Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2]
Autorius Tema: Kartografijos praktika
Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Kartografijos praktika
laikas: 2014-05-13 21:54

Man prastai sekasi, nes mažai sapnuoju ir patiriu tik trumpus SS. Bet po truputi pildau. Vat ką pastebėjau: paprastame sapne egzistuoja gatvė šalia mano namo, o nei viename SS jos nėra! 😮

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-27 20:18

O ar piešiate pastatų vidaus žemėlapius? 😀 Nes aš tik tam tikroje vietovėje pažymiu tuos pastatus, o jų vidaus plano nepiešiu.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-27 20:34

Kadangi neturejau dar sapno su detaliomis vidaus detalemis, tai neteko piest. Bet siaip piesiu viska. O jei ten koki pastatasmulkiau nupiest reik, tai kur kamputy atskirai nupiesi ir rodykle i zemelapi nuvedi.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-27 23:52

Piešiu vidų, jei pastato viduje praleidžiu pvz pusę sapno. Kai kurių pastatų vidus nesikeičia jau daugelyje sapnų, kai kurių kažkiek kas kart kitoks būna jei skiriasi sapno tematika. Pvz kartą mokykla buvo kaip "laisvas plotas" vakarėliui, kitąkart jos vidus buvo kaip ligoninė. O parduotuvė esanti šalia mano namų visada lieka tokia pati, per daug sapnavimo metų nepasikeitė 🙂

——————

Kiana
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-06-09 23:38

Aš tai piešiu kaip žemėlapį 'iš viršaus' ir jei yra koks pastatas, kuriame buvau, nupiešiu kokį stačiakampį ir kaip planelį arba 3D. Dar pridedu jei buvo kokių įsimintinų detalių... :)) Ir šiaip paskui vėliau pasižiūrėjus labai gerai atsikuria visas tas sapnas su siužetu ir t.t., nupiešti žemėlapio elementai pasidaro kaip simboliai - užmeti akį ir pilnas vaizdas atmintyje iškyla. 🙂

Dar tokią idėją turiu, kad tam tikra vieta sapne atitinką kažkokią tai vietą realybėje. Pvz jei sapnuoju parką, kuris atrodo truputį gal surreal ir atsibudus suprantu, kad tokio nesu mačiusi, bet kažkur atmintyje gaunasi tokia kaip sąsaja, kad galbūt ten tas pats parkas kur kažkada buvau, nors atrodo ir visiškai kitaip. Na toks keistas suvokimas, nežinau kaip kitiems. 🙂

Always listen to your heart because even though it's on your left side, it's always right.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-09-06 01:13

Ar kas naudojates kompasu sapne? Man dar neišėjo jo sukurti ir nesugalvoju būdo, kaip nustatyti pasaulio kryptį sapne

——————

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-09-06 10:37

Teoriškai reiktų babandyt saule naudotis, bet abejoju ar tai sapne taip lengva. :). Kiana, dėl sąsajų ir man taip būna: matai žmogų ir žinai kad tai jis, bet atsibudęs supranti, kad tai buvo kažkokia bobutė. 🙂 . Man pastovi vieta yra namai. Kad ir kur būčiau, galiu pasakyti į kurią pusę jie yra, nors ir būčiau nematytoje vietovėje. Gal tai ir yra tas kompasas?..

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Kiana
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-09-07 01:14

Citata: liolekas @ 2014-09-06 10:37
Teoriškai reiktų babandyt saule naudotis, bet abejoju ar tai sapne taip lengva. :). Kiana, dėl sąsajų ir man taip būna: matai žmogų ir žinai kad tai jis, bet atsibudęs supranti, kad tai buvo kažkokia bobutė. 🙂 . Man pastovi vieta yra namai. Kad ir kur būčiau, galiu pasakyti į kurią pusę jie yra, nors ir būčiau nematytoje vietovėje. Gal tai ir yra tas kompasas?..

Geriausias kompasas - nuojauta. Reikia apsidairyti, kur šviesesnė aplinka ten įdomėsni sapnai 🙂 Su saule tai gal sunkiai, nes pvz pas mane ss'uose labai įvairios oro salygos būna. Naktis, apsiniaukę, vėjuota labai... bet stengiuosi greičiau pakeisti į saulėtą dieną 😀 Dėl namų tai man irgi, dažniausiai ir prasideda ss nuo to kad išlipu iš lovos ir einu i lauką. O tenai jau dabar aišku į kokią pusę judėti ir kokios vietos maždaug laukia 🙂

Always listen to your heart because even though it's on your left side, it's always right.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-17 00:24

Gal kokiu būdu kaip kaskart atsiminti, jog reikia žemėlapį pabudus piešti pasidalinsite, nes kažkaip įpratau braižyti ir tai tapo nebeįdomu, kasdieniška, ta prasme ne reikšminga?

——————

indredu
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-12-17 00:42

Kaip "Sapnu Valdovai" mini, kad reiktu pirma uzsirasinet sapnus, o nepiesti.ir juos zymet numeriukais.Veliau nusibraizyt sskale su Siaure, Pietais, Vakarais ir Rytais.Ir kai busi pakankamai surinkes sapnu galesi tuos numeriukus sudet ant zemelapio.Seip labai kruopsciai parasyta bendri bruozai kas turi buti Siaureje, kur yra kosmarai, kur yra praeitis, namai, seima, vaikyste ir t.t.kazka bandziau daryt visai patiko.Sudarinejant si zemelapi pasikeicia pats suvokimas apie sapnus.

Puslapiai: 1 [2]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.188 sekundes.
Eiti į viršų