Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3 4
Autorius Tema: video apie miego paralyziu
Justas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas video apie miego paralyziu
laikas: 2013-10-13 08:28

buti toi busenoi samoningam nera faina 😀

viena kart pabudau nuo baisaus cipimo ausyse
kita kart atrode, kad apsiverciau lovoi su baime lyg kaskas butu stumes stipriai
purto, krato, balsai ausyse, negali judeti tik pramerki akis ir matai juoda zmogaus silueta pries save
😀

Skywer
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: video apie miego paralyziu
laikas: 2013-10-13 18:40

Tai kaip cia iseina akis pramerkt jei suparalyziuotas esi?

NoLogical
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-13 19:20

Gal dėl to, kad REM miego fazė yra greitų akių judesių. Sapne judinant akis, jos taip pat juda ir realybėje. Manau, kad akių nesuparalyžiuoja.

LD: 41
Mini LD:34

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-13 20:41

Citata: NoLogical @ 2013-10-13 19:20
Manau, kad akių nesuparalyžiuoja.

Tik vieną kartą gyvenime jaučiau miego paralyžių, tačiau atmerkti akių negalėjau.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-13 23:10

Na ka, sapnuotojai?;-) Turiu planą chuliganą! Šiaip esu apsiėmęs daug sapnavimo projektėlių ir nepabaigęs jų (gėda...):-D Bet negaliu tokio nepraleisti... Po šio filmo (kai tiek žmonių nesugebėjo to padaryti) užsinorėjau "sumedžioti", "palaužti" ar "prisijaukinti" tą nakties būtybę, kuri terorizuodavo mane mažą... Kelis kartus esu matęs ją, raguotą, tarpduryje.. Svarbiausia, kad tie atsiminimai iš tokio amžiaus, kai dar vaikui dažniausiai nesusiformavusi ilgalaikė atmintis, bet ta būtybė įsirėžė į atmintį taip gyliai, kad viską pamenu kaip vakar. Ar jus primetat kiek paslapčių ji galėtu atskleisti, o jei nepavyks vis gi tai bus nuostabus potyris, suvaldyti savo baimę ir susidurti su "būtybe" akis į akį... Savo pasiryžimą paremiu tuo, kad tie susitikimai vyksta ne fiziniame lygmenyje ir mūsų kūnai likę čia yra saugūs... Gal kas esate tai bande ar turite medžiagos apie "būtybių" medžioklę?

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-13 23:30

Puikis radio pokalbių šou įrašas anglų kalba apie "Šešėlių žmones", kuriuos dažnai matome periferinėje vizijoje.
Pašnekovas - Don Genaro (taip taip, C. Castanedos knygų veikėjo) gyvas mokinys

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

NoLogical
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-14 18:49

Citata: Mariukas_ukas @ 2013-10-13 23:10
... Po šio filmo (kai tiek žmonių nesugebėjo to padaryti) užsinorėjau "sumedžioti", "palaužti" ar "prisijaukinti" tą nakties būtybę,

Turiu klausimą, kaip Tu ketini su ja bendrauti ? 😕

Skywer
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-14 21:08

O tai cia visiems taip kraupiai gaunas tas miego paralyziaus "gliukas" ar visiems skirtingai? Nes norejau pabandyt tiesiog patekt i miego paralyziu ir paziuret kaip ten viskas vyksta, o dabar mano reakcija mazdaug tokia http://postimg.org/image/n8oisya4h/

NoLogical
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-14 21:22

Citata: Skywer @ 2013-10-14 21:08
O tai cia visiems taip kraupiai gaunas tas miego paralyziaus "gliukas" ar visiems skirtingai? Nes norejau pabandyt tiesiog patekt i miego paralyziu ir paziuret kaip ten viskas vyksta, o dabar mano reakcija mazdaug tokia http://postimg.org/image/n8oisya4h/

Man baisus buvo tik vienas, kai net nežinojau kas tai yra. O dabar nieko baisaus tikrai nebūna, aišku neatsimerkiu, nes noriu į sapną patekt. Per miego paralyžių girdžiu įvairius garsus, dažniausiai kaip ateivių balsai :D, dar visąlaik pakylu į orą, o paskutinį kartą elektroninis balsas, sakė kad mes susidraugausim 😀 po tokių patirčių labiau juokinga negu baisu 🙂

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-14 21:28

Keista, bet aš dar bauginančio miego paralyžiaus neturėjau. Na taip, buvo keli, kad girdėčiau žingsnius už nugaros ar iš lempos kokius garsus, bet tai nebuvo labai baisu. Tiesiog atsipalaiduok, suprask, kad tai tik tavo vaizduotė ir nebijok. Kaip sakoma, tikekis geriausio, bet būk pasiruošęs blogiausiam. O net ir bauginanti miego paralyžiaus patirtis yra naudinga, nes padeda įveikti tavo baimes, tuo labiau, kai su jom susiduri ne tiesiogiai

Puslapiai: [1] 2 3 4
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.101 sekundes.
Eiti į viršų