Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Bendro SS hipotezė
enki
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 79
Siųsti žinutę
Pranešimas Bendro SS hipotezė
laikas: 2013-10-09 01:01

Na šis forumas dar kūdikis, tad nežinau ar kam nor bus tai naudinga, tačiau geriau lenkti medį kol jaunas, nes iš tūkstančių daigelių lemta tik vienam kitam išaugti į didingą medį... Toks jau visatos dėsningumas tiek gyvuose padaruose, tiek daiktuose, tiek abstrakčiuose dalykuose kaip forumai. Kol mažas - trokšta žinių, kol jaunas naudojasi tomis žiniomis, o kai suauga - vieni nuklysta, kiti pasitraukia, o likusieji užsidaro savyje arba sėja savo mišką... Na bet aš čia ne apie tai šiandien:)

Taigi, truputis teorijos. Samonė, gyvybė ar kaip tai pavadinsi - tai tiksliai visatą atitinkančių emanacijų santalka, kuri apgaubta šydu, kuris dar kartais vadinamas kokonu. Šiame kokone esanti vienintelė maža skylutė, kuri gali slankioti ir vadinama Surinkimo Tašku (ST). Per šią skylutę surenkami ir suvokiami pasauliai, tikrovės ir panašiai. Galbūt tiksliau tai apibūdintų tamsi uždara talpa su maža skylute per kurią patenka šviesa į vidų ir apšviečia atitinkamą vidinių emanacijų pluoštą. Tą apšvietimo akimirką vidinės emanacijos susiderina su išorinėmis visatos emanacijomis ir įvyksta suvokimas. Kadangi žmonių ST paprastai stovi visų daugmaž toje pačioje vietoje, tai matome vieną bendrą pasaulį. Sapnuojant ST savaime ima truputį judėti iš įprastinės padėties, todėl surenkami kiti pasauliai. Kadangi ST paprastai juda ir labai nedaug, tai sapnuose dažniausiai būna kasdienio pasaulio nuotrupų, kurios ima jungtis su kitų pasaulių nuotrupomis. Štai kodėl sapnai būna tokie nepastovūs ir keisti, o kartais net pats sapnuotojas gali virsti kokia nor keista būtybe, bet čia jau kita tema...

ST gali judėti paprastai tik ten, kur emanacijos jau sužadintos, o jos sužadinamos atliekant tam tikrus veiksmus samoningai. Paprastų žmonių veiksmų racionas gan skurdus ir pasikartojantis, todėl ir tiek daug aplinkui zombių, kurie su amžiumi dar labiau zombėja, bet čia jau irgi kita tema 🙂 Aiškiaregiai emanacijas sužadina tam tikrais apeiginiais judesiais, nedarydami ar kitais būdais, taip įgalindami savo ST perslinkti į kitas padėtis bei surinkti tolimus, paprastam žmogui nepasiekiamus pasaulius ir apskritai daryti bala žino ką. Viskas priklauso nuo burtininko ketinimo ir meistriškumo.

Remiantis šia Toltekų teorija galima sudaryti bendro SS veiksmų sąrangą. Kai Karlosas Kastaneda su La Gorda sapnavo pirmą bendrą sapną, tai pirma jie kurį laiką gyveno kartu ir taip supanašėjo jų kasdienė veikla ir net neabejoju, kad jie atlikinėdavo atitinkamas apeigas, kurios dar daugiau emanacijų įžiebdavo jų švytinčiuose kūnuose, kol jie pajuto, kad gali sapnuoti kartu. Šis supanašėjimą taip pat aiškina ir Transerfingas bei daugelis kitų ezoterinių praktikų.

Taigi, žmonės norintys sapnuoti turi gyventi kartu ir užsiimti panašia veikla ir sistemigai atlikinėti pavyzdžiui apeiginius judesius (kad ir tensegrity ar joga) ar stebėti ką nors bendrai <..>. Tai ypač tinka kartu gyvenančioms poroms, tačiau jei jų veikla labai skirtinga, tai mažai iš to bus naudos. Kai emanacijos sužadinamos belieka abiems ketinti susapnuoti ir susitikti SS. Žinoma ir eiti miegoti tuo pačiu metu 🙂

Gal bus ir tęsinys...
pagarbiai,
EnKi

liolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 357
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Bendro SS hipotezė
laikas: 2013-10-10 16:29

manau bus (tęsinys). juk tiek daug "kitų temų". yra kur plėtotis 😉

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.06 sekundes.
Eiti į viršų