Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: Pirmas << 4 5 6 [7] 8 9 10 >> Paskutinis
Autorius Tema: Asmeninės Jėgos didinimas
dosinis
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Asmeninės Jėgos didinimas
laikas: 2014-03-11 10:04

Dar vienas dalykas, kai aš jaučiu tą energijos įėjimo vietą kairėj pusėj ji būną nelygiagrečiai su išėjimo vieta krūtinės srityje, čia normalu ? ta prasme ne vienodam aukšty (gale šiek tiek žemiau jaučiasi ir į kairę daugiau, o prieky aukščiau ir į dešinę ) 😀

Bolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 10:49

No logical, spaudimas toj vietoj ir nebutinas. Pas kiekviena skirtingai. Jauti siluma, tai ir gerai! Bandyk stiprinti si jausma. Dar geras budas - pabuti tarp tave mylinciu, ar tavo mylimu zmoniu. Energocentras sureaguos.
Dosinis, iejimo ir isejimo auksciai neturi skirtumo, svarbu juos surast.
Einam prie sudetingu pratimu.
Issirenkam augala (nesvarbu laukini ar namini). Issirenkam gyvuna (irgi nesvarbu koki). Siunciam jiems debesi energijos. Stengiames atskirti ir nesiusti savo energijos, bet tik energija is atidaryto energocentro.
Tada bandom suformuoti spinduli ir prisiliesti prie objekto. Reikia pagauti savo, objekto ir energijos reakcija I si prisilietima.
Ziurekim I siuos pratimus paprastai. Musu tikslas (bent jau dabar) netapti gyvunu ar augalu uzkalbetojais, o ismokti dirbti su energija.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 13:13

Hi, na va, vienos bedos. Antra diena temp. Pakilus 🙁 tai atradau laiko cia apsilankyt. Bandysiu su maistu pazaist 🙂

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 15:46

po velnių! Visi čia serga ir laužosi galūnes :D, kažkokia nesamonė. šiaip aš pats ką tik po ligos ir pas mane du šeimos nariai serga. Kažkoks nesutapimas

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Bolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 15:57

Matrica pastebejo jusu bandyma pereiti i aukstesni energetini lygi. Kadangi ji to nepripazysta, tai ir pakerpa jums sparnelius. Galimi du veiksmu variantai - arba viska metat, arba pasistengiat greiciau pakilt.

Bolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 16:17

Forumas sapnuotoju ? Stai ir susipazinot su flajeriais. Prisiminkit kario kelio konsepcija.
As siulyciau nesimegaut spaudimu, o dirbt toliau.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 17:42

Ka siulai? Temperatura 38, biski nosis bega, mazumele koseju. Nesuprantu kas darosi 🙁 Tikrai nenoriu kokiu zarazu prisigaudyt. Jei cia didele rizika mano kunui - noreciau dar palaukt. Bet jei liko nebedaug perkopt - eiciau toliau.

O is kur cia ta matrica istraukei? Apie ka cia kalbi ir is kur zinai, ka ji pastebejo?

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 18:42

marica, sistema, nesvarbu kaip pavadinsi... Ji veikia pati. Jai svarbu kad visi jos varžteliai sedėtų ir darytų ką reikia. Jokio unikalumo, nieko. Taigi nustokim bandę būti pirmi, būkime unikalūs! Gal aš su savo broliu boleku 😀 ir ne apie tapatį kalbam bet vistiek...
Beje, bolekai, gal gali plačiau apie tą gyvių energijos reakciją? ko tikėtis ta prasme.

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Bolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 19:05

Ta prasme, tiketis reiketu kontakto. Su gyviais ir augalais tiesiogiai nesusikalbesi ir cia, kaip tarpininkas ar sajugininkas, atstovauja energija. Reiketu pajusti gyviu emocijas (jeigu galima taip pavadint).
O del matricos, tai tu teisus. Lietuviai seniai pastebejo – sedek kopustu lysveje ir nekisk galvos I virsu, kad nenukirstu. Ilgaamze patirtis. 🙂

NoLogical
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-11 19:34

Citata: Bolekas @ 2014-03-11 15:57
Matrica pastebejo jusu bandyma pereiti i aukstesni energetini lygi. Kadangi ji to nepripazysta, tai ir pakerpa jums sparnelius. Galimi du veiksmu variantai - arba viska metat, arba pasistengiat greiciau pakilt.

Aš nesergu, bet man tai paaiškina dažnus emocinius ir psichologinius svyravimus pastarąją savaitę
Jau galvojau nuo ko man taip stogas važiuoja 😀

LD: 41
Mini LD:34

Puslapiai: Pirmas << 4 5 6 [7] 8 9 10 >> Paskutinis
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.096 sekundes.
Eiti į viršų