Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Im back
Extraordin-
ary
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Im back
laikas: 2014-05-25 01:19

Sveiki visi, seni ir nauji! Senokai čia nesilankiau ir per tą laiką susikaupė daug naujų patirčių, klausimų ir dalykų, kuriais norėčiau su jumis pasidalinti.
Galvojau kurti atskiras temas, bet nutariau "nespam'int" ir sugrūst viską į vieną. Potemes sunumeruosiu, bus lengviau diskutuot. Jei kuri neįdomi- praleiskit.

1. Sapnų priklausomybė nuo vidinio pasaulio
Taigi, pradėsiu nuo dar nepasidalintos patirties, sukauptos per kažkur pusę metų.
Per šį laiką sugebėjau pakelti prisimenamų sapnų skaičių turbūt iki maximumo (kiekvieną naktį, priklausomai nuo miego trukmės, nuo 3 iki 7 sapnų), visiškai nustot sapnuot sąmoningai, pakelti sapnų ryškumą, o po to jį sugadinti. Nenoriu labai išsiplėsti, tad jei kam bus įdomu, kaip kažką padariau- klauskit konkrečiai komentaruose ar pm'e. Bet kas įdomiausia nutiko, kad pati savo kailiu sužinojau, kaip sapnai yra priklausomi nuo vidinio (o tuo pačiu ir išorinio, nes jis formuoja vidinį) pasaulio. Neslėpsiu, gyvenau gan blogai, turėjau šiokį tokį nuosmukį dvasiniam pasaulyje, buvau apleidus meditavimą, čakrų derinimą, buvau nustojus atverinėti 3-rd eye ir šiaip apsileidus. Leidau laika su žemos moralės žmonėm, manydama, kad tai manęs, o tuo labiau mano sapnų nė kiek nepaveiks. Ta prasme, žinojau, kad sapnai yra vidinio gyvenimo atspindys, tačiau maniau, kad esu pakankamai stipri atsispirti blogai įtakai. Dėja, klydau. Kadangi prieš tai jau buvau pasiekus 7 sapnų per naktį atmintį ir pasikėlus ryškumą (sapnai buvo labai spalvoti, teigiami ir tokie, kokių norėjau) pastebėjau, kaip viskas ima byrėti. Pirmiau sapnai prarado tą ryškumą ir pozityvumą, tapo tamsesni ir pilkšvesni. Taip pat ir veiksmo vietos pasikeitė. Pirmiau buvo visokie paplūdimiai, miškai, jūros, o po to tapo apleistos ligoninės bei įvairūs rūsiai. Kažkaip pradėjau mažiau sapnų atsimindinėt, nors ir vedžiau geriausių sapnų dienoraštį. Pastebėjau, kad nuo ryškumo, viskas aplamai ėmė byrėti, nes nebeliko tos darnos, kuri buvo prieš tai. Išvada- viskas turi būti bendrai suderinta ir apleidus vieną dalyką, byra ir kiti, nenuostabu, kad tokioj stadijoj man nebepavyko sapnuoti sąmoningai, kad ir kaip stengiausi. Taip pat sapnai labai priklauso nuo vietų, kuriose lankaisi ir žmonių, su kuriais bendrauji.

2. Haliuciogenų įtaka sapnams.
Antra patirtis yra apie žolę. Seniau buvo tokių temų, bet kadangi neskirsčiau potemių į atskiras temas, tad ir šią nutariau parašyti bendrai. Taigi, mano patirtis su sapnais priblaze'inus- visiškai nieko. Pabudus neprisiminiau nei vieno sapno. Buvo kartas, kai buvau užsistačius žadintuvą 2ai nakties, kad pabandyčiau WILD (taip anksti tam, kad dar nebūtų pranykęs efektas). Prabudusi prisiminiau sapną, jis buvo spalvotas ir gan įdomus (prisimenant kokius aš tuo metu sapnavau) bet neužsirašiau ir ryte buvau jau pamiršusi. WILD nepavyko- nieko neprisiminiau.

3. Skausmas sapne.
Šitas atvejis buvo du kartus. Skausmas skirtingas, vienas fizinis, kitas labiau emocinis- moralinis.
Pirmas kartas- fizinis buvo kai sapnavau, kad man laužia ranką. Sapno detaliai neprisimenu, bet esmė ta, kad prabudau ne nuo skausmo, o žadintuvo ir su skaudančia ranka. Tai reiškia, kad nesuveikė savisauga sapne. Skausmo priežasties nebuvo, matyt tai buvo tik skausmo savitaiga- skausmas netikras, pajaustas ne receptorių, o kilęs smegenyse.
Antras kartass- buvau pažadinta, nes keistai trūkčiojau. Sapnavau, kad prieš mano akis žiauriai nužudo man brangų žmogų. Pabudau su isterija, vos prasimerkiau, jau akys buvo pilnos ašarų ir ilgokai negalėjau nusiraminti. Random košmaras, bet vėlgi, nepabudau nuo emocijų pliūpsnio, kaip įprastai nutinka kai sapne miršti, krenti, labai išsigąsti ar net supranti, kad sapnuoji sąmoningai ir per daug apsidžiaugi. Tai yra keisčiausias dalykas- kodėl abu kartus nesuveikė savisauga? Pati vėl gi prikišinėčiau prastą gyvenimo būdą ir bendrą nedarną, visko subyrėjimą, bet gal kas žino geresnį paaiškinimą. Btw, anksčiau taip nebuvo ir neturiu jokių problemų su lunatikavimu (miego paralyžiaus sutrikimų) ar reakcijos problemų.

4. Piešia sapnuodama
Potemė pagaliau nesusijusi su manimi. Per tą pusmetį susipažinau su mergina, kuri turi keistą surtikimą- piešia ir rašo miegodama. Buvau pas draugą svečiuose ir kažkaip pastebėjau ant rašomojo stalo padėtus keistus piešinius. Pamaniau, kad tai jo mažos sesers darbas ir paklausiau, kas nupiešta. Atsakė, kad nežino, nes tai nupiešė naktį miegodama jo mergina. Piešinys atrodė grynai kaip mažo vaiko piešta šeima, tik ji
buvo kažkokiam verpete. Tada jis papasakojo, kad mergina ne tik piešia, bet ir rašo miegodama jam žinutes. Parodė daugiau piešinių, bet žinučių nesutiko parodyt. Piešiniai visi buvo su tuo verpetu.
Kad būtų lengviau suprantama, pasakosiu jo žodžiais.
Anksčiau nežinodavom kaip atsiranda tie piešiniai, nes ji nieko neprisimindavo ir nieks nematydavo, kaip ji piešia, bet vieną naktį aš negalėjau užmigti ir pamačiau, kaip ji keliasi, prieina prie stalo, ant kurio padėtas sąsiuvinys, atverčia jį, paima bet kokį šalia gulintį pieštuką ir piešia verpetą. Tada piešia stickman'us ar ką kitą, o ryte nieko nepamena. Būna ir kad ne ant popieriaus piešia, ant stalo ar net ant spintos, būna, kad vietoj pieštuko pasiima liniuotę ar šiaip pagaliuką arba net nieko ir piešia, tada aš jai paduodu rašiklį. Arba kai nenakvoja pas mane, parašo žinutę kokią. Ta žinutė su prasme, net beveik klaidų nebūna.
Piešinys, kurį pirmą pamačiau (geriausiai jį atsimenu) buvo su trim žmogeliukais. Virš pirmo buvo parašyta "aš" virš kito "Mantvis" (jos vaikinas) ir virš trečio "esmė". Viskas parašyta didžiosiom raidėm, tad nežinia, ar "esmė" tai vardas, ar daiktavardis. Trečias žmogeliukas mažesnis už du ir jis vidury. Dabar nelabai pavyksta, bet kai galėsiu, pabandysiu įkelt iš atminties mano perpieštą variantą.
Pažadėjau išsiaiškint kas tai, kaip tai veikia ir kodėl, turėjau mintį parašyti čia, bet taip ir neprisiverčiau. Kiek ieškojau internete, tiek buvo visoks nenaudingas bullshit ir nelabai įtikėtinos istorijos. Tad gal kas žino ką nors apie tai ar esat turėję panašių patirčių?

Taigi, kaip ir viskas, arba daugiau šią akimirką nepamenu. Laukiu išsamių atsakymų ;}

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.444 sekundes.
Eiti į viršų