Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Miego paralyžiaus baimė
Augiiis
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Miego paralyžiaus baimė
laikas: 2014-12-28 23:53

Sveiki, pastaruoju metu visai atrodo lyg ir noreciau sapnuot sąmoningai, bet labai bijau pereiti kūno paralyžiaus stadija, o tiksliau haliucionacijas.
Esu sapnaves sąmoningai apie 2-3 kartus, 2 iš jų buvo labai trumpi ir įvyko maždaug paryčiais atsibudus. 3-čias buvo ilgesnis. Tuo metu žinojau apie šį puslapį(apie 1 men. atgal), taigi žinojau kokie yra ir RC. Į sapną atsiduriau vėlgi taip pat kaip ir į du pastaruosius, nenaudojant jokių technikų, tesiog padarant RC (dažniausiai nosies užspaudimas). Pats suprasdavau kada ateidavo ss, nes pasijusdavau labai keistai. Tame sapne atlikau bent kelis RC.
Bet pagrindinė problema yra ta, jog as noriu šita sapnavimo reikalą vystiti, noriu pats patekti į jį, o ne kada smegenys leidžia, bet labai bijau paralyžiaus haliucionaciju(per 3ss ju neapturėjau). Esu pažiūrėjes daug dokumentikos apie paralyžių ir tai mane labai subaugino, vieną nakti, vos galėjau užmigti ir tai nepamiegojau..
Daugelis sako, kad tesiog apie tai negalvoti, bet as taip negaliu, man iškart šarabanai susisuks tikrai žinau tą, nes košmarų aš beveik nesapnuoju, tad ir prie baisybių nepripratęs, ypač sąmoningai ir nesuprantu, kaip kiti ta etapą priima kaip džiuginantį. Tad gal yra kažkokiu technikų, kurios miego paralyžiaus stadijos nereikalauja? Suprantu, yra Savitaiga, bet nemanau, kad labai lengva man su ja bus susidoroti. Arba gal yra kažkoks tai būdas pasiruošti tam paralyžiui jei vis dėl to pabandysiu?

Andre69
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Miego paralyžiaus baimė
laikas: 2014-12-29 12:18

Na paralyžius gali ir neateiti bet tai labai maža tikimybe o paralyžiaus niekaip neišvengia jei nori sapnuoti sąmoningai bet nesuprantu kodėl tu jo byjai kūgį tai tik tavo haliucinacijos trunkančio vos 1min aš irgi bijojau bet kai bicai iš forumo pasakė kad kaip tik laukia jo galvijų o kodėl aš negaliu jo laukti tiesiog kai sulauksi paralyžiaus pasakyk sau tegul prasideda linksmybes ir tu jų pragyventi pyrma karta antra karta ir kaip tik jo laugsi NERA KO BIJOTI SAVO SAPNUOSE IR MIEGO PARALYZIAUS METU ESI VISISKAI SAUGUS

baltalotas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-29 13:19

Beveik nei viena technika nesukelia miego paralyžiaus. Tai kaip loterija, patirsi jį ar nepatirsi. Aš sąmoningais sapnais užsiemu gal kokie pusė metų jau ir dar nė karto nepatyriau mp. Ir aš jo nebijau. Jei jis įvyktų įsivaizduočiau malonius dakykus ir gal jie išsipildytų ;P kaip manot įmanoma gražių mergų haliunkes pamatyt? ;D

Image

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-29 17:33

Nereikia bijoti miego paralyžiaus, nebūk pesimistas, tai tik haliucinacijos ir jos NE VISADA būna blogos, nes esu patyręs ir gerų, be to yra ir neutralių - tiesiog negali pajudėti ir tiek, tad neverta bijoti. Be to, jeigu sapnuoji sąmoningai, tai žinok, kad kažkada tikrai patirsi miego paralyžių, bet tai yra ypatinga patirtis, paklausk bendraamžių, kiek iš jų patyrė miego paralyžių? Nenustebk, jeigu kai kurie net pažiūrės į tave, kaip į 'nesveiką'. Tai yra unikali patirtis. Ir nežiūrėk youtubėj tų video apie šešėlinius žmones, neverta, nes tai tik haliucinacijos. Kai su tuo susitaikysi, padaugės galimybių susapnuoti SS, be to galėsi pabandyti ir OBE, jeigu tik pavyks, apie tai yra nemažai informacijos ir šioje svetainėje. Tad, nebijok ir pirmyn!
P. S. Aš jau neužsiminėju SS, bet kartais vis patiriu miego paralyžių, taip pat baisių. Na, kai bijau, tai tiesiog užsimerkiu ir žinau, kad tai praeis. Ir praeina. Toliau sapnuoju 🙂

Augiiis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-29 18:14

Reiškias reikia tik pabandyt ir nebebus taip baisu, ačiū už tam tikra info, greitu metu manau prisiversiu 😀

Citata: Keleivis @ 2014-12-29 17:33
...

O garsai negasdina? jaučiu, kad neitin malonu kai girdi, kai tau į ausį pvz alsuoja 😀

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 00:41

Sveikas. Uch, kaip seniai tokiu temu buvo. O pries kelis metus ir as taip paniskai bijojau 😀 Dabar - su mielu noru.

Tiesa sakant, net nezinau, kaip ta baime isnyko. Pabandyk prasukt vaizduotej ta vaizdini, kai tave suparalyziuoja, matai visokius velnius, pabaisas, jie rekauja. O tu neissigasti, tau pasidaro visai idomu, jautiesi dar labiau atsipalaidaves.

