 😀 bet vis tiek prisibijau sito budo 😀 geriau gal koki kita nora susigalvot, pvz daznai as pabudes nakti noriu paziuret kiek valandu tai man tas paziurejimas i laikrodi suveikia tokiu paciu principu, nes tingiu paziuret is tikro tai susapnuoju kad ziuriu, o tada susivokiu kad tai sapnas

Kai subrendi, gali sapnuodamas šlapintis ant ko tik nori (labai smagu per SS), bet iš tikro tavo raumenys laikys viską pūslėje (iki tam tikro žmogaus amžiaus aišku) ir pabudęs būsi sausas.

Citata: AndrelisLTU @ 2015-11-08 20:25
Mariukai o tinka is vakaro isgert?

Pabandyk pats abu variantus ir parašyk ar suveikė kuris.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: 1 [2]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.162 sekundes.
Eiti į viršų