Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Sąmoningumo pagrindai
enki
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 79
Siųsti žinutę
Pranešimas Sąmoningumo pagrindai
laikas: 2014-01-16 06:35

Kol aš dar čia, manau verta paminėti apie pačią sąmoningumo esmę. Tai bus naudinga pasirengusiems eiti toliau sąmoningu keliu.
Tiek sapnuose, tiek kasdienybėje suvokimas vyksta tik agnos (lietuviškas žodis, energijos atitikmuo) pagalba. Agna, tai jėga persmelkusi visatą ir neturi nė pradžios nė pabaigos. Žmogus, kaip ir kiekvienas padaras turi ribotą agnos dalį tarsi mažytę iškarpą iš beribės medžiagos. Kiekvieno padaro agnos talpykla skirtinga ir tarpe žmonių ji skiriasi, tačiau, bent jau žmogus, gali šią talpyklą didinti ir taip talpinti savyje daugiau agnos, kas savo ruožtu pakelia sąmoningumą. Apie tai galima daug kalbėti, tačiau visiems įdomiausiai kaip tą talpyklą padidinti ir kaip gauti agnos perteklių reikalingą sąmoningam sapnavimui.
Taigi, agną naudojame visur ir esame įpratę ją visą išnaudoti kasdienybėje. Tai darome dėmesio pagalba. Bet koks dėmesys ir susitelkimas naudoja agną tarsi kurą. Kai talpykla ištuštėja, jaučiamės pavargę ir nebegalime susitelkti bei einame miegoti. Miegas, tai įgimtas ir plačiai įprastas būdas pasisemti agnos, tačiau ne visada jos užtenka sapnavimui, o tuo labiau susivokimui sapne.
Sąmoningumui pakelti esama būdų nemažai, tad paminėsiu keletą kasdienybės būdų.

1. Nuskambės gal ir banaliai, tačiau vienas maloniausių būdų agnai gauti - tai meilė. Pati meilė, tai agnos rūšis ir gaudami jos iš ko nors pasipildome savo talpyklą. Kai talpykla perpildoma, ji po truputį su laiku plečiasi, tačiau vis sunkiau tampa ją pripildyti bei suvaldyti. Kuomet talpykla nepripildoma, ji ima trauktis, o tuo pačiu griauti kūną. Agna veikia panašiai kaip vanduo - teka ten, kur jos mažiau, todėl aplink bemat atsiranda siurbikų. Tai galima akivaizdžiai stebėti visokio plauko žvaigždėse šiomis dienomis. Jos pakyla ir greitai nusileidžia dėl nemokėjimo išnaudoti agnos arba dėl nebesugebėjimo pripildyti talpyklą. Dėl šių priežasčių žvaigždžių tarpe labai paplitęs ištvirkimas. Verta paminėti, kad šiandieninės žvaigždės dažniausiai visą agną ir išnaudoja savo reikšmingumui išlaikyti.

2. Agnos taupymas. Tai mėgiamiausias atsiskyrėlių bei visokiausių šamanų būdas. Tai saugiausias, bet nelengvas būdas. Taupydami agną taip pat plečiame talpyklą, nes vis atsiranda perteklius. Pirmiausiai taupymas vyksta mokantis sutelkti dėmesį. Vėliau išmokstama taupyti tą dėmesį įvairių pratimų pagalba. Agnos taupytojai dažniausiai būna išmintingi žmonės ir žino savo kryptį, todėl pasirenka atsiskyrėlio gyvenimą, kad nešvaistytų bereikalo agnos. Paprasta buitis, paprasta aplinka, kuo mažiau pagundų.
Savaime suprantama, didžiausias agnos kiekis slypi žmogaus lytiniame troškime, tad šamanas ją saugo tarsi brangiausią deimantą. Būdavo net tokių, kurie nusipjauna tą daiktą 😀

3. Jėgos daiktai, jėgos vietos.

4. Kova. Čia stipresnis nugali ir perima pralaimėtojo agną. Panašiai kaip Kalnietis 😀 Šis būdas įtin pavojingas ir panašus į loteriją, nes visada atsiranda stipresnis... Šiuo būdu naudojasi tik šamanai ir rytų kovos meistrai. Užpuolimas ko nors prie šio būdo neprisiskaito, nes tai jau vagystė už kurią visada būna atitinkama bausmė arba karma. Abi pusės turi savo noru sutikti kovoti.

Dar verta paminėti kokiomis įdomiomis kryptimis galima panaudoti agnos perteklių :
-sapnavimas
-išmintis
-regėjimas
-kūryba
-magija
-gydymas (Reiki ir pan.)
ir t.t...

sapnys
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 371
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sąmoningumo pagrindai
laikas: 2014-01-16 15:50

Mano vienas pazistamas turi reiki II pakopa. Kartais padaro seansa. Poveikis visada juntamas, priklausomai, kur ta energija nukreipi: ar i cakras, ar i santykius, ar i fizini pasiruosima. Taciau esame susotare, kad po kiekvieno seanso as turiu padaryti kazka gero kitam.

O siaip, visai idomu apie tavo ta agna. Tik butu suprantamiau, jei butu zodis energija.

enki
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 79
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sąmoningumo pagrindai
laikas: 2014-01-16 17:55

O siaip, visai idomu apie tavo ta agna. Tik butu suprantamiau, jei butu zodis energija.

Išmok gerbti savo šalį, protėvius ir tik tada atsivers jos neišsemiami jėgos klodai bei paslaptys senesnės ir už Toltekų magiją...

sapnys
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 371
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sąmoningumo pagrindai
laikas: 2014-01-16 18:40

Salis tai tik isivaizduojamos sienos. O proteviai kas kita 🙂 Bet juk gyvename XXI amziuje. Todel ir zodziai atsinaujint galetu. Juk nera nieko amzino.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.057 sekundes.
Eiti į viršų