Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Meditacija "chakra breathing" ir truputį apie ketinimą
liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Meditacija "chakra breathing" ir truputį apie ketinimą
laikas: 2014-08-09 14:06

Neseniai išbandžiau naują meditaciją ir noriu ja su jumis pasidalinti. Ji išsikiria tuo, kad įprastose meditacijose mes bandome nugrimzti iki "kažko", o šioje meditacijoje, mes tą "kažką" prisitraukiam į paviršių. Šiaip ar taip šios meditacijos paskirtis yra čakrų valymas ir aktyvavimas (ypač gerai ji jaučiant, kad nori prisikabinti liga ), o ta "kažkokia " keista jėga yra pašalinis gaminys.
Esmė tokia: jūs užsileidžiat ritmingą muziką kurioje žmogus giliai ir greitai kvėpuoja. Jūs atsistojat (kojos pečių plotyje) ir kvėpuojat kartu su juo, įkvėpdami energiją ir siųsdami į čakrą (pradedama nuo pirmos (root) ir keliaujama į viršų). Vienai čakrai skiriamos 2min. Kitos čakros pradžią žymi varpelio garsas(*pastaba* Tame įraše per dvi minutes suskamba gal trys varpeliai nzn kodėl, todėl atsistokit šalia kompo, kad galėtumėte žvilgtelėt kiek praėjo laiko). Muzikos ritmas tiesiog vers jus judėti, todėl taip ir darykit bet kojas palikite pečių plotyje. Galiausiai per 14 min. jūs "prakvėpuosit " pro visas čakras (Kvėpavimas greitės taip, kad į 7 chakra energiją kvėpuosit net 2 kart greičiau nei į pirmą) Tada sulėtinkite kvėpavimą ir skirkite 1-2 minutes prakvėpuoti visoms chakroms. Galimas minutės poilsis, ir vėl prasideda nauja sesija. Visa meditacija susideda iš 3 sesijų
Kadangi aš noriu, kad viskas būtų tiksliai, aš po 14 min sustabdau įrašą (nes iškart prasideda kita sesija) o kiekvienos pertraukėlės užsileidžiu įrašą nuo pradžių (nes toliau visai išsiderina)
Pastabos: 1.Kvėpuojant džius gerklė, o jei prieš tai atsigersit vandens, gerklė labai šals, ir toliau džius (darykit kaip norit). Todėl kartą per 2 min galima trumpam pakvėpuoti per nosį kol nurysite seiles 🙂
2.Nekvėpuokit bet kaip. Paskaus šoną.
3. Aš pastebėjau, kad 2, o ypač 3 sesijoje kvėpuojant į pirmas chakras jaučiamas didelis diskomfortas, tačiau pasiekus 3 sesijos 7 chakra ateina vos ne nuolatinis silpno orgazmo jausmas (be "padarinių" 😀 :D)
4.Po 3 sesijų pabaigos 15 min sedėjimas tyloje ir VD stabdymas.\
5. jeigu vis dėlto nieko nepajusit, bent gerai aprūpinsit organizmą deguonimi. 🙂

http://www.osho.be/New-Osho-NL/Meditation/ChakraMedis1.htm (Angliškas proceso aprašymas, jei ko nesupratot. Bet ne įrašas tame puslapyje pateiktas įrašas - blogas)

https://www.youtube.com/watch?v=QDL4aIe5db0 (O štai čia įrašas, paklausę pirmą minutę pagalvosit: "o dieve, nejaugi aš turėsiu kaip koks ištvirkėlis kvėpuoti?" Pirmiau ir man buvo nedrąsu Todėl sulaukit kad nieko nebūtų namie bent porą valandų, kad nekiltų klausimų :D)

Tikrai verta pabandyt. Juk jūs žinot, kad veltui temų nekuriu 🙂

Dabar apie ketinimą:
Neseniai kilo šiokia tokia sumaištis bandant apibūdzyti kas per biesas tas ketinimas, todėl pateiksiu vieną iš man ryškesnių prisimenamų atsitikimų, kai mano protelis išvis atsisakė svarstyti tą atsitikimą, kadangi atsititiktinumo galimybės kuria būtų galima apsisaugot protui kone nebuvo (primena kastanedą, ką?:) ).
Viskas prasidėjo nuo to, kai norėdamas tobulinti ketinimą, nusprenžiau ką nors prisitraukt į gyvenimą (kuo daugiau ketinimą naudoji, tuo jis tobulesnis. Jėzus ketinimu vaikščiojo vandeniu).
Nusprenžiau prisitraukti 100lt (banalu, bet paprasta). Kadangi 100lt gauti per daug lengva, nusprendžiau užduotį pasunkinti: Tam tikras banknoto kampas turėjo būti užlenktas tiksliai iki vieneto vidurio. Galimybė kad būtent tas kampas bus užlenktas nebuvo baisiai didelė (1:9) tačiau kad tiksliai iki vieneto vidurio... Galimybės išaugo iki begalybės. Taigi pradėjau vizualizuoti kaip aš laikau tą banknotą, ir kad jo kampas užlenktas ir pan. Tuo pačiu ketinau jo turėjimą t.y. Džiaugiausi taip, tarsi jį jau turėčiau. Po savaitės ar dviejų, lankiausi pas artimą giminaitę. Prieš man išvykstant ji pasikvietė mane ir... įteikė... man... 100lt banknotą... kurio kampas buvo užlenktas tiesiai iki vieneto... ufff... atsigavęs aš jai pradėjau baisingai dėkoti, bet ji pamanė kad pokštauju. Tada paklausiau kokia proga. Ji pasakė "šiaip". Tai manęs neįtikino (ji duodavo pinigų tik prieš kokią kelionę, ar per gimtadienį). Tačiau blogiausia/durniausia/keisčiausia, kad mano protas kone nesidžiaugė. Laikė tai atsitiktinumu. Šita keista ir įspūdinga galia jo nestebino. Tai toks nuotykis. 🙂

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.172 sekundes.
Eiti į viršų