Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: Asmeninis tobulejimas
Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Pranešimai: 790
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Asmeninis tobulejimas
laikas: 2013-09-19 11:43

Koncentruota ir įsitikinimus draskanti knyga apie gyvenimo tiesas. Patarčiau skaityti nuo 18 metų. Rasite LM 5 zonoje arba google.

Stefan Molyneux - Apie tiesą: iliuzijos tironija (On Truth: The Tyranny of Illusion)

Šioje trumpoje, bet labai koncentruotoje filosofinėje knygoje logiškai, nuosekliai, struktūruotai ir aiškiai aprašoma tiesa. Tiesa apie pasaulį, moralę, meilę, dorybę, vaikų auginimą, kultūrą, religiją tarpusavio santykius ir santykį su pačiu savimi. Parodoma, kaip naudojantis filosofijos disciplina tiesą atskirti nuo melo ir fantazijų, laisvę - nuo primestos neegzistuojančios prievolės, meilę ir dorybę - nuo manipuliacijos ir blogio, moralę - nuo smurto pateisinimų.

„Apie tiesą“ padės išsivaduoti iš fantazijos gniaužtų, ištrūkti iš kultūros kulto narvo, pamatyti, kad visi suaugusiųjų santykiai yra savanoriški, suprasti, jog „moralę“ ir „meilę“ tėvai naudoja kaip prievartos prieš savo vaikus pateisinimą, paskatins kurti sveikus ir nuoširdžius santykius su aplinkiniais, gyventi tiesa kalbant tiesą, o svarbiausia – būti sąžiningam sau.

Ši knyga privers permąstyti visus savo santykius, ją skaitant kils nemalonių jausmų, minčių ir prisiminimų, todėl, žiūrint iš trumpalaikės perspektyvos, ji bus skausminga ir kelianti iššūkių. Tačiau siekiant tikros laimės, laisvės, meilės, dorybės ir psichologinės sveikatos, tas skausmas yra reikalingas, gydantis ir neišvengiamas.

Brukamas "tiesas", aišku priklauso nuo Jūsų, manau reiks atsifiltruot.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

benukas
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 91
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Asmeninis tobulejimas
laikas: 2013-09-19 18:47

Susidomėjau kankorežinės liaukos aktyvavimu. 🙂 Daugelio mūsų kankorežinės liaukos užkalkėja dar vaikystėje: dėl blogo maisto, fluorido dantų pastoje ir t.t. o kaip žinote kankorezine liauka atsakinga už dmt, seratonino ir kitų medžiagų gamyba. Taigi reikia vengti neorganiško maisto, cukraus, druskos ir naudoti naturalia dantu pasta (butinai be fluorido). Taip pat užkalkėjusia kankorežinę liauką pravalyti padeda chlorella, spirulina tabletes, bei organiškas šokoladas + žinoma meditacija. Šitam video yra dar viena techniką kaip tai padaryti (ir siaip geras video): http://www.youtube.com/watch?v=1QTylcNNzLY

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.095 sekundes.
Eiti į viršų