Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pirmas bandymas ir keisti pojūčiai
tauriuxx
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pirmas bandymas ir keisti pojūčiai
laikas: 2015-07-15 16:20

Sveiki, taigi esu naujokas, ir sąmoningą sapną turėjau tik 1 kartą (tiesiog kažkaip gavos, nieko nedariau specialiai), visai patiko, todėl nusprendžiau pabandyti dar kartą. Kažkur internete paskaičiau, kad reik atsigult ir tiesiog nejudėt ir bandyt neužmigt. Gulėjau taip gal 15min ir paskui pradėjo žiauriai akys vartytis ir širdis smarkiai plakt, išsigandau ir išsibudinau 😀 tada dar kartą bandžiau, vėl tas pats buvo, ir lyg traukuliai kažkokie, rankos trukčiot pradėjo (žinau, skamba juokingai) nu žodžiu nesigavo tai išsibudinau, apsiverčiau ant šono ir užmigau. Dabar noriu paklaust, kaip praeiti tą fazę, ką daryti? Kas ten buvo? Aš sapnavau, ar ten tas perėjimas buvo? Dėkui už atsakymus, labai nesijuokit 😀

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pirmas bandymas ir keisti pojūčiai
laikas: 2015-07-16 09:32

Tiesiog prabudai ir negalejai uzmigti. Problemos sprendimas - DEILD, MILD, FILF. Sita technika kuria darai, ir pazengusiems retai veikia. Man nebent su kofeinu suveikia 🙂

tauriuxx
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-07-16 12:49

Supratau, dėkui už atsakymą, bandysiu 😀

Regimantas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-04 22:04

Man ir panašiai buvo, o tai kad širdis pradeda daužytis kaip belenkas čia nieko tokio ? 😀

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-11 10:14

viskas ok, kad ir ka jausi, stenkis kad tai taves neblaskytu ir negasdintu, tieisog ignoruok ir pateksi ten kur reikia

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.043 sekundes.
Eiti į viršų