Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Susapnuoti ateitį su savo valia (su SS)
lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Susapnuoti ateitį su savo valia (su SS)
laikas: 2013-11-20 22:22

Ar įmanoma/galima, susapnuoti ateiti savo valia per sąmon. sapnavimą ? 🙂 nes aš per savo pirmą SS ,pavyko man susapnot praeitį (panašiai) 😎 [email][/email] ,tai įmanoma? 😀 ypač kai žinai savo planus ką žadi nuveikti ,ir jos pažvelg kaip vyks/klostis 😉

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Susapnuoti ateitį su savo valia (su SS)
laikas: 2013-11-20 22:37

Imanoma tik nuspeti. 100% niekada nieko nezinosi nes yra per daug kintamuju.

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-21 15:08

kitu nomones/mintis kaip manot ? 😉

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-23 19:19

Na žiurint kuo pats tiki. Jei manai, kad ateitis nulemta, tai gal Tu ir gali susapnuoti. Realiai nėra jokių tyrimų atliktų apie tai

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-23 20:59

o ddaarrius, esi bandes kašką panašaus?

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-25 11:16

Per SS, nelabai ištiesų įmanoma, jei neturi įgūdžio atlikti biolaukų projekcijos, kurią dažniausiai atlieka magai, burtininkai ar konkrečiau, hermetikai (Jums turėtų tai aišku juokingai skambėti, kadangi kasdieniame gyvenime nesusiduriat su tokio tipo žmonėmis). Bet OBE's metu jei tik turi tokį ketinimą yra įmanoma. Kartais kai mūsų astralinis kūnas savarankiškai išgyvena ateities vizijas, tai pasireiškia sapnuose, kaip pranašiški sapnai.

Martinax
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-26 16:18

Viskas įmanoma. Esu susapnavęs kelis kartus, bet nesąmoninguose sapnuose. Tiesiog prieš miega (ar dienos laikotarpyje) intensyviai apie tai mąstau ir nusiteikiu, kad per sapną gausiu informacijos. Maždaug 90% sutampa. Bet kai žinai ateitį tai automatiškai ir keiti vien dėl to, kad žinai 🙂

SĄMONINGI SAPNAI - 10
----------------------------
OBE - 2?

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-26 17:38

bet temai miniedamas "valia" ,dar aiškiai parašau sąmoningam sapne ? tai man ta reik sužinot

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-08 14:10

Aš vakar susapnavau labai įdomų sapną. Konkrečiai nesakysiu, bet pasodino mane už nieką į kalėjimą. Ten man sakė, kad turėsiu sėdėti 12 dienų. Pažiūrėjau internete skaičių reikšmes sapnuose. Ten buvo parašyta, kad tai reiškia kažkokią baigtį, svarbią gyvenime. Ir aš galvojau, kad kažkas atsitiks po dvylikos dienų, bet, tai atsitiko šiandien, kai kas baigėsi ir paskaičiavau, kad tikrai tam reikėjo dvylikos dienų, bet tai pakeitė vakarykštis vakaras (tai jau po sapno). Žodžiu, nepykit, kad taip abstrakčiai kalbu, bet aš manau, kad įsigilinus į savo sapno simboliką (aš sakau savo, nes kiekvienas esame skirtingi, internetas nepadės 🙂 ) galima nuspėti ateitį, bet nedaug tokių svarbių sapnų. Pvz aš atkreipiau dėmesį, nes susapnavau skaičių ir jį puikiai prisimenu, nes niekada kažkaip neatrodė reikšminga, o kartais kai kurie sapnai išlieka ilgai atmintyje, vadinasi jie labai svarbūs ir patarčiau į juos įsigilinti. Taigi, atsakysiu į temą, aš manau, kad neįmanoma nuspėti ateities sąmoningame sapne, bet nesąmoningame - galima.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-09 00:19

Cia labai jau paini ir subtili tema. Pagal aukstesnius asmenis, laiko kaip ir nera. Mes isgyvenam ivykius skirtinguose kunuose, vienuose greiciau, kituose leciau. Ir, kaip suprantu, gaunam kartais vizijas is tu "greitesniu" (subtilesniu, aukstesniu vibraciju) kunu. Todel, kaip as manau, jei kazka su kitais kunais jau esak isgyvene - tai galima susapnuoti tiek ss, tiek gaunam vizijas. Taciau tos ateities, kurios dar nebuvo - nuspeti neimanoma. Nes ateities nera - pradine filosofija 😀

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.112 sekundes.
Eiti į viršų