Isjausk sita vaizdini. Matyk, girdek, jausk vibracijas, supimus. Ir svarbiausia, jausk, kaip ramiai sureaguoji, ir tau pasirodo visai nebaisu.

As asmeniskai paralyziu tik kelis kartus gyvenime turejau. Ir tada, kai jo nebebijojau, taip, kad tie, kurie sneka, kad jei bijai - paralyzius tikrai ateis - meluoja 😀
Tiesiog ramiai pagulejau, jauciau labai malonias vibracijas ir bandziau iskelt kuna, bet tik i SS patekau. Gaila, kad neiseina samoningai sukelt tos busenos. O SS sapnuoju be miego paralyziaus. Rinkis DEILD, MILD, FILD, CALD.

..Ir isidemek:
Paralyzius tau NIEKO NEGALI PADARYTI. TU ESI SAUGUS. PARALYZIUS YRA M A L O N U S

Augiiis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 10:25

Citata: sapnys @ 2014-12-30 00:41
Sveikas. Uch, kaip seniai tokiu temu buvo. O pries kelis metus ir as taip paniskai bijojau 😀 Dabar - su mielu noru.

Tiesa sakant, net nezinau, kaip ta baime isnyko. Pabandyk prasukt vaizduotej ta vaizdini, kai tave suparalyziuoja, matai visokius velnius, pabaisas, jie rekauja. O tu neissigasti, tau pasidaro visai idomu, jautiesi dar labiau atsipalaidaves.

Isjausk sita vaizdini. Matyk, girdek, jausk vibracijas, supimus. Ir svarbiausia, jausk, kaip ramiai sureaguoji, ir tau pasirodo visai nebaisu.

As asmeniskai paralyziu tik kelis kartus gyvenime turejau. Ir tada, kai jo nebebijojau, taip, kad tie, kurie sneka, kad jei bijai - paralyzius tikrai ateis - meluoja 😀
Tiesiog ramiai pagulejau, jauciau labai malonias vibracijas ir bandziau iskelt kuna, bet tik i SS patekau. Gaila, kad neiseina samoningai sukelt tos busenos. O SS sapnuoju be miego paralyziaus. Rinkis DEILD, MILD, FILD, CALD.

..Ir isidemek:
Paralyzius tau NIEKO NEGALI PADARYTI. TU ESI SAUGUS. PARALYZIUS YRA M A L O N U S

😯 dėkui, tikrai maloni bendruomenė čia 🙂

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 17:54

Gaila, kad neiseina samoningai sukelt tos busenos.

Aš gan dažnai patiriu miego paralyžių, ir kai noriu... Dažniausiai, kai miegu nepakankamai naktį, tai vakare atsigulu pagulėti maždaug 16:00-18:00 valandą ir būna taip, kad REM miego stadijos nepasiekiu, o tą prieš ją ir kai suprantu, kad sapnuoju VISADA atsiduriu miego paralyžiuje (pasiekiu miego paralyžių mažiau, nei per 20 minučių! 10 minučių tenka pagulėti, rasti patogią poziciją ir paskui viskas, kaip ir DEILD techikoje 🙂 ). Net sumaniau atlikti, nors ir subjektyvius, bet vistiek mokslinius tyrimus kasdien, kad žmonės sužinotų, kas tai yra.
O Augiui galėčiau patarti daryti techniką DEILD, bent jau man tai su ja lengviausiai ir dažniausiai patiriu miego paralyžių, o jeigu ne jį, tai bent jau SS... Irgi gerai, jeigu tik neužmiegi žinoma, bet viskas su praktika 🙂

Augiiis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 22:22

Citata: Keleivis @ 2014-12-30 17:54

Gaila, kad neiseina samoningai sukelt tos busenos.

Aš gan dažnai patiriu miego paralyžių, ir kai noriu... Dažniausiai, kai miegu nepakankamai naktį, tai vakare atsigulu pagulėti maždaug 16:00-18:00 valandą ir būna taip, kad REM miego stadijos nepasiekiu, o tą prieš ją ir kai suprantu, kad sapnuoju VISADA atsiduriu miego paralyžiuje (pasiekiu miego paralyžių mažiau, nei per 20 minučių! 10 minučių tenka pagulėti, rasti patogią poziciją ir paskui viskas, kaip ir DEILD techikoje 🙂 ). Net sumaniau atlikti, nors ir subjektyvius, bet vistiek mokslinius tyrimus kasdien, kad žmonės sužinotų, kas tai yra.
O Augiui galėčiau patarti daryti techniką DEILD, bent jau man tai su ja lengviausiai ir dažniausiai patiriu miego paralyžių, o jeigu ne jį, tai bent jau SS... Irgi gerai, jeigu tik neužmiegi žinoma, bet viskas su praktika 🙂

DEILD kaip supratau, tai atsibudus iš sapno iškart bandyti į kitą pereiti, tik problema ta, kad atsibudus man dar reikia pagalvot ar as kazka atsimenu iš sapno 😀 , bet su laiku tikiu, kad dienoraštis padės.

Beje, vakar turėjau tokį jau tikroviška, bet nelucidini sapna, kad net atsibudus ir prisiminus sapną, reikėjo daugiau idėti mąstymo į nelogiškus dalykus, kuriu buvo labai mažai. Tesiog ėjau į parduotuvę nusipirkti produkto vieno, parėjau namo kažkaip netycia išejęs iš parduotuvės teleportavausi prie savo namo(netoli jis). Matyt, net nesuvokiau teleportacijos ir atsibudau paskui 😀

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.147 sekundes.
Eiti į viršų