Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Kartografijos praktika
sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Kartografijos praktika
laikas: 2014-04-23 18:17

Sveiki. Turėdamas laisvo laiko varčiau forumą. Ir radau temą, kurią kažkada tingėjau skaityt. Bet... Perskaičiau http://lucid.lt/forumas/?mingleforumaction=viewtopic&t=112

Trumpai.
Braižant sapnų žemėlapius (paprastus planus) laviname II dėmesį, SS, tačiau labiausiai kritęs dalykas - vėliau pastebėsime, kad tos vietos daugiau/mažiau surištos, panašios, o kai kurios ir tos pačios. Užsirašius 20-30 sapnų kartografijų tikrai pastebėsime sutapimus (tikrai nedaug, taip?).
Vėliau įvyksta tarsi sprogimas, po kurio porai dienų pavažiuoja stogas, tačiau po to atsiveria naujos galimybės, ir, kaip tam tekste rašoma, galima persikelti iš tikrovės į sapną ar atvirkščiai. Skamba gražiai?

Taigi nuo šiandien pats braižysiu ir aprašinėsiu sapnus, jei bus galimybė - parodysiu. Tačiau, kad mane nebūtų liūdna ir nuobodu - siūlau šią praktiką atlikinėti visiems. Tam tikrai nereiktų daug laiko - daugiausiai 10 minučių. Kartu dalintumėmės savo žemėlapiais, ieškotumėm sutapimų. Taigi, kas prisijungs!

Originalus tekstas (linkas viršuj) ilgas ir sunkokas, tačiau labai įdomus ir įkvepiantis. Trupai aprašiau vienus iš įdomiausių dalykų. Gal taip pat ne viską gerai supratau, tačiau esmė tokia: braižom žemėlapius, dalinamės, stebim ir tobulėjam.

Pradedam!

Beje, gal kas turite pasiūlyt gerų foto talpyklų, kuriomis nesunkiai galėtumėm "uploadint" savo žemėlapius, juos lygint ir dalintis?

EDIT

Jau daugiau nei 10 aprašiau buvusius sapnus (regis, praeitos vasaros) ir pastebiu tiek užrašuose sutapimų, tiek (mažų) žemėlapyje.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Kartografijos praktika
laikas: 2014-04-23 21:04

Teip, aš šiuo metu irgi piešiu. Turiu apie 10 vietovių žemėlapių ir mažų ir didesnių. Ką pastebėjau tai, kad pvz vaikystėj mokyklą (pastatą) sapnuodavau vienokią, o dabar pagyvenus Sankt-Peterburge ją matau padidėjusią ir su vietiniais architektūros elementais, bet erdvės ir keliai apie mokyklą nepasikeitė. Iš to darau prielaidą, kad mūsų sapnų žemėlapis dalinai pastovus. Įdomiausia būtų žemėlapius lyginti su savo kaimynais ar broliu/seserimi, kurie augo ar gyvena toje pačioje aplinkoje. Va taip tai eitu atradimų padaryti 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-23 21:39

Gal gali savo zemelapius paplatint?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-23 21:52

Nenorėčiau viešinti, o kokiu tikslu tau reikia jų? 🙂 Vienoj temoj esu žemėlapį kaip pavyzdį įkėlęs. Pabandysiu surasti.

——————

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-23 21:56

http://lucid.lt/forumas/?mingleforumaction=viewtopic&t=648.3 Šiuo metu piešiu daugmaž taip pat, tik pridedu sapnų pasaulio kompaso kryptis. Kompasas iš knygos "Sapnų valdovai", kaip jį piešti nepaaiškinsiu, nes kiekvienas turi suprasti savaip.

——————

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-24 08:15

Oho, tavo zemelapis kur kas didesnis, nei mano. O pamatyt noriu is smalsumo ir idomu butu palygint zemelapius.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-24 20:25

Tai parašyk kokį miestą sapnuoji ir gal atsiras žmonių, kurie tą patį miestą pieš 🙂 Tada bus galima lyginti

——————

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-26 14:35

Ohhh. As tai svajoju kaip per inception susikurti savo vietele, savo prisiminimus ir naktimis gyventi kupiname svajoniu ir prisiminimu sapne ^^

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-04-26 17:08

O kodėl ne? Galbūt reikėtu pradėti nuo kažko pastovaus sukūrimo sapne. Pvz jei SS prasideda kambaryje, tai pabandyk ką nors pastatyti viduryje jo iš plytų ir pasižiūrėk ar sekančiame SS tas daiktas liks 🙂 Visai įdomus eksperimentas būtų 🙂 Jei rastum būdą kaip statyti pastovius daiktus galėtum pradėti kurti ir daugmaž pastovią aplinką

——————

Kiana
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-13 21:13

Pradėjau užsiimti kartografija... 🙂

Žinau yra kažkokios taisyklės, kad reikia piešti atvirkščiai viską, bet darau kaip man patogiau - nupiešiu labiausiai isimintinas detales, pastatus, kelius, ar šiaip vaizdus... ir linijas, kur ėjau ar važiavau. Ir apibrėžiu apskritimu - gaunasi tokie rutuliukai 😀
Du jau sujungiau pusiau. Buvo vienas sapnas kur vaikščiojau mieste ir tokią parduotuvę prisimenu, kad buvau. Ir po kiek laiko kitame sapne irgi ta pati parduotuvė, gal kiek kitokia, bet jausmas toks kad ta pati vieta. Na turbut suprantat apie ką aš 🙂 Tai vienas 'rutuliukas' jau prasiplėtė.
Ir dar labai pagerėjo asapnų atsiminimas, geriau turbut nei po bandymų rašyti dienoraštį.
Bandysiu laisvu laiku piešti iš SS vietas. Daug labai prisimenu, tai gal bus irgi naudos iš to.

Įdomu kaip kitiems sekasi??? 🙂

Always listen to your heart because even though it's on your left side, it's always right.

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.22 sekundes.
Eiti į viršų