Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Gal kas pastaruoju metu darote wild?
AironasS
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Gal kas pastaruoju metu darote wild?
laikas: 2015-03-07 08:57

Gal kas pastaruoju metu darote wild,gal galite pasidalint kaip tai darote ir ar pavyksta 🙂

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Gal kas pastaruoju metu darote wild?
laikas: 2015-03-07 09:14

Labai retai bandau WILD... Atsibundu naktį su žadintuvu ar be jo, iškart atsigulu ant nugaros ir darau. Kadangi būnu neprasibudinęs, tai užmigti ne problema. Bet šiaip tai yra sudėtinga technika, yra lengvesnių...

NoLogical
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 12:15

Man WILD ( pusiau DEILD) pavyksta savaime, dažniausia savaitgaliais, kai einu vėlai miegoti ir vėlai keliuosi. Taigi, kai savaitgalį atsibundu 7-8h val. beveik iškart pajuntu MP, o jei ne, tai atsikeliu, atsigeriu vandens ir vėl grįžtu į lovą, tada tiesiog guliu arba skaičiuoju, kol ateina MP ir patenku į sapną. Mano pagrindas ne technika, o tiesiog miego paralyžius.

LD: 41
Mini LD:34

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 12:43

No logical, kai tu pabundi ir iškart stengiesi užmigti (o tiksliau sulaukti miego paralyžiaus) - tai vadinama Deild, o kai atsigeri vandens - Wild. Naujokams patariu daryti Deild. Wild dažniausiai laiko gaišimas, o ypač prieš miegą. Niekada nerarykit Wild prieš miegą. Tik nemigą įsivarysit.

Andre69
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 20:30

Man per mano sapnu istorija niekada wild nepavykdavo bet kaip nepavykdavo ir uzmigdavau visada kai nepavygdavo ta nakty sapne rc padariau ir ss sapnavau tai keistai kazkaip pas mane?

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.043 sekundes.
Eiti į viršų