Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2] 3
Autorius Tema: Prasau, paaiskinkite kas ivyko
hustley
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Prasau, paaiskinkite kas ivyko
laikas: 2015-03-06 17:52

Labai atsiprasau, kad tiek prispamminau daug, per telefefona rasiau, o internetas nera vienas is geriausiu pas mane telefone, tai taip ir prisispammino 🙁 O cia yra normalu kad kai sapnuoji SS nesi 100% blaivus (nezinau kaip issireikst), toks man blankus labai sapnas buvo, nebuvo toks 100% ryskus, tai normalu?

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-06 18:01

Taip. Reikia ryškint. Blankus = žemas sąmoningumas, o ryškus sapnas = aukštas.

hustley
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-06 18:11

Citata: Keleivis @ 2015-03-06 18:01
Taip. Reikia ryškint. Blankus = žemas sąmoningumas, o ryškus sapnas = aukštas.

Na tai turbut tas su laiku ateis, ziuresim 🙂

Andre69
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-06 21:01

Sakau reik daryt RC ir praeis

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-06 22:09

Sąmoningumas kyla su patirtimi, ir šiaip skiriasi nuo technikos su kuria pasiekei SS. Pvz kai sapne natūraliai susivoki, kad sapnuoji tada jis būna blankus (apie 40%). Kai darai su WILD tada siekia apie 70%. Deja daugiau neprisimenu ryškumo procentų, labai senai skaičiau straipsnius apie tai.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 10:37

Citata: Andre69 @ 2015-03-06 21:01
Sakau reik daryt RC ir praeis

rc nepadeda su samoningumo aukstinimo ,yra tam ryskimo teknikos forume ir puslapi

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 12:32

Kartais, net SS piliulės nelabai padeda. Šįryt ir ant nugaros kritau, pakeitė aplinką, bet praradau sąmoningumą ir atsibudau; kitame sapne išsiėmiau sąmoningumo piliules - padėjo tik trumpam, atsibudau. Dar kitame liečiau įnirtingai, bet nelabai padėjo (gal dėl to, kad maigiau užpakalį 🙂 ). O kituose dviejuose SS, tai lyg ir normalus sąmoningumas buvo. Ir gan ilgi buvo, tai tikriausiai pataikiau rem stadijos pradžioje. Tad daug kas priklauso nuo miego stadijos laiko, ar tai pradžia, ar pabaiga. Žinoma, galima ir pabaigoje pratęsinėt, tačiau tik pratęsimo technikas ir reikės daryt visąlaik. Aš tai vadinu SS prievartavimu.

Šįryt tikriausiai pasiekiau savo rekordą. Ir štai, kas man padėjo:

1. Kiekvieną dieną šią savaitę miegojau ne daugiau, nei 7 valandas.
2. Daugiau pradėjau domėtis SS.
3. Šiandien miegojau apie 10 valandų 30 minučių. Visus 4 ar penkis SS susapnavau po 7 valandų miego (po pirmojo SS, pabudęs pažiūrėjau į laikrodį, nuo miego pradžios praėję buvo maždaug 7 valandos ir 15 minučių.

Visais kartais suabejojau aplinka, kelis kartus net RC nedariau, o didžiausios klaidos:
1. Iškart supratęs, kad sapnuoju, ne visuose ryškinau sapną, tik kai buvo būtina. Tikriausiai dėl to ryškumas buvo toks nelabai.
2. Nesugalvojau tikslo. Dėl šios priežasties nedaug ir nuveikiau, keliuose SS po kažkiek laiko praradau sąmoningumą.
Tikiuosi kam nors pravers, nes verčiau jau mokytis iš kitų klaidų 🙂

hustley
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 12:43

Citata: Keleivis @ 2015-03-07 12:32
Kartais, net SS piliulės nelabai padeda. Šįryt ir ant nugaros kritau, pakeitė aplinką, bet praradau sąmoningumą ir atsibudau; kitame sapne išsiėmiau sąmoningumo piliules - padėjo tik trumpam, atsibudau. Dar kitame liečiau įnirtingai, bet nelabai padėjo (gal dėl to, kad maigiau užpakalį 🙂 ). O kituose dviejuose SS, tai lyg ir normalus sąmoningumas buvo. Ir gan ilgi buvo, tai tikriausiai pataikiau rem stadijos pradžioje. Tad daug kas priklauso nuo miego stadijos laiko, ar tai pradžia, ar pabaiga. Žinoma, galima ir pabaigoje pratęsinėt, tačiau tik pratęsimo technikas ir reikės daryt visąlaik. Aš tai vadinu SS prievartavimu.

