Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Ka aš noriu veikt gyvenime?
benukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Ka aš noriu veikt gyvenime?
laikas: 2013-11-04 20:55

Sveiki. 🙂
Labai senai lankiausi čia.
Pastaruoju metu turiu galvoje esmini klausimą - ką aš noriu veikt gyvenime? Jis man dabar atrodo labai svarbus, nes ansčiau apie tai nei kiek negalvojau. Nekalbu apie darbą nuo 8 iki 17. Kalbu apie veiklą, kuri pripildytų gyvenimą prasmės. Kuri teiktų kuo daugiau džiaugsmo man ir vertės kitiems. 🙂 Į sąmoningus sapnus ir sugrįžtu su intensija atsakyti į šitą klausimą ir išnagrinėti giliausius savo kampelius.

Kviečiu pasidalinti savo patirtimi šiuo klausimu. Ar jūs jau žinote ko norite? Jei ne, tai ką darote kad sužinotumėte? Ir kaip sąmoningi sapnai gali prie to prisidėti? 🙂

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Ka aš noriu veikt gyvenime?
laikas: 2013-11-04 22:09

Tikrai nesiruosiu ieskoti gyvenimo prasmes ar panasiai. Turiu savo tikslus, ju siekiu ir tiesiog gyvenu. O kaio suzinot ka noro veikt? Paklausti to saves. Per ss gali pasikviesti save puodeliui kavos ir paklaust sito klausimo. Bet ta pati gali padaryti vaizduoteje ar neditacijoje. Efektas mazesnis ar didesnis - bus.

benukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-04 22:37

Tikslas iš dalies ir yra gyvenimo prasmė. Tik aš noriu tokio tikslo, kad pats tikslas taptų nebesvarbus, o kelias jo link taptų mano varikliu. 🙂

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-05 00:06

Siūlau tau įsivaizduoti save po penkerių metų tokį, kokiu norėtum tapti. Tuomet smulkiai aprašyk kaip tai pasiekti ir viskas. Man padėjo 🙂

benukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-05 08:57

Isbandytas sitas. Aisku labai geras daiktas. Tik reikia neapsigauti, nes kartais protas prikuria tokiu scenariju, kokiu siela is tikruju netroksta. Ir tik po tu penkiu metu suprasi, kad visai ne to norejau. 🙂 Bent jau man atrodo reikia zvelgti i savo vaikystes pomegius/stipriasias puses. Tik kol kas nieko tikslaus nerandu, todel tikiuosi, kad sapnai pades rasti. 🙂

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-05 09:33

Manau LABAI padės 🙂

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-05 16:19

man vienas iš smagių dalykų yra bandymas ištrūkti iš to darbo kaip tu sakei "nuo8 - iki17" - Verslas! taigi mano tikslas yra ištrūkti iš to "žiurkių rato" o tada gyventi 😉

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-06 00:02

Benuk, aš ne kartą keičiau savo planus, tai normalu. Tačiau jeigu tau tai nepadėjo, tai linkiu surasti savo būdą 🙂

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-07 20:43

:DD pramuse su tais video. Bet tai taip gerai, kad vis dar juokas ima.
As jau senokai nujauciau ka veiksiu gyvenime, bet paskutiniu metu jau susiformavo pilnai. Manau, kad mano atvejis gan unikalus, bet apibendrinant galiu pasakyt, kad tiesiog suradau, kam noriu paskirti save. Teko gan ilgai galvoti, daug leme kiti zmones. Labai svarbu saves nenuvertinti ir nenurasyti "as to nesugebeciau" nes gi bet kuriuo laiku gali pasakyt "f*ck this, im out" ir kuo laisviausiai sau iseit. Bet ka as cia rasau, turedamas toki broli tu jau seniausiai tai zinai ir tiesa pasakus, keista, kad butent tu sukurei sia tema, nes tikrai nepagalvociau. kad galetum neapsisprest ka veikt gyvenime

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-08 14:33

" ką aš noriu veikt gyvenime?"

Turbut , tai ka noriu.
Bet taip tai, pagrindas ka noriu daryt kolkas , tai padeti zmonem. Bet tai ne vienintelis dalykas ka as noriu veikti ir veikiu dabar .

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.125 sekundes.
Eiti į viršų