Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Mirtis sapne. Help.
kitaip
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Mirtis sapne. Help.
laikas: 2013-10-29 21:54

Šiame video yra kalbama apie tai, kaip gali mirti siela sapne. O man būtent taip ir buvo kaip ten ir sako.
Bet nemiriau. Labai bijau, kad kadanors tai pasikartos ir nebeprabusiu. Ar yra koks pavojus? Čia pasiskaičiau tai lyg ir likau nuraminta sako, kad negalima mirti sapnuojant, o kaip yra iš tikrųjų?

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Mirtis sapne. Help.
laikas: 2013-10-29 22:35

Sapnuojant mirti neimanoma. Taciau jei tiketi OBE ir astralinem projektacijom, tai taip, sakoma, kad ten galima patirti zalos, pvz nebesugrizti i kuna ar pan.

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-29 23:33

Sąmoningame sapne esi visiškai saugus ir taškas . 😀

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

kitaip
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-30 00:15

Citata: ddaarrius @ 2013-10-29 22:35
Sapnuojant mirti neimanoma. Taciau jei tiketi OBE ir astralinem projektacijom, tai taip, sakoma, kad ten galima patirti zalos, pvz nebesugrizti i kuna ar pan.

O ar įmanoma patekt į astralą kaipsakant netyčia? To nesistengiant padaryt.

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-30 10:13

Manau ne. Isvis galima abejoti astralo egzistavimui, arba sielos egzistavimu, taigi manau kad jei tau astralas bus pramanas tai tu i ji ir nepateksi.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-30 17:52

nezinau kiek tu laiko uzsiiminėji sapnavimu. Tačiau mano patirtimi remiantis įmanoma (deja 🙂 ) kai kurios blogybės.
Tačiau gera žinia yra ta, kad tos blogybės įmanomos tik galutiniuose ss lygiuose kuris pasiekiamas po daug metų praktikos (pasiekus šį etapą SSų pasaulis nesikeičia t.y. tavo rastą pvz. namą gali rasti ir kiti LABAI patyrę sapnuotojai ). tame etape norint pasidaryt sau kažką blogo neužtenka nušokti nuo dangoraižio ar persišaut galvą 😀 . ten yra neigiamos ener... aj gal netesiu nes koks skeptikas man pizduliai duos 😉 tai ką mes sapnuojame dabar tėra mūsų vaizduotė(liucidinis sapnas), o tai kas būna vėliau... belieka tik tyrinėti 🙂

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-30 19:57

Na galbut kaip tu sakai labai patyres sapnuotojas gali patekti labai giliai i savo pasamone, na o kaip zinia ten ka nors keisti yra gana pavojinga :D. Bet tuo paciu patyres sapnuotojas bus atsargus ir greiciausiai nepasidarys ko nors blogo.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-30 21:57

Dėl šito dalyko vyksta ir vyks ginčai dar labai ilgai. Mano patarimas viską išbandyti pačiai. Aš jau atsikandau visų pletkų ir viską, kas man įdomu, stengiuosi išbandyti pats, nepaisant visų baimių, grasinimų ir panašiai. Ir nematau ko čia bijoti. Jei jau tikim astralu, tai tikėkim ir savo angelais sargais, kurie visoms blogybėms blokuos kelią ir, kaip Gintaras sakė, tuos kenkėjus nupūs nuo mūsų kelio. Tad pirmyn.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-31 11:29

Citata: ddaarrius @ 2013-10-30 19:57
Na galbut kaip tu sakai labai patyres sapnuotojas gali patekti labai giliai i savo pasamone, na o kaip zinia ten ka nors keisti yra gana pavojinga :D. Bet tuo paciu patyres sapnuotojas bus atsargus ir greiciausiai nepasidarys ko nors blogo.

Tame ir esmė kad norint sau kažko blogo reikia norėti 😉 , daug valios pastangų ir pan. Kitaip, jei saugosies ir nelysi tarkim į kokius labirintus tai blogo nieko ir nenutiks. reikia suprast kad SS yra ir šiek tiek iš ezoterikos, todel reikia vadovautis sveiku protu. Nesiūlau visko mesti nes tai tikrai puikus dalykas tobulint dvasią ir pan.

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-31 12:06

Citata: kitaip @ 2013-10-29 21:54
Ar yra koks pavojus?

Ne. Net nežinau ką čia dar komentuot.

Image

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.276 sekundes.
Eiti į viršų