Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Binaural Beats
Samick
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Binaural Beats
laikas: 2015-04-19 17:06

Mokslininkų tyrimais patvirtinta, jog vadinamieji "binaural beats" nėra tik placebas ir kad jie veikia iš tikrųjų. Būtų įdomu išgirsti iš forumiečių kas juos naudoja, o kas nežino kas tai yra, tiesiog įveskite pavadinimą į google ir atsakymą rasite iškart.

Man asmeniškai binaural beats'ai labai padeda užmigti. Dažniausiai naudoju šiuos:

Maždaug po 10-15 min nustoju klausytis, nes pradedu lūžinėt ir nusiėmęs ausines užsimerkiu ir iškart smingu.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Binaural Beats
laikas: 2015-04-19 17:54

Naudojau kelis kartus programėlę binaural beats music ir kas kartą labai ryškiai jaučiasi kai suparalyžiuoja ir kai patenki į sapną. Ir įdomiausia, kad sapne taip pat girdi tuos garsus 😀 Per kiekvieną seansą turėdavau min. 3 SS. Labai fainas dalykas.

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-04-22 19:19

Reiks išbandyti 🙂 Ačiū 🙂

baltalotas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-04-26 13:42

Sapny, kur tokią rast?

Image

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-04-26 21:46

Googleplay

Extraordin-
ary
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-04-29 14:18

Domėjaus ir bandžiau aš anksčiau tokius dalykus kaip iDoser, bet manęs neveikia, arba veikia labai silpnai.

Samick
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-05-06 19:02

Citata: Extraordinary @ 2015-04-29 14:18
Domėjaus ir bandžiau aš anksčiau tokius dalykus kaip iDoser, bet manęs neveikia, arba veikia labai silpnai.

Šiaip visur rašo, kad reikia treniruotis su jais. Karts nuo karto vis paklausyt ir po kelių kartų pradeda veikt. Ir reikia gan neblogų meditavimo įgūdžių (gebėjimo koncentruotis į garsą), kad šie beat'ai būtų efektyvūs.

Samick
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-05-06 19:03

Citata: baltalotas @ 2015-04-26 13:42
Sapny, kur tokią rast?

Manau ir su šitu beat'u išeitų tokią būseną pasiekt

snaudulys
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-05-14 16:38

Kažkada ir aš bandžiau, nepadarė didelio įspudžio... Prisimenu, kai dar mokiausi, telefone turėjau kažkokią binaural beats programėlę, reikėjo kontrolinį rašyti, tai nusistačiau ant didžiausio "produktyvumo". Baigėsi tuo, jog negalėjau susikaupti, pradėjo galvą skaudėti ir gavau 3.... Dar prieš miegą pasijundavau tų dažnių, tai ryte su jais atsibusdavau.. Gal būt manęs tai nepaveikia..

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-05-14 22:04

Man nuo to laiko, kai pradėjau binraul beats klausyt, skauda galvą, daug garsesnis cypimas ausyse kasdien.

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.112 sekundes.
Eiti į viršų