Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 3 [4]
Autorius Tema: video apie miego paralyziu
enki
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: video apie miego paralyziu
laikas: 2014-01-14 01:54

Citata: Train @ 2014-01-13 19:07
Hmm, nuo mazens nepriemiau jokio tikejimo,ypac neklausiau tevu ko man tiketi, kaip ir dabar man nera primtina visiskai koks nors tai tikejimas.Kiekvienoje religijoje man yra kazkas priimtino. Esu siek tiek krikscionis ,budistas t.t. Bet nieko nedarau per prievarta, pvz, kazkas liepe penktadieniais nevalgyti mesos, kazkas liepe melstis ir garbinti Buda,Dieva Setona,Demonus ar Angelus... Galbut kazkam tai yra ne 'kazkas',o gal kurie jie pilnai tiki, taciau as galvoju savo galva, pasirenku tai, kas man yra priimtina. Todėl nesu pastovus ir turiu daug skirtingu dalykų savyje ir man taip yra labai gerai. Ir dazniausiai rasau ir kalbu tik is savo patirties, ka patyres ir suprantu . Ir kiekvieno nuomone,priestaravimai ,sutikimai laukiami . Gal suzinosiu ka nors vertingo ir gal isseis panaudot gyvenime . Bet tikiuosi kad nebus per daug nuvaziavimu, o jei nori pratest sitom temom, gali y privata parasyt, kad nebutu didelis off topic.

Nereikia čia gintis, niekas nepuola. Nedomina manęs nei tavo religinės pažiūros (kaip ir nė vieno iš čia esančių), nei mąstymo priemonės. Na bet jei nori jas išreikšti, tai pats teisingai supranti, kad tam geriau sukurti atitinkamą temą.
Negaliu tiktai pakęsti tyčinio ar nesąmoningo manipuliavimo žodžiais "gėris" arba "blogis", nes tai tik klaidina ir bukina žmones. Geriau šių religinių terminų apskritai šiame forume nevartoti. Juk čia žmonės susirinkę sąmoningi ar bent jau mokosi to, o ne šunys, kuriem sakai "fu, blogas šuo" arba "geras šuo" 😀

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-14 09:14

Kazkada ieskojau atsakymo "kur teisybe?" Gavau tiesu sviesu atsakyma - nera jos. Gyvenimas parode labai idomia isvada: nera gerio ar blogio. Viskas tiesiog YRA. Skiriasi tik musu poziuris, kuris dazniausiai buna ikaltas aplinkiniu zmoniu. Zmogus nei blogas, nei geras. Jis tiesiog yra. Kaip Gintaras sake, durnas nekaltas, kad jis dirnas, kvailys nekaltas, kad jis kvailas.

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-14 12:38

Citata: enki @ 2014-01-14 01:54

Citata: Train @ 2014-01-13 19:07
Hmm, nuo mazens nepriemiau jokio tikejimo,ypac neklausiau tevu ko man tiketi, kaip ir dabar man nera primtina visiskai koks nors tai tikejimas.Kiekvienoje religijoje man yra kazkas priimtino. Esu siek tiek krikscionis ,budistas t.t. Bet nieko nedarau per prievarta, pvz, kazkas liepe penktadieniais nevalgyti mesos, kazkas liepe melstis ir garbinti Buda,Dieva Setona,Demonus ar Angelus... Galbut kazkam tai yra ne 'kazkas',o gal kurie jie pilnai tiki, taciau as galvoju savo galva, pasirenku tai, kas man yra priimtina. Todėl nesu pastovus ir turiu daug skirtingu dalykų savyje ir man taip yra labai gerai. Ir dazniausiai rasau ir kalbu tik is savo patirties, ka patyres ir suprantu . Ir kiekvieno nuomone,priestaravimai ,sutikimai laukiami . Gal suzinosiu ka nors vertingo ir gal isseis panaudot gyvenime . Bet tikiuosi kad nebus per daug nuvaziavimu, o jei nori pratest sitom temom, gali y privata parasyt, kad nebutu didelis off topic.

