Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: MILD
SplashMan
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas MILD
laikas: 2014-07-23 11:57

Here I go again. lyg neradau panašaus klausimo forume, bet daug ir neieškojau.
pastebėjau, kad šiame tinklapyje parašyta, kad mild REIKIA daryti wbtb arba anksti ryte prasibudus. wikipedioj ir dar kažkokiam angliškam tinklapyje radau tą patį. bet čia paskaitęs naujokų zonui, kad patariat iš vakaro daryt mild. tai kaip galima daryt mild jei dar nieko nesapnavai tą naktį? jei galima su ankstesniu sapnu, arba pačiam susigalvot kokią nesąmonę tai būtų iš vis jėga. šiaip atrodo mild pavyko vieną iš trijų kartų wbtb metu kai pažadino mašina 🙁

Svečias
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: MILD
laikas: 2014-07-23 20:05

Neįdomu nevykėli, kiek tų temų gali kurt? Mesk narkotikus

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-23 20:17

nu jo temų tikrai apie tą patį per daug prikurta. Šiaip daug kas MILD vadina tiesiog susipratimą sapne, kad jau sapnuoji. Na prieš einant miegoti naktį pasivartyk dienoraštį, prisimink kokį ryškų sapną vieną ar kitą ir tada sakyk sau, kad kai pamatysi panašius požymius suprasi, kad sapnuoji ir atliksi realybės patikrinimo veiksmą. Tai ir bus beveik MILD 😀

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

SplashMan
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-23 21:07

narkomane, kažkaip nebaisu, vistiek ilgai netempsi su savo nesąmonėm. o Mariuk, pirmiausia - dėkui, o tada - temų gal ir daug bet ten kartais sunku suprast tą rašliavą. juk ss yra kiekvienam savaip, tai kiekvienas ir klausiame pagal save. ir dar ne į temą, patinka man tavo idėja su entity :D. viskas iš tavo tikslų aišku išskyrus galimybė sapnuoti bendrą sapną, čia turbūt OBE? astralinė patirtis?

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 01:25

Splash'ai, man prminiai 😀 ,Mariuk jei nori susapnuot bendra sapna su kasom (sutikt su kitu sapnuotu, jei ta kalbi) tai naudok teknika, kuria parasiau forume 😉

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 01:25

Splash'ai, man prminiai 😀 ,Mariuk jei nori susapnuot bendra sapna su kasom (sutikt su kitu sapnuotu, jei ta kalbi) tai naudok man teknika, kuria parasiau forume 😉

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 10:21

Citata: SplashMan @ 2014-07-23 21:07
viskas iš tavo tikslų aišku išskyrus galimybė sapnuoti bendrą sapną, čia turbūt OBE? astralinė patirtis?

Nebūtinai. Bendras sapnas taip pat įmanomas pasiekus itin didelį sąmoningumo lygį. Tokia mano nuomonė. Tačiau yra kita nuomonė kad Astral projekcija=lucid dream tiesiog į astralą išeini jau būdamas sąmoningas, o sapne susivoki. Tam nevisiškai pritariu juk per wildą visi tiesiog išeitume į astralą?

Lukas, tai kur ta tavo tech? 🙂

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

SplashMan
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 11:17

blemba. čia man kosmosas biškį. aš visada apsisprendžiu, kad reik pasiekt, bet per daug nesidomėt, o kai užkabina .. 😀 nu negaliu, dabar visur ir skaitau per dienas apie lucidus, obe ir entičius visokius.

Svečias
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 11:18

KEEP CALM. susitikau su entity. žinau ką reik daryt. išprievartaut, tik maišą ant galvos dėjau - baisus lb buvo.

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-07-24 18:17

Liolekai, "Technikos" skiltelyje

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.094 sekundes.
Eiti į viršų