Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Nauja knyga
sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Nauja knyga
laikas: 2015-03-08 15:10

Sveiki.

Ši idėja kilo ir pradėjo vystytis jau prieš kelis metus, vos tik perskaičiau pirmąją akis atvėrusią knygą. Įkvėptas Robbin Sharmos ir kitų veikėjų, nusprendžiau dalintis savo kaupta patirtimi su kitais, todėl, kažkur prieš 2-4 metus pats pradėjau rašyti knygą. Parašiau apie 4 puslapius ir... Sustojau. Bet po poros metų pertraukos vėl sužibo šita idėja. Aš nežinau, ar man pavyks iki galo ją įgivendinti, tačiau tą daryti galiu jau dabar, todėl po truputį kaupiu vertingą informaciją, mintis ir panašiai.

Didžiausias man kylantis klausimas - kokia forma rašyti tą knygą. Viena, mano nuomone, geriausių formų - rašyti panašiai kaip knyga "Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"" - parašyti žmogaus nuotykius, išgyvenimus (gal dialogo, gal dar kokia forma), į tuos nuotykius įterpiant esmines, pagrindines, bazines gyvenimo mintis. AŠ taip manau, GAL BŪT tokiu būdu - tos mintys sueis žmogui į pasąmonę ir žmogų automatiškai užprogramuos eiti teisingu gyvenimo keliu. Tikiuosi supratot ką turiu minty - kad nebūtų per daug mistifikacijų ir panašaus šūdo ir žmogui esminės mintys būtų lengvai suvokiamos.

NES senovėj taip buvo mokomi žmonės - atrodo niekuo dėta pasaka, tačiau kas tyrinėja tas nekaltas pasakas - pasirodo, ten yra paslėpta labai rimtų žinučių.

Tačiau, gal aš klystu ir gal tokia strategija yra visiška nesąmonė? Man įdomi jūsų nuomonė, gal patys galėtumėt pasiūlyt, jums tinkamiausią asm. tob. knygos rašymo formą?

Andre69
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Nauja knyga
laikas: 2015-03-08 15:59

Puiki ideja!Viskas butu labai mldc bet... visu pirma berots nepilnameciams draudziana leisti knygas visu antra reikia daug laiko ir pastangu kad parasyti padoria 150-200 psl knyga ir visu trecia reikia tureti daugiau patirties ir labai pabreziu LABAI gerai nusimanyti apie ss ir juo dometis bent 5 metus kad parasyti tikrai padoria knyga o ideja tikrai labai sauni ir palaikau ja 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-08 18:33

Labai faina idėja, rink mintis ir patirtį ir kelk į vieną dokumentą (tik turėk kopiją kad jei kas pc nutiktu liktu dokumentas kokiam DropBox serveryje) ir galėsi po to jas įterpti į kokią istoriją paremtą tikrais faktais. Na pvz gali rašyti apie kokį bičą kuris save mumifikavo statūloje (kaip ČIA, o ČIA daugiau foto, o ČIA gražesnė istorija apie tą patį), kad pvz pasiekti amžiną gyvenimą ir kas jam nutiko astrale po to ar kažką tokio, manau žmonėm patiks nes jei rašysi knygą tai tą darysi manau po daug metų kai pririnksi daug medžiagos, ir tada jau visuomenė bus labiu pažengus ir atviriau kalbės apie astralą ir kitas temas 😀 Tai va, tęsk taip ir toliau! Sėkmės.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-08 19:03

Puiki mintis. Visų pirma nekreip dėmesio į kvailus komentarus... O stilius nuo tavęs priklauso. Man priimtiniausias mokslinis stilius, tačiau pasakojimas pritrauktų daugiau skaitytojų.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-08 19:45

Viskas cia cool, o nuo manęs patarimas: darant tokį dalyką klausyk sielos balso. T.y. stereotipai tau gali sakyt kad tavo knyga turi būt tiek ir tiek puslapių, ir pan. bet jei kursi pagal savo kelią tai lauks sekmė :).

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

hustley
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-08 20:04

Kad ir kas cia sake, kad reikia pilanemciu but, kad knyga isleist, tai netiesa, gali kad ir 5 buti, kad isleisti knyga, nemanau, kad kas cia spausdintine knyga teleistu, galima isleisti elektronine, kuria jeigu kas susidometu galetu betkada nusipirkti. 🙂 O del formato, na mano manymu, kad turetu pats vesti knyga ir pats pasakoti joje, destyti mintis kaip pacio zmogaus pasakojime (lyg pasakotum skaitytojams), nezinau, gal kokiu isgalvotu personazu apsimesti, ar tiesiog buti savimi ir rasyti joje is savo vardo. O del pasleptu minciu, manau reiktu siektiek ideti, aisku tai reikalauja daugiau pastangu, bet vistiek, manau galva pasukti idomiau, manau, kad ir kas skaitytu tokia knyga nebutu kvailas pasukti galva.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-08 23:38

Knyga yra google diske, tam, kad bet kur ir bet kada galėčiau užrašyt savo mintis. Na, aš galvoju rašyti su kuo mažiau mistifikacijų, kaip astralas ir panašiai. Sąmoningus sapnus įterpti galima. Tačiau pati istorija, ,manau, būtų kuo žemiškesnė. Tačiau, kaip tu sakei, galimas variantas, kad po 10-20 metų visuomenei astralas atrodys anokia mistika.
Ir iš tikrųjų neskubėsiu rašyt tos knygos. Dabar filtruoju visus chatus, archyvus, užrašus, skaitytas knygas, taip pat ir youtubės video, kaip GintaroPokalbiai, supergenties ir išrenku svarbiausias mintis. Kaip sakiau, prieš kelis metus, pagavęs įkvėpimą, prirašiau tikrai daug. Dabar, atkasęs savo rašliavas, pamačiau kad didelė dalis rašybos - tiesiog juoką kelianti. Tačiau esminės mintys nepasikeitė iki šių dienų.

Liolekai, taip, aš negalvoju kiek bus puslapių, koks bus viršelis ir panašiai. Man rūpi tik, kad būtų pateiktos lengvai suvokiamos esminės gyvenimo mintys ir, kad būtų motyvacija žmogui keistis.

Dėkui visiems už idėjos palaikymą ir patarimus 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.085 sekundes.
Eiti į viršų