Nereikia čia gintis, niekas nepuola. Nedomina manęs nei tavo religinės pažiūros (kaip ir nė vieno iš čia esančių), nei mąstymo priemonės. Na bet jei nori jas išreikšti, tai pats teisingai supranti, kad tam geriau sukurti atitinkamą temą.
Negaliu tiktai pakęsti tyčinio ar nesąmoningo manipuliavimo žodžiais "gėris" arba "blogis", nes tai tik klaidina ir bukina žmones. Geriau šių religinių terminų apskritai šiame forume nevartoti. Juk čia žmonės susirinkę sąmoningi ar bent jau mokosi to, o ne šunys, kuriem sakai "fu, blogas šuo" arba "geras šuo" 😀

Well, citavai mano parasyma ir rasiai apie ta religija, lyg man butu skirta , tai pat buvo dar vienas asmo, kuris ne taip suprato, tad ir parasiau kaip , kas . Gali laikyti kad ginuosi, kaip nori 🙂 , tiesiog issakiau, kad aiskiau butu.

Ir galim palikti sita pradeta offtopic, nebent vel pratesi 🙂

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-14 20:41

O vat man kaip tik idomu paskaityt sviesesniu zmoniu ginca.

27chloe
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-15 08:56

Citata: sapnys @ 2014-01-14 20:41
O vat man kaip tik idomu paskaityt sviesesniu zmoniu ginca.

"Šviesesnis žmogus" apskritai nesiveltų į beprasmiškus ginčus.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-15 15:21

Na cia man toli grazu neatrodo beprasmiskas dalykas. O pats zodis kaip gincas man nebutinai asocijuojasi su pykciu ar ayresija. Tik pokalbis su pagristais teiginais.

Nors pats gerokai nuo temos nukrypau. Dovanokit.

enki
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-16 03:51

Citata: sapnys @ 2014-01-14 09:14
Kazkada ieskojau atsakymo "kur teisybe?" Gavau tiesu sviesu atsakyma - nera jos. Gyvenimas parode labai idomia isvada: nera gerio ar blogio. Viskas tiesiog YRA. Skiriasi tik musu poziuris, kuris dazniausiai buna ikaltas aplinkiniu zmoniu. Zmogus nei blogas, nei geras. Jis tiesiog yra. Kaip Gintaras sake, durnas nekaltas, kad jis dirnas, kvailys nekaltas, kad jis kvailas.

Pats iš savęs žmogus iš tiesų nėra nei geras, nei blogas, tačiau, kai atsiranda 2 ir daugiau, tada užgimsta santykiai ir jie įvardijami pagal atitinkamus būdo bruožus - geri ir blogi. Jei tu statai, o kažkas griauna, tai tu tą žmogų vadini blogu, o tas kuris tau padeda - geru. Kaip ten bebūtų, tai irgi proto lygmens iliuzija, nes iš aukščiau pažvelgus griovimas reikalingas tiek pat kiek ir statyba. Nejaugi vilkas blogas, kad mėgsta kiškieną?! 🙂

Citata: 27chloe @ 2014-01-15 08:56
"Šviesesnis žmogus" apskritai nesiveltų į beprasmiškus ginčus.

Šviesūs žmonės kalba, o tamsūs neturi ką pasakyti, todėl klauso... 😀 😀 😀

enki
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-16 04:51

tema apie gėrį ir blogį persikelia čia: http://lucid.lt/forumas/?mingleforumaction=viewtopic&t=764.0#postid-7502

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-05-09 12:46

Kartais atsitinka taip, kad sapne supranti, kad sapnuoji. Kad tai patirtum dažniau naudojama Realybės patikrinimas, užmigimo technikos, budrumo - sąmoningumo ugdymas. Ir kartais nutinka taip, kad vos užmigus pabundi ir supranti, kad jau esi užmigęs ir čia negalioja Realybė Patikrinimas. Į tokią būseną įmanoma įžengti tik per meditacija arba taikant WILD techniką. Bet kaip didinti susivokimo tikimybę vos užmigus (po užmigimo ~2-5min.)?

Seniau, maždaug prieš metus iki dabar naktimis kankindavo šis "atsibudimas". Neišbūdavau nei sekundės tokioje būsenoje. Vidury nakties mane staiga krestelėdavo iš miego, su nemaloniu pojūčiu ties saulės rezginiu. Mėginant užmigti dar kartą, vėl krestelėdavo ir taip ~5 kartus kol užmigdavau. Dabar prisiminiau, jog tas krestelėjimas įvykdavo intutyviai, vos pajausdavau, vidury nakties, keistą "traukimą" ties saulės rezginiu, kas man taip atrodė tada, iškart krestelėdavau save į prieki, kad pabusčiau. Per šios tris mėnesius toks patyrimas padažnėjo iki 3-4 kartų per mėnesį, o dabar iki 3-5 kartų per savaitę. Kiekvieną kartą kai patenku į tokią būseną mėginu išsilaikyti joje kuo ilgiau, bet nežinomybės baimę greitais sukausto, tada greit krestelėdavau save į priekį ir pabundu, kiekvieną kartą lyg su šoku, o, tada užmigus vėl tas pats.

