Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Sapnas sapne
Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnas sapne
laikas: 2015-10-04 16:14

Sveiki, esu naujas šiame forume, bet ne visiškai naujas SS srityje, nors samoningų sapnų nesu patyręs labai daug, visai neseniai sapnavau vieną nerealų SS kuris truko gal kokia valandą ir į kurį patekau naudodamas WILD kai netyčia naktį pabudau, išlikau samoningas visą laiką, nuo užmigimo, sapnavimo iki pabudimo, buvo viena nerealiausių patirčių gyvenime, kadangi ten buvau ilgokai daug visokių dalykų spėjau pabandyti, vienu metu buvau gana stipriai įstrigęs klaidinguose pabudimuose, gal kokius 7-9 kartus iš eilės sapnavau kad pabundu lovoje, nors tai vis dar būdavo sapnas ir aš tą greitai suvokdavau, bet vistiek buvo užknisantis potyris, bet nesvarbu aš čia biškį į lankas išsliplėčiau...
Ko aš norėjau paklausti iš tikro, tai šito epinio sapno metu patyriau kažką panašaus į inception filmą, kai sapne buvau užmigęs ir patekau į kitą sapną, o kai iš jo pabudau vis dar buvau ankstesniam sapne, šiaip labai tiksliai detalių nepamenu, bet kažkas panašaus tikrai buvo, tai mane šiekt tiek sudomino ir labiau patyrusių norėčiau paklausti - ar egzistuoja toki dalykai kaip sapnų lygiai, jog gali eiti į sapną sapne ir gal net ir dar giliau ir kad po to pabudęs tam gilesniam sapne nepabundi visiškai o atsirandi žemesnio lygio sapne? Tai ar toki dalykai iš tikro egzistuoja, o gal tiesiog yra vienas lygis ir tie tavo lindimai į gilesnius lygius yra tik tavo paties vaizduodės vaisius? 😀 tikiuosi suprasit ko noriu paklausti 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnas sapne
laikas: 2015-10-05 14:07

Egzistuoja sapnų lygiai, kaip ir astralo lygiai, ir yra tema kažkur forume apie tai, jų klasifikaciją, bet aš per daug netikiu tom kategorijom, svarbu pats faktas kad galima "nerti" gyliau. Esu pats į kitą lygį perėjęs, sąmoningam sapne pradėjau medituoti ir peršokau 😀 Spalvos kitokios, vibracijos ir pojūčiai kitokie ten. Būtų įdomu jei aprašytum savo patirtį, galėtume sulyginti. Galbūt greitu metu pabandysiu vėl pats įnerti ten į kitą lygmenį 🙂 🙂 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-10-05 14:11

BONUS: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
Gera tema, pasiskaitinėk bendram suvokimui. Tik į pavojaus lygius dėmesio nekreipk, nes iki pirmo lygio pasiekimo mums dar dirbti su sapnais daaaaaaaug metų.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-10-05 15:11

Nežinau ar aš buvau kitam lygij kažokiam ar ne bet buvo taip:
Naudojau WILD kūnas apsunko, turbūt pasiekiau paralyžių, tada staiga žiauriai užgulė ausis, didelis kaip vėjo švilpimas ar ūžimas prasidėjo ir mano kūną kažkokia jėga prispaudė prie lovos, panašiai kaip važiuojant automobiliu dideliu greičiu ar kokioje karuselėje toks ispūdis kad tuo dideliu greičiu pradėjau kažkur skirst iš savo lovos ir staiga viskas liovėsi ir atsidūriau sapne. Ten kurį laiką pavaikščiojau samoningas ir lyg ir pabudau, bet likau paraližuotas lovoje, vėl susikaupiau ir mane vėl įtraukė į naują sapną. Daug ką išbandžiau ir galiausiai prisiminiau kad nebandžiau dar medituot sapne, nes girdėjau kad gana efektyvus dalykas, tai atsisėdau, užsimerkiau, susitelkiau ir vėl užėjo tas mind-fuckinis jausmas su užiančiom ausim, vibracijom ir slėgiu ir toks įspūdis kad persikėliau į kitą sapną (šioje vietoje galbūt ir patekau į tą sapną spane kaip kad minėjau)

ISPĖJIMAS - sekanti pastraipa gali būti biškį pošla 😀

Ten vėl užsiiminėjau visokiom nesamonėm, kas be ko (kadangi čia mano vienas pirmųjų kokybiškų SS) pabandžiau kokią mergą patratint 😀 varau varau ir jaučiu kad baiginėju :DD ir iš to susijaudinimo jaučiu kad lyg ir pabundu (man panašus jausmas apima ir šiaip kai nesamoningai sapnuoju erotinius sapnus baigdamas visada pabundu) pabudęs jaučiu kad turbūt netyčia nuleidau per miegus ir išssiterliojau savo apatinius 😀 bet dzin galvoju, kai normaliai ryte atsikelsiu tada ir susitvarkysiu. Tai vėl susikaupiau ir vėl patekau į sapną. Paskui po kuri laiko iš to sapno pabudau ir vėl jaučiu kad esu išsiterliojęs po praeito karto 😀 bet tada paaiškėjo, kad aš dar nepabudęs, bet tai vis dar sapnas, taigi toliau užsiiminėjau nesamonėm ir kai galiausiai jau iš tikro pabudau pasitikrinau, kad viskas OK ir aš švarus, aš tik sapnavau kad nuleidau :DD

Taigi apibendrinus (nežinau kaip čia buvo iš tikro) bet toks įspūdis, kad aš patekau į sapną, kuriame per meditaciją patekau į gilesnį sapną, o iš to sąpno pabudęs vis dar likdavau tame pirmo sapno lygmenyje, su tai rezultatais (privarytom kelnėm :D) iš to pirmo sąpno tada vėl grįždavau į gilesnį ir atgal, ir tik kai pabudau iš pirmo lygio sapno, tada pabudau ir realybėj 😀 vienu žodžiu panašiai kaip per INCEPTION 😀

baltalotas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-10-22 22:28

Primena mano sapnus 😀 Patiriu labai daug FA, tai lyg mano pasąmonės būdas mane suklaidinti ir išmesti iš sąmoningumo. Dažniausiai antras sapnas (po fa) būna tvirtesnis ir geresnis.

Image

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.094 sekundes.
Eiti į viršų