Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 94
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-14 06:47

Sapnų pavojaus lygiai.

Nulinis lygis - Tai pirmas žemėlapio sudarymo etapas. Skraidūnai ir oliai apie tave dar nieko nežino. Tu laisvai ir nevaržomai gali lavintis. Tonalio skydai tvirti ir nesugriaunami.

Pirmas lygis - Tavo kokone atsiranda spraga. Tu atsiveri ne tik nagualio, bet ir mirties jėgoms. Ji pradeda skaudžiai smūgioti. Tu pritrauki olių dėmesį. Jie ima tave tyrinėti, o tu manai, kad "važioja stogas'. Skraidūnai seka tave ir talžo lyg Dorenko Lužkovą.

Antras lygis - Mirtinas pavojus. Kontaktai su visatos jėgomis ir energijomis reikalauja nepriekaištingumo ir ypatingo nusiteikimo. Skraidūnų spaudimas toks stiprus, kad kartais atrodo nepakeliamas. Oliai gaudo tavo dėmesį, bando įeiti į tavo gyvenimą, ir čia geriausias iš visų galimų negatyvių rezultatų - obsesijos, manijos ir įvairūs kūno augliai (piktybiniai ir gerybiniai navikai) . Blogiause patekti labirintose į nelaisvę (Tikrovėje koma) arba kankinimai FST rūsiose

Patys sapnai skirstomi į:

a) Nesamoningi sapnai (Plepalai)
b) Liucidiniai sapnai (LS)
c) Sąmoningi sapnai (SS)

Liucidiniai sapnai - tai tarsi pirmoji SS stotelė. Sapnas kuriame supranti jog sapnoji ir viskas praryškėja, sapnas tampa aiškesnis.
Sąmoningi sapnai - Sąmoningi sapnai dažniausei prasideda po Sapnų kartografijos kai prisimenam visus savo gyvenimo sapnus ir atveriam "Vartus" tarp realybes ir sapnų. Tik SS galimi susitikimai su kitais sapnuotojais, oliais, skraidūnais. Svarbiause veiksnumą sapnuose nusakanti kategorija kai ji pasiekia nors 70-80 proc. tai jau SS.

-------------------------------------------
SS - Sąmoningas sapnas - iš pradžių šis terminas reiškė tą patį ką ir liucidiniai sapnai. Paskui šiuo žodžių junginiu imta vadinti toltekišką sapną
Nagualis - Visas pasaulis, jo visuma. Nagualis neturi ribų ir aprėpia viską
Oliai - Tam tikra nesuvokiama esybė, jėga, nežmogiška būtybė
Skraidūnai - astralinio pasaulio būtybė, kuri maitinasi žmogaus suvokimu. Skraidūnai nuostabiai aprašyti fantastinio Eriko Frenko Raselo trileryje "Grėsmingas Barjeras"
Spruklys - Sapnuose sutiktas nesąmoningas sapnuotojas, miegantys, vaizduotės sukurtas personažas
Tonalis - Sąmonės mechanizmas, interpretuojantis pasaulį atsižvelgiant į suvokiančiojo inventorizacijos sąrašą. Tonalis bet kurią pasauli dalį, su kuria susiduria sąmonė, transformuoja suvokimui arba ją nuo jo paslepia. Tonalio DNR - tai, kas apibrėžia tonalio struktūrą, kaip žmogaus DNR apibrėžia jo organizmo struktūrą

liolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 357
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-14 11:05

Ėėė... tai kaip ten lavint tą sapnų kūną kad nebūtų pavojaus lygių?

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Pranešimai: 790
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-14 12:18

Beje gal informacijos šaltinį atskleistum:-) Oi daug klausimų kilo tam, kas iš "oro" šią info išgirdo... Pvz kaip patekti į kitus lygius? Kas yra FST rūsiai?

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 94
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-14 18:24

Sveiki,

Liolekas - Kokie metodai lavina sapnų kūna parašysiu vėliau. Išvengti pavojus galima bus tik savo sugebėjimais, o anulioti pavojaus neįmanoma.

Mariukas_u-kas - Dauguma informacijos iš "Sapnų valdovai", kitų knygų kurių pavadinimus jau užmiršau, sapnų hakerių patirties, bei savo. Nulinis lygi esi būdamas nesąmoningas, liucidiniose sapnose ir kai katik esi pradėjas sapnot sąmoningus sapnus. Pirmas lygis, kai SS dažnėja, ir vis labiau pradedi pritraukti kitų dėmesi, pirmais SS skleidi per daug emocijų kurios stipriai veikia kaip signalai. Antras pavojingumo lygi pasieki kai pradedi kišti nosį į labirintus, rytinę sapnų "pasaulio" pusę, pradedam plėsti tonalio ribas sapnų pasaulyje. Kas yra FST rūsiai tiksliai net pats nežinau, kolkas neapsilankiau ten.