3. Šiandien miegojau apie 10 valandų 30 minučių. Visus 4 ar penkis SS susapnavau po 7 valandų miego (po pirmojo SS, pabudęs pažiūrėjau į laikrodį, nuo miego pradžios praėję buvo maždaug 7 valandos ir 15 minučių.

Visais kartais suabejojau aplinka, kelis kartus net RC nedariau, o didžiausios klaidos:
1. Iškart supratęs, kad sapnuoju, ne visuose ryškinau sapną, tik kai buvo būtina. Tikriausiai dėl to ryškumas buvo toks nelabai.
2. Nesugalvojau tikslo. Dėl šios priežasties nedaug ir nuveikiau, keliuose SS po kažkiek laiko praradau sąmoningumą.

Dekui, kad pasidalinai.
Bet blemba matau kaip cia zmones sapnuoja kiekviena diena samoningus sapnus ir dar ilgesnius, tai pavydas kyla :D:D man 30sekundziu uzteko iki pilnos laimes, kad motyvuotu dar ilgam, tai tikiuos, kad pasiseks ir nauju istoriju kokiu atnesiu cia.
Bet susiduriau su problema, siandien ryte atsikeles, atsiminiau lyg ir ka sapnavau, bet nesikeliau, nesokau is lovos iskarto ir nerasiua, nu tiesiog, pagulejau joje dar kokias 5 min, ir pamirsau sapna... :D:D:D tai kita karta iskarto geriau sokt ir uzsirasyt? ^^

Andre69
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 12:58

Nu piliulių dar neteko vartot 🙂 bet siaip tikrai galėčiau pasakyti kad vien tik su RC neiseina sapnuot per sia savaitę patyriau 2 SS vadinamuosius slykstukus, tai yra kai SS trunka tik kelias minutes ir ten nieko nepatiri man kaip tik sianakt ir buvo zodziu patikrinau RC pro nosį nu ka galvoju reik vygdyti savo uzduotis (bandyti pajusti skausmą) dėja isiznybiau į ranka ir neskaudėjo ir bėja kaip mariukas sake ryskumas buvo tik 40 procentų nu ka isiznybiau nepavyko galvoju pasokiniesiu nuo freedom tower saukiau ant sapno rekiau kad mane nunestu ant freedom tower stogo bet kazkaip kol saukiau atsidūriau ant maximos stogo nusokau nuo jo nejaucau jokio adrenalino paskui vėl uzskridau ir nusokau vis tiek nejauciau o paskui jau nebeprisimenu tai man dar toks panasus buvo antradienį.O siaip ka sake keleivis būtinai reik dometis SS jeigu nori jį patirti ne tik atlikinieti RC bet ir daryti technikas ir svarbiausia, pasidaryti uzduoteles kad būtų ka veikti per SS, tai vat o siaip deduosi prie jūsų ir darau technikas nes su RC ne tik samoningumas mazas bet ir sapnas trumpas taip kad ir as db stengsiuosi kad turėciau ką papasakot per andre paslaptinguosius SS.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2015-03-07 13:53

Citata: hustley @ 2015-03-07 12:43

Citata: Keleivis @ 2015-03-07 12:32

Dekui, kad pasidalinai.
Bet blemba matau kaip cia zmones sapnuoja kiekviena diena samoningus sapnus ir dar ilgesnius, tai pavydas kyla :D:D man 30sekundziu uzteko iki pilnos laimes, kad motyvuotu dar ilgam, tai tikiuos, kad pasiseks ir nauju istoriju kokiu atnesiu cia.
Bet susiduriau su problema, siandien ryte atsikeles, atsiminiau lyg ir ka sapnavau, bet nesikeliau, nesokau is lovos iskarto ir nerasiua, nu tiesiog, pagulejau joje dar kokias 5 min, ir pamirsau sapna... :D:D:D tai kita karta iskarto geriau sokt ir uzsirasyt? ^^

Tik iškart. Tai mano rekordas, tiek SS kasdien beveik neįmanoma sapnuot 😀

Puslapiai: 1 [2] 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.107 sekundes.
Eiti į viršų