Viena iš ilgiausių patirčių tokioje būsenoje truko (Manau) ~1min. Tada pasiryžau iki galo kęsti tai, kad susikoncentruočiau greit išleidau garsą ties savo kūno centru "Om" ir, tada išmetė lyg Vakumą, visišką tamsą, joje jaučiau save kaip kitą kūną (ne fizinį) skriejanti gilyn į tą tamsą. Garsas "Om" ir sudėtos rankos delnais vienas į kitą, suteikė keistą švytėjimą iš "kūno" centro ir ramybę (rankų sudėjimas nebuvo aiškiai vizualus, tiesiog regėjau save kaip permatomą, miglos formoje). Tada apėmė labai gilus įtraukimo į tokią erdvę pojūtis. Pamėginau krestelėti save į priekį kaip įprasta, bet staiga pajutau, kad tai neįmanoma, jaučiausi per toli nuo savęs (Gal taip nebuvo), kad galėčiau atsibusti. Apėmė baimė, staiga pradėjo plūsti mintys apie pagrobimą, kitas butybes ir apie komą. Pabusti išėjo tik po kelių stiprių mėginimų trūktelėti save. Bet pabudęs supratau kaip silpnavališkai pasielgiau.

Kita įdomi patirtis įvyko, prieš dvi dienas nuo šio post'o. Atsiguliau nusiteikęs patirti miego paralyžių ir kairę ranką uždėjau ant pilvo. Užsimerkęs laikiau mintis nuoseklias iki tol kol jų nebeliko ir minčių tyla ir staigus tylos nefiksavimas sąmoningai, užmigdė. Staiga pabudau, iškart susivokęs kaip kas. Apėmė baimė haliucinacijoms, bet stengiausi to nepaisyti, ir atsipalaiduoti. Pajaučiau, kad kairė ranka yra kažkokia išlenkta ir stačia į viršų ir tai jautėsi labai ryškiai. Galvoju, kaip čia pasielgus, gi negaliu jos pajudinti, o atsibusti irgi nesinori. Hmm.... Mėginau ja pasukti ar pajudinti, bet ranka buvo lyg užstabarėjusi, suakmenėjusi, bet keistai tirpo jos pojūtis lyg migla. Tada staigiai ir greitai trūktelėjau ją žemyn ir už tai buvau apdovanotas žalio, geltono ir raudono blyksnio akyse, vaizdu aplink ranką. Sunku nupasakoti kaip tai patiriam, ners vaizdas rankos kartais šmėstelėdavo kaip miglos formos kartu su rankos pojūčiu kurį galima lengvai apimti suvokimu. Šis spalvų blyksnis keistai atbaidė mano susidomėjimą ranka. Tada greit šmėstelėjo kambario vaizdas lyg atsimerkčiau ir užsimerkčiau, bet buvau dar vis užmigęs. Beje viso šio patyrimo laiką ties saulės rezginio juntima įtampa kuria galima pavadinti "šoku", lyg pastovi šoko būsena jaustusi ties ta vieta. Ir nuo jos pradėjo apimti vėl eilinė baimė nežinomybei. Staiga pakilau per pėdą į viršų, jutau, kad esu kambaryje, greit nuleido atgal (lyg dėl per didelės įtampos nebūtų galima to atlikti). Ir tada jausdamas, kad kūnas guli veidu į viršų apsiverčiau su kitu kūnu veidu į apačią ir staigiai krestelėjau save į prieki, kad atsibusčiau (Kodėl taip padariau, matyt dėl per didelės įtampos ir baimės..). Pabudęs vėl supratau, kada nereikėjo taip pasielgti.

Tikiuosi jog šių patirčių aprašymai jums buvo įdomūs ir bus naudingi. : )

Puslapiai: 1 2 3 [4]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.106 sekundes.
Eiti į viršų