*Pavojus prasideda prasidėjus tikriems SS, ne liucidinem sapne.

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 94
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-14 20:20

SAPNAVIMO MENAS

Pradinės instrukcijos
Sapnų klasifikacijų yra tūkstančiai. Pavyzdžiui, Patricija Grfild siūlo universalių sapnų klasifikaciją, kuri pabrėžia emocinį turinį ir skaito sapnų tipus į priešpriešas ir sapnai apie įgijimą, ir t.t. Tai viena dailiausių klasifikacijų, bet ji priskaičioja apie 36 sapnų tipus. Hakeriai sugalvoju savo sapnų klasifikaciją ir suskirstė sapnus į keturias rūšis:

1. "Absurdiškos kilpos".
2. Plepalai.
3. "Ryškūs sapnai", arba sapnai su veiksmo elementais.
4. Vadinamieji "permatomi" sapnai.


"Absurdiškos kilpos"
- paprastai tai itin schemiški sapnai, kuriems būfingi nuolat pasikartojantys, vienodi siužetai. Dažniausiai juos sapnuoja sergantys žmonės tuo metu, kai būna nusilpusios jėgos ir apsunkusi galva; tokie sapnai lengvai įsimenami. PRadedantiesiems sapnuotojams jie beveik nenaudingi; patyrusiems vartotojams tai puiki galimybė pereiti į sapno suvokimą. Įdomu ti, kad "kilpos" dažnai turi minimalų aplinkos foną, tačiau ten beveik niekada nebūna spruklių; hakeriai laiko sią sapnų rūšį derinimo programų ekvivalentu.

Plepalai - sapnai, kurių 80-90 proc. turinio sudaro tauškalai, monologai ir dialogai; paprastai blogai prisimenami; užziimant aktyvia sapnuotojų praktika, transformuojasi į trečią ir ketvirtą rūšis.

"Ryškūs sapnai" - sapnai, kuriose yra turtingas aplinkos fonas, sudėtingas siužetas ir spalvingų spruklių; sapnuotojui teikia pagrindinę medžiagą žemėlapiams kurti.

"Permatomi sapnai" - pradinėje praktikos stadijoje pasitaiko retai; gerai įsimena; dažnai neteisingai interpretuojami kaip sąmoningi sapnai (SS); būdingos akimirkos, kai suvoki, jog mieki ir žinai, kad miegi. Hakeriai mano, kad SS apskritai nėra sapnas.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tai tik viena iš daugelių klasifikacijų. Apskritai ji nieko nesiskiria nuo kitų, ir aš ją pateikiau jums tik tam, kad parodyčiau sapnų kartografijos ribotumą (kuri, kaip jūs jau supratote, daugiausia naudojasi trečiąja ir ketvirtają sapnų rūšimis). Kam reikalinga tokia "beta versija" (t.y. apkarpytas modelis)? Ir kodėl nesukūrus ko nors globalesnio? pavyzdžiui, į Mendeljevo lentelę panašaus aprašymo, kur jausmų valentingumas, vizualinių pavyzdžių stulpeliai ir susitelkimas į tam tikrus energetinius kūno centrus galėtų nustatyti pojūčių paradigmą ir kryptį? Visi šie iššūkiai jums pasiekiami. Trečdalį savo gyvenimo pragyvenote sapnuose ir esate šios srities ekspertai. Sudarykite savo modelius ir klasifikacijas. Čia tinka kino Ju taisyklė: iš pradžių tu ari lauką, o paskui tas laukas maitina tave. "Paprakaituokite" su savo modeliu, ir jis dirbs jums. O hakeriai - tinginiai. Todėl jie ir sulipdė "beta versiją". Jų metodas nėra sapnų vartai. Tai tik paprastas kasimasis po nežinomybės siena.
Galite ginčyti šią klasifikaciją, papildyti arba atmesti jos nominantus, tačiau esmė paprasta - keturios rūšys, ir tiek.
Sąmoningi sapnai nėta sapnai. Prapdžioje optimalūs yra trečios rūšies sapnai.
Įdomu pažymėti, kad pirmos rūšies sapnai sapnuojasi, kai nervų sistema perkrauta, be to, visą naktį, t.y. visu 5-6 REM miego periodus. Antro tipo sapnai būdingi 2-4 REM miego periodams. Mus dominantys sapnai su veiksmu - tai 1, 5, 6 REM miego periodai. Taigi geriausia prisiminti paskutinį sapną.

