Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pagaliau pirmi rezultatai!
AironasS
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pagaliau pirmi rezultatai!
laikas: 2015-03-10 07:31

Tai va ilgo laiko sapnų rašymo į dienorašti ir šiap vakarais guldavau bandydavau wild ar miego paralyžių pajust nieko per daug nesigaudavo ir šiąnakt padariau,net dabar iki galo nesupratau ką padariau tai va čia ir parašysiu.
Tai va atsibudau kažkur apie 6val ryto kada mama keliasi į dabar td apsiverčiau ant šono ir toliau gulėjau laukiau 7val kada mano žadintuvas suskambės,bet dar labai norėjau miego tada nežinau tyksliai kada,bet mama paprašė kažka su telefonu nustatyt nustačiau ir persiverčiau ant kito šono tuomet mama įšėjo užmigau ir lyg kažka nors neprisimenu ir nežinau ar sapnavau tuomet biški pramerkias akys ir užsimerkes galvojau reikia kažkokia prisiminti technika padaryti tipo pamegint atkurti sapna kažkas tokio ir į susigalvojau,o gal į galva atėjau žmogaus portretas ir užsimerkes įsivaizduoju kaip sapne žiūriu tiesiai jam į akys,pajudėti lyg ir galėjau,bet jutau kaip per visa kūną kažkas eina keisto,tai nebuvo vibracijos ar elektros šokelis ar dar kažkoks bšk ranka pajudinau ir šiap visas galėjau judėt,na ka toliau tesiau ir žiūriu tiesiai į akis ir bum esu užsimerkes ir galvoju gal aš čia sapne kaip yra wild bet kada gali būti sapne.Atsimerkiu ir žiūriu guliu lovoj viskas norma galvoju nepavyko,bet pabandžiau atsikelt žiūriu sapnas ir pradėjau jį paprast pradėjo temt,tai pradėjau liest sienas ir trint rankom susigražinau buvo labai ryškus sapnas na aš ten ji ir patirinėjau.Tik vienas dalykas užkliuvo kur tik eidavau lb šunų budavo su šeimininkais ir tie šunys puldavo mane mėgindavau juos ištrinti ar ką nors padaryti nelabai įšeidavo 😀 . Tai va tokia mano patirtis po sapno atsikėles to pačio nebepavyko padaryti.

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pagaliau pirmi rezultatai!
laikas: 2015-03-10 12:19

Kaip suprantu ,tu DEILD'a atlikai?

aptar
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pagaliau pirmi rezultatai!
laikas: 2015-08-03 15:30

Įdomu 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.178 sekundes.
Eiti į viršų