Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: poilsio grafikas + naudinga nuoroda
sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas poilsio grafikas + naudinga nuoroda
laikas: 2013-11-04 00:59

Sveiki.

Siandiena mano miego, poilsio grafikas yra labai nepastovus. Kartais negaliu sudet akiu iki keliu nakties, kita karta - norisi griut i lova dar pries sutemstant.

Esme...

Kuo rugsejo I isgaravo mano samoningi sapnai. Vasara ju sapnuodavau i savaite po kelis kartus. Dabar, kai keltis reikia daug anksciau - samoningu sapnu pasitaiko super retai. Del to vis pasvarstau, gal padetu pastovus miego grafikas?
Noreciau, kad pasidalintumete savo dienotvarkemis ir patartumete, ka gi man daryti su samoningais sapnaia, kada eiti miegoti ir kada keltis. Asmeniskai pamiegoti labai megstu. Jei buna proga - prasivartau lovoje iki pietu, ar dar ilgiau. Tokiu atveju ir isnyra ne vienas ss. Bet ka daryti dabar, kai turiu pareiga kas dien su saulute keltis? Taip pat, gal yra zinanciu, kaip suzinoti, kiek man laiko reikia miegoti, bei kada geriau keltis? Nes kiekvienas rytas i mokykla man yra astrus peilis - baisiai norisi miego, nepriklausomai, ar nueisiu antra, ar desimta miegoti.

Tiek siai temai. O dabar zadetoji nuoroda
http://petruoka.blogspot.com/p/joga.html?m=1
Tai yra audio irasas nidro jogai. Isbandziau si reikala ir galiu pasakyti, kad veikia. Pavadinkime, seanso metu pajauciau reta ramybe. Magiskai isnyko rupesciai, seiles is stresas. Manes nesuparalyziavi, taciau jauciaus tikrai nerealia ramybe. Kaip kitur skaiciau, su sia joga zmogus atsipalaiduoja dar labiau, nei miegodamas. Isndykit ir Jus, bei nepamirskit parasyti savo potyriu. 🙂

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: poilsio grafikas + naudinga nuoroda
laikas: 2013-11-04 12:45

Pabandyk http://sleepyti.me/

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-04 16:52

sapny, siūlau pabandyt keistą sprendimą(man jis padeda tačiau kiekvienam skirtingai) kelkis anksčiau. Tiksliau tik atsibusk. tarkim jei keliesi 7 tai žadintuvą statyk 6:30 ir ramiai miegok iki 6:50 o tada jau kelkis. tos 20min. paruoš organizmą kėlimuisi. Tai čia buvo paprastam rytui be SS. Jei nori SS (savaime suprantama 😀 ) tada reikia kelti pvz.: 2 val. anksčiau. Tačiau turi atsikelti. Gali tiesiog atsistoti šalia lovos, pastovėti ir vėl eiti miegot. Man tuo laikotarpiu būna daug dažnesni SS. Tačiau kaip sakiau kiekvienam kitaip.

P. S. Labai dažnai iškyla problema: žadintuvo 5 ryto tikriausiai nemėgs tie su kuriais gyveni 🙂 .

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-04 18:05

As irgi seniau keldavausi 6, vien tam kad isjunkt zadintuva ir pasimegauti dar 1 valanda miego :D. nieko nebuna blogiau kai atsikeli nakti su viltimi kad dar anksti, paziuri i laikrodi o buna 6:59 🙁
Deja trukdydavau namiskiams miegot 🙁

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.126 sekundes.
Eiti į viršų