Pirmas dalykas, kurio reikia pradinės stadijos sapnuotojui, - tai sapnų dienoraštis.
Kaip kasdien atsiminti sapnus? Dėmesys sutelkiamas į pabudimo fazę. Pabusti reikia lėtai ir ketinti atsiminti sapną. tai delikatus ir asmeninis dalykas. Kiekvienas pats atranda kelią ir būdą, kaip atlikti sią užduotį.
Pabudote, prisiminėte, užsirašote dienoraštyje. Pagirios, draugė lovoje, reikalai - visa tai į šoną. Pirmieji žingsniai reiklauja didžiulės valios. Rašyti dienoraštį būtina kasdien. Iš esmės yra trys persilaužimo momentau. Pirmas - prisiversti rašyti dienoraštį. Kaip rašyti dienoraštį? Prisisapnavo. Tu sapną prisiminei. Pieši dienoraštyje vietovės planą (stenkis smuliau, paskui pravers). Šalia trumpai aprašai sapno kontekstą. Paskui - sapno sukeltas asociacijas, mintis ir panašiai. Nurodai puslapyje sapno eilės numerį.
Surenki apie 20-30 tokių puslapių. Lauki sapnų susiliejimo (Iš tikrųjų sapne visi mes gyvename mažame erdvės lopinėlyje taigi atskiri sapnai anksčiau ar vėliau ima susilieti.) Jeigu labai nekantrauji, švariame popieriaus lape pradėk žymėti sapnų numerius. Tiesiog pasitikėk intuicija.
Patarimas: sapnų žemėlapį piešk veidrodiniu principu: viršuje pietūs, apačioje - šiaurė, dešinėje - vakarai, kairėje - rytai. Spanų ir kasdienybės pasauliai, tai vienas kito projekcijos atspindžiai. Fokalinis - taškas tu.

Orientyrai.
Žemėlapis baigiasi vadinamosiomis pasienio zonomis. Pietinė siena beveik neabejotinai bus susijusi su vaikyste - upė, jūra, kalnai, vandenynai, kalvų virtinės. Sapnams proresuojant jos vieta nesikeičia, Šiaurinė siena pamažu pasislenka. Rytuose daugeliui - "akloji dėmė - vieta, kur regos nervas išeina iš tinklainės. Ten nėra šviesą suvokiančių stiebelių ir kūgelių, todėl ši akies vieta yra "akla"." Šiam sektoriui būdinga tam tikri "rytietiški" elementai, bet apskritai ten daugybį neištirinėtų vietų. Vakarinis sektorius stabilus ir paprastai baigiasi upe, už kurios matyti kalnai.
Teko aplankyti daugelį šalių, Rusijoje nebuvau tik Tolimojoje Šiaurėje ir Tolimuosiuose Rytuose, bet mano sapnų žemėlapyje yra tik vienas miestas, Jis apima daugelio kitų miestų elementus - iš esmės tai "miesto" sąvokos šablonas. Pietinėje žemėlapio pusėje yra didžiulis pastatas, kurį daugelis suvokia kaip daugiaaukštį stoties/ oro uosto pastatą, arba kaip kalną /Olimpą,laiptus į dangų/ ir taip toliau. Šis pastatas atlieka fliuktuacijos funkciją daugelyje žemėlapiu pasislenka tai į pietus, tai žemėlapio centro link. Žemėlapio centre gimtieji namai. Šiaurės rytų sektoriuje - kataklizmų zonos, įvairių dvasinių mokyklų vietos, košmarų sritys ir t.t. Šiame sektoriuje su tavimi susitikinės kiti sapnuotojai ir kai kurie "skautai".
Šiauės vakarų kampe yra nesuprantamas reiškinyss, kurį gerai apžiurėti galėsi tik mirties akimirką. Tai tokia "skylė", į kurią suteka vakarinės ir šiaurinės upės. Apie tai pakalbėsim vėliau. Žemėlapyje yra ne tik labai stabilių ir nesikeičiančių vietų, bet ir transmutacijų zonų, kuriose viskas keičiasi. Šios zonos - tai įėjimai į žemutinius pasaulius. Apie žemėlapio vidurį ir vakarų pusėje driekesi didžiulė dauba kurioje rasi industrijos šabloną. Kai aplankys šią vietą, suprasi rojus - pietryčiose. Labai graži vieta, bet mane apstulbino tai kad ji labai maža ir hmm.. kaimietiška.
Sapnų pasaulyje yra labai daug dėmesio spastų - labirintų, kalėjimų, tėviškė ir t.t Šiose vietose saugoma dalis mūsų pačių. Tai tam tikros atskiruose informacijos nešikliuose mūsų sąmonės dalys. Spąstų temą aptarsime vėliau. Ypač kai tu paūsi "draustinyje" ir gausi/grąžinsi gana didelę savo "švytėjimo" porciją.
Žemėlapyje yra geležinkelių. Laikyk juos "bonusais". Kiekvienas geležinkelis personifikuoja puikų būdą perkelti susitelkimo tašką. Apie tai galima kalbėti be galo.
Kodėl būtina sudarinėti sapnų žemėlapį? Pirmiausia tai sapno nedarymas, t.y. dėmesys sutelkiamas ne į vidinį dialogą, o į tai, į ką daugelis žmonių sapnuose niekada neatkreipia dėmesio - į vietovę, kur vyksta sapnų veiksmas.
Galutinį šio būdo taikymo efektą galima apibūdinti kaip "sprogstamą" beveik visų kada nors gyvenime matytų sapnų prisiminimą. Prisiminimą ne ta prasme, kad aš kažkam kažką paskiau ir man atsakė. Ne, tai prisiminimas tų vietų, kur esi buvęs sapnuodamas - t.y. ų susitelkimo taškų pozicijų, kurios buvo įtrauktos į sapną. Kaip tik tada daugelis sapnuotojų geriau mato sąmoningus sapnus.

dumax
Sapnų guru
Pranešimai: 660
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-15 00:31

Idomu, idomu. Esu ir seniau kazka panasaus girdejes ir skaites is Sapnu Valdovu istraukas. Gerai kad netyngi ir daliniesi informacija, ta knyga ir patys hakeriai labai keisti, keista knyga, neeiline. Visa tai ka cia raso labai panasu i astrala, atrodo kad net ne sapnai beveik. Suprasciau kad tokie dalykai vyksta astrale, bet kad sapnuose tai kazkaip.. per daug.. Sapnai juk musu paciu sukurtas virtualus pasaulys, smegenu darbas. Zinau kad sapnai mistika ir gali lietis su keistais dalykais, bet cia man jau per daug. Dabar net sapnuot nejauku ;D

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 94
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-15 02:40

Dumax taip, taip man irgi iš pradžiu labai buvo panašu į astralą. Bet pagal jų idėja SS nėra sapnas, tai lyg kitas pasaulis, man kilo mintis jog astralinės butybes gal kaskiek dominoja ir SS metu, nes tarp tam tikrų aprašytu esybiu labai didelis panašumas. Bet vistiek jie pabrėžia tai jog astralas ir SS yra skirtingi pasauliai.

sapnys
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 371
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-15 13:10

Toks jausmas, kad traukiniui atsiranda nemaža konkurencija 😀 O jei rimtai, labai džiugu, kad tiek visko pripasakojai. Žinoma, kai kas dar nesusidėliojo man į galvą, bet labai sudomino mintis, kad sapne yra tam tikros pusės, kurios vis kažką atspindi. Tiesą sakant, ši vieta man pasirodė paini, bet įdomi. Tačiau kaip man sapne žinoti, kur šiaurė, kur pietūs? Ir beje, gal būtų galima sekantį kartą išvyst technikų?

liolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 357
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-16 10:12

Citata: sapnys @ 2013-08-15 13:10
Toks jausmas, kad traukiniui atsiranda nemaža konkurencija 😀 O jei rimtai, labai džiugu, kad tiek visko pripasakojai. Žinoma, kai kas dar nesusidėliojo man į galvą, bet labai sudomino mintis, kad sapne yra tam tikros pusės, kurios vis kažką atspindi. Tiesą sakant, ši vieta man pasirodė paini, bet įdomi. Tačiau kaip man sapne žinoti, kur šiaurė, kur pietūs? Ir beje, gal būtų galima sekantį kartą išvyst technikų?

Manyčiau reikia kompaso 😀

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 94
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai. Ju kategorijos ir metodai kaip lavinti savo sapnu kuna.
laikas: 2013-08-16 18:38

Patarimai tiems, kas neatsimena sapnų

Suprantama, apie sąmoningus sapnus negali būti nė kalbos, jeigu paprasti sapnai kategoriškai atsisako "įsirašyti" į atmintį. Todėl pradėkime nuo atminties lavinimo. Mums reikės bloknoto ir tušinuko. Gal dar žibintuvėlio, bet asmeniškai apsieinu be jo. Labiau mėgstu rašyti apsičiupinėdamas tamsoje. Kad lengviau galėtumėte pasiekti, laikykite bloknotą su rašymo priemone 🙂 prie lovos. Verta pasirūpinti ir miegojimo vieta. Jei įmanoma, pašalinkite viską, kas kelia triukšmą, visokius tiksėjimus, lašėjimus ir pan.
Kai prabundate, iškart neatmerkite akių, pasistenkite apie nieką negalvoti, apmirkite, pagulėkite visiškai nejudėdami. Nereikia pulti žiurėti, kiek dabar valandų, ar nepavėlavote, ką čia tokio suvalgius, na ir taip toliau. Tai pat nebandykite tuoj pat atsiminti sapno, dažniausiai jis tik dar labiau užsimirš. Užtat atsiranda nemalonus pojūtis, kad laikai jį už "uodegos", taip sakant, va ja, rodos, tuoj tuoj pričiupsi, o jis vis išsisuka. Tiesiog pagulėkite ir pažiurėkite, kas jums ateis į galvą, kokie žodžiai, kokios siužetų, frazių, veidų nuotrupos išryškės. Užsirašykite tai, ką atsiminsite, o dieną prisiminkite užrašus, galimas daiktas, atskiri žodžiai "apaugs" siužetais (daugumai taip nutinka). Nebandykite atsiminti smulkmenų: norėsite prisiminti vardą ir apskritai viską užmiršite. Žiurėkite į tai plačiai. Ne tai, kad "vilkėjau tokios ir tiokios firmos džinsus, buvau tokio ir tiokio pavadinimo gatvėje", o "sapnavau, jog buvau mieste, aplink buvo žmonių". Vėliau smulkios detalės pačios iškils atmintyje ir be jūsų pastangų. Stenkitės nepabusti staiga, jei keliatės su žadintuvu, arba rinkitės tokį garsą, kuris per daug neerzintų arba kad būtų stiprėjantis (būna tokių žadintuvų - pradeda žadinti tylia melodija, kuri garsėja, kol išjungi), arba paprašykite, kad reikiamu laiku jus atsargiai pažadintų kas nors iš artimųjų. Prieš užmigdami ketinkite atsiminti sapnus, o dar geriau tiesiog primygtinai sau pasakykite - rytoj aš atsibusiu ir prisiminsiu sapną. Žiurėdami sapną. Žiurėdami į kolegas, artimuosius ar tiesiog žmones užduokite sau klausimą, kas jiems šiąnakt galėjo prisisapnuoti. Ir da kartą kartoju: nesistenkite prisiminti per daug intesyviai, t.y. nebūkite įsitempes, nes antraip gausite priešingą rezultatą. Trodys, kad aplink tik varginanti nykuma ir kils noras pasiduotis. 🙂
Jeigu užsirašinėjate sapnus, geriau rašykite dienoraštį. Smulkiau aprašinėkite vietovę, galimas daiktas, greitai jums kils noras užsiimti kartografija. Pradžia jau bus padaryta, ir tai tik paskatins iniciatyvą.
Jeigu sapnai vis tiek sunkiai įsimena, galima pabandyti kitaip daryti. Nukreipkite savo ketinimą į kokį nors objektą. Patartina ne mažą, o į tokį kaip tiltas, mokykla, jūra, ežeras. Būkite įtraukęs vieną ir tą patį objektą į savo ketinimą tol, kol jis jums prisisapnuos, tą sapną jūs jau tikrai atsiminsite. 70 proc. tikimybė, kad matydami šį objektą jūs sapne tapsite sąmoningas. Ir taip pat 50 proc. tikimybė, kad kitais kartais, kai šis objektas paklius į jūsų sapnus jūs vėl įžengsite į SS.
Taip pat galiu pasiūlyti kitų priemonių, pavyzdžiui, šviežio ramunėlių nuoviro (gerti rytais tuščiu skrandžiu) ir glicino tablečių.
Glicinas - tai raminanti, raumenų sistemą atpalaiduojanti priemonė. Rekomenduojama žmonėms, kuriems sutriko miegas. Nuima lengva įtampą, Pašalinio poveikio lyg ir neturi ir apskritai laikoma vos ne komeopatine priemone.
Labai gera priemonė yra notropilas, bet prieš jį vartojant reikia išsiaiškinti, koks galimas šalutinis poveikis. Notropilas stimuliuoja kraujo apykaitą ar kažką panašaus ir šitaip padidina darbingumą. Jį vartojantys žmonės mažiau pavargsta, geriau susivokia. Šalutinis poveikis - įsimenantys sapnai :-)) Priemonė patikrinta, stipri, bet dar kartą sakau: NEPATINGĖKITE IŠSIAIŠKINTI, KOKS GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS.

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.109 sekundes.
Eiti į viršų