Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: "The Secret"
liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas "The Secret"
laikas: 2013-06-30 18:34

Sveiki!

Nežinau kiek iš jūsų apie šį nuostabų dalyką(Tai ne sapnų technika(rašau į skiltį "gyvenimas pabudus" tačiau) tinka viskam (IR SS'am JĖĖ)) bet iš tų 600+ registruotų nors vienas turi būt. O kiti dreameriai, kas nežinot galėsit pasiskaityt čia kas tai per daiktas. (Jei nebus nei vieno kuris žino šį dalyką(fail 😀 ) pabandysiu paaiškinti)

P.S. tie kas žino, bet mano kad neveikia prašau nerašyti čia nes aš jausiuos tarsi pjaustytumėt mano kūdykį 😐

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: "The Secret"
laikas: 2013-06-30 18:46

Knyga girdeta, mano pusbrolis ant ju labai pasineses buvo 😀 Pasamones galia kazkas tokio? 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-07-01 09:53

Veikia... Patiko Gintaro nuomonė.

Moralas: "With great power come great responsibility" - Spidermano dėdė :-DD

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-07-01 15:32

Citata: wasd @ 2013-06-30 18:46
Knyga girdeta, mano pusbrolis ant ju labai pasineses buvo 😀 Pasamones galia kazkas tokio? 😀

Nu tai aiškinu trumpai:
Visatoje yra įvairūs dėsniai: gravitacijos; vientisumo ir t.t. jie veikia visada ir visur nepriklausamai kas tu esi; kur tu esi; kodėl tu esi 🙂 ir pan. Vienas iš tų dėsnių yra vadinamas traukos dėsniu(law of attraction angl.). Jo esmė yra tame: panašus traukia panašų. Mes - žmonės - esame nuostabūs tuo, kad mes galime galvoti (vizualizujant, įsivaizduojant kaip bus kai gausi) apie tam tikrą Dalyką(sveikatą; turtą; daiktą; kelionę; draugą; meilę ir t.t.), skleisti to dalyko dažnį ir prisitraukti į savo gyvenimą daugiau to dalyko. Nors atrodo paprasta, yra daug technikų ir metodų (dėkingumas; davimas kad gautum, tikėjimas)kuriuos profesionaliai įvaldyti gali prireikti metų (ar savaitės). Gali kilti klausimas - kodėl visi nėra miljardieriai superstarai ir pan.? Nes dauguma ((99%)rimtai 😐 ) žmonių galvoja apie tai ko nenori
ir paskui dar stebisi kodėl tai atsitiko: "kaip būtų blogai jei aš patekčiau į auto avariją" jie nejučia prisigalvoja įvairiausių scenarijų kaip tai atsitinka ir ką jie darys kai tai atsitiks. jie vos ne pradeda gyvent tarsi tai jau būtų atsitikę ir nieko nuostabaus kad vieną dieną patenka į avariją. kalti būna tik jie patys. Aš pats kažkada bijojau įstrigti lifte. O kadangi gyvenome 10 aukšte tai nebuvo kas daryt...
Kiekvieną kartą Lipdamas į Liftą prisimindavau patarlę "ko bijosi tas ir atsitiks" ir bijodavau. Paskysiu kad kiekvieną kartą prieš atsitinkant tai nelaimei gauname perspėjimą kad laikas keisti mąstyseną pvz.: jei bijot kad būsit pagrobti pravažiujančios mašinos 🙂 tai vieną vakarą eidami nuošalesniu keliu išgirst atvažiujančią mašiną ir - o siaube!- ji pradės stabdyti visai šalia jūsų! tačiau pasirodys kad tai paprastas žmogus važinėjantis su juodu BMW stabtelėjęs prieš "gulintį policininką". Taigi man perspėjimas su liftais buvo antakalnio ligoninėje. ji tik trijų aukštų. taigi vienas įlipau į liftą ir pradėjęs kilti liftas krestėlėjęs susstojo. šviesos išsijungė... tai buvo vienos iš baisiausių 15sec mano gyvenime. paskui liftas pradėjo veikt ir viskas baigėsi gerai. nuo tada nebebijau liftų tai va.

Angliškai kas supranta: full movie "The secret" https://www.youtube.com/watch?v=ag5hq6hcDVw (paieškokit galim jei reik rusiškai surast bet angl orginalas yra)

Jei norit lietuviškai teks pirkt knyga. Knygynuose prie populiariosios psichologijos ar pan.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-07-01 16:46

Gi panasiu principu remesi pati Magija (Visatos desniu panaudojimas), atlikti tam tikra rituala reikia tam tikru simboliu, daiktu ir kitu materialu, bet netodel, kad to istiesu reikia,o todel, kad apgauti tavo racionalu mastyma, ir, kad istikru itiketum jog tai suveiks. Ko sudetingesnis rutualas tuo labiau tikim jog jis suveiks. The Lesser key of Solomon, kad pasidaryti apsaugini sigil (seal), reikia nepaliesto pergamento, ant kurio nupiesti sigil su juodo gaidzio krauju kuris niekada nemate vistos, viska daryti per mergeles zodiako menesi, 12h pagal paros laika tai bus per ausra, antradieni arba sestadieni, einant delciai. Svarbiausia tikejimas, noras ir ketinimas (tyrus).

Nekreipiant demesi i mistine ir magine puse, laisvai galim izvelgti pagrindinius jos principus puslapyje http://succubuslove.wordpress.com/2012/02/07/what-this-site-is-about-and-what-its-not/ . Siaip pati (The Secret) teorija, technika yra magija, bet ji visuomenei pateikta kitokiu vaizdu lyg tai butu naturalu, nors realiai taip ir yra.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-07-01 21:00

Tiesa. tikėjimas kad jau gavai secrete yra svarbiausias veiksnys.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-07-05 20:59

jei pasakyt teisybę, tai praktikuoju šį metodą nesąmoningai. Ta prasme vieną kart rimtai vizualizuoju troškimą ir po to jis lieka "įstrigęs" mano galvoje (medituojant matosi, kad ta mintis "pasėta" ir "dygsta, bręsta", nes vis kyla paviršiun laikas nuo laiko). Ir tikrai veikia. Niekad nereikalauju materializuotis materialinių dalykų (kaip kad tam filme). Kai kada prireikia metų, kai kada savaitės ir sulaukiu to įvykio ar kažko pildymosi.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.037 sekundes.
Eiti į viršų