Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Noriu pasidalinti įspūdžiais 🙂
BlackBarbi-
e
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Noriu pasidalinti įspūdžiais 🙂
laikas: 2014-11-28 19:49

Sveiki visi !
Seniai matyti !! Norėčiau jums papasakoti savo naują, dar karštą naujieną.
Pradžiai šiek tiek biografijos. Atsimenu, buvau darbinio ūgio penktokėlis, kai įstojau į Lietuvos Šaulių Sąjungos jaunių kuopą 😀 Šiandien man jau 21 metai, esu Gydytojas-karo epidemiologas. Kur buvau pradingęs ? Studijavau karo psichologiją, šiame kurse taip pat kalbėjom su profesoriumi ir apie sąmoningus sapnus.
Dabar jau prasideda įdomybės 😉
Grįžtu iš pratybų apie 24:00 val. Atrakinu savo karinio sunkvežimio priekabos duris, nusirengiu savo sunkią uniformą ir atsiguliu į lovą. Užsimerkiu. Gulėjau apie pusvalandį. Staiga pradėjau girdėti švilpimo garsą. Kas žiūrit filmus apie karą, toks švilpesys girdisi kai krinta mortyro, ar artilerijos iššautas sviedinys. Atsimerkiu. Po velnių !!!Aš apkasuose, kulkos skrieja visur, krinta bombos, kažkokie kariai šaudo. Vienas žmogelis su kapitono antpečiais šaukia ant manęs: Tu Alčauskas ? Aš, - atsakiau. Tai ko lauki? Bėk ir parnešk iš lauko tuos mirštančius vyrus !!! Šaukia jis ant manęs.
Po velnių, ar kas nors gali paaiškinti kaip aš čia atsidūriau. Mane išstumia iš apkasų ir aš dar su 4 vyrais, kurie ant rankos užsirišę apyrankę su raudonu kryžiumi pradedu bėgti link tų sužeistų karių. Aplink krenta bombos. Girdžiu: Alčauskai, saugokis !!!!. Bam !!!! Iš miško išnyra tankas su Ispanijos vėliava. Aš sąmoningai nuo taktinės liemenės nusiimu antitankinę granatą ir metu ant tanko. Ji sprogsta, tankas užsidega. Iš jo iššoka 3 tankistų kombinezonais apsirengę žmonės. Aš apsižiūriu. Kur mano ginklas !!! Šaukiu aš. Prie manęs pribėga kažkoks neaiškia kalba kalbantis žmogelis ir atmeta man automatinį ginklą M95. Paleidžiu apkabą į tankistus. Jau ruošiuosi trauktis iš kuprinės med. priemones, bet tie sužeistieji jau pradingę ! Mus pradėjo atakuoti kariai, tik šį kart jie jau nešėsi Estijos vėliavą. Ką man daryti ? Mano kryptimi atbėga apie šimtas estų !!! Aš apsisuku, ir jau ruošiuosi bėgti į apkasus, bet ir jie pradingę ! Atsisuku į estų pusę, jie taip pat pradingę ! Aš atsidūriau vidurį miško, vienas pats. WTF ? Pagalvojau 😀 Atsiminiau topografijos kursus. Nusistačiau kur yra šiaurė ir pradėjau judėti šiaurės kryptimi. Pradėjau galvoti apie SS. O gal čia ir yra SS. Pagalvojau. Panorėjau kad atsirastų tankas, ir tik bach !!! Aš tanko viduje. Išlipu iš tanko. Vėl pradėjo girdėtis tas artilerijos sviedinio švilpesys. Apėmė kažkoks švelnus jausmas. Pasižiūriu į savo pilvą, o jis peršautas... Vaizdas pradėjo mirguliuoti ir aš atsibundu savo lovoje, Žadintuvas rodė 02:13 😀 Aš visas išpiltas prakaitu 😀
Visą naktį pragalvojau apie SS. Nebeužmigau 🙂
Štai toks mano sąmoningas sapnas.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Noriu pasidalinti įspūdžiais 🙂
laikas: 2014-11-29 02:48

Labas. Visų pirma, norėčiau išreikšti pagarbą tavo pasirinktam dalykui, kurį mokaisi. Sveikinu, kad patyrei sąmoningą sapną. Jeigu turi laiko, rašyk sapnų dienoraštį - tai padės atsiminti daugiau sapnų, o daugiau sapnų - didesnė galimybė susapnuoti SS. Daryk realybės patikrinimus kasdienėse situacijose, ypač retose, pavyzdžiui pažiūrėk į rankas arba užspausk nosį ir pabandyk per ją kvėpuoti (sapne kvėpuosi 🙂 ). Technikas rasi viršuje. Taip pat, kai tik suprasi, jog sapnuoji, tave greičiausiai aplankys džiaugsmingos emocijos, tad stenkis jas nuslopinti, nes kai per daug jausi - pabusi. Taip pat mes sapnuojame tik REM (Rapid eyes movement) (greiti akių judesiai) stadijoje, tad kai suprasi, kad sapnuoji stenkis per ilgai nežiūrėti į vieną tašką, kreipk akis vis kitur, nes jeigu žiūrėsi į vieną tašką, sustabdysi REM miego stadiją ir pabusi. Klausk, jeigu bus kas nors neaišku, būtinai padėsime. Sėkmės!

BlackBarbi-
e
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-11-29 09:15

Ačiū labai už patarimus ! Labai džiaugiuosi, kad įstojau į šią grupę. Manau, mano magistrinis darbas karo psichologijoje bus apie SS. Čia aš radau apie tai labai daug informacijos. Manau SS yra labai puikus būdas atsipalaiduoti kariams karo metu. Taigi SS, mano manymu, yra ne tik pasižaidimas, bet ir rimtas psichologinės pagalbos suteikimas 🙂 Dar kart ačiū.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-11-30 02:19

Jeigu pradėsi, tai ir miego paralyžių patirsi. O tai taip pat labai įdomi patirtis, tik tam reikia skirti laiko.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-11-30 13:31

Che, gerulis SSas. Užsirašei jį?

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

BlackBarbi-
e
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-11-30 15:32

Taip, užsirašiau 🙂

Augiiis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 10:34

Nujaučiu, kad šitas ss idomesnis už filmus tai jau tikrai buvo 😀

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-30 21:58

Wow, smagi naktelė buvo 😀

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.129 sekundes.
Eiti į viršų