Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: Asmeninis tobulejimas
sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Asmeninis tobulejimas
laikas: 2013-05-22 11:32

Sveiki, gal yra bendraminciu, besidominciu filosofija, asmeniniu tobulejimu, dvasingumu? Butu malonu, jei pasidalintumete savo ziniomis, skaitytomis knygomis.

Keletas linku bendraminciams:
http://www.ekodiena.lt/pilnas-sios-akimirkos-isgyvenimas-kaip-budas-naturaliai-pagerinti-mastymo-kokybe-ir-patirti-pilnatve-7-izvalgos-mazytei-zmogaus-samones-revoliucijai/
http://www.ekodiena.lt/samoningas-kvepavimas-kelias-i-sveika-ir-ramu-gyvenima/

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Asmeninis tobulejimas
laikas: 2013-05-22 16:56

Manau beveik visi šioje bendruomenėje domisi tokiais dalykais nes gliaudant sapnus, bandant draugauti su pasamone, tokių temų nepaliesti praktiškai neįmanoma :). Nuo savęs galiu pridėti, kad itin įdomios spirit science serijos videos (gal 20 jų ten) anglų kalba ( https://www.youtube.com/user/TheSpiritScience ), o knyga man patiko labai "šaolinas. Laimėk nekovodamas"(http://www.patogupirkti.lt/knyga/Saolinas-Laimek-nekovodamas.html). Beje, pažiūrėjęs į pranešimų skaičių sakau "Sveikas atvykęs į šią bendruomenę " 😀

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-22 20:19

Sveikas, liolekai. Ačiū, kad pasireiškei. Tik, kad su spiritizmu niekada neprasidėsiu. Tai mane gąsdina, o ir šiaip, žmonės per tokius dalykus dažniau nukenčia. Mane labiau domina paprastesni dalykai, kaip vaizduotės lavinimas, meditacijos, mintys apie pasaulį, trumpai tariant - psichologija ir filosofija. Su ezoterika, OBE reikalų turėti nenoriu (nežinau, prie ko priskiriami sąmoningi sapnai, bet šis variantas man tinka).

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-22 20:44

Meditacija ir OBE, labai artimi dalykai.

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-22 22:47

Sutinku, viskas susije, taciau meditacija yra kaip gyvenimo budas, o OBE vis vien jau is kitos operos. Del ko bijau OBE? Todel, nes skaiciau, kad aplink yra klajojanciu sielu, kurios gali ilysti i musu kuna, kai mes is jo iseiname.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-23 07:49

Niekas ten nelenda, nes tavo kūno energetinis kodas (dar vadinamas "energetiniu parašu") nesutampa su kitų. O šiaip ir taip prie Tavęs garantuoju jau kokia siurbėlė prilipus ar bent buvo prilipusi, taip, kad nėra ko bėgt nuo neišvengiamo 😀 INFO
Gali pilnai atsiverti pažinimui ir dings visos baimės:-) Beje čia ne mažai yra Kastanedininkų, kurie stengiasi gyventi pagal jo aprašytus kario principus. Taip ir tobulėjam:-)

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-23 14:26

Domiuos. Kai tik baigsiu diplominį, bandysiu skaityt Wittgenstein'ą. Asmeninis tobulėjimas ir dvasingumas man labiau susijęs su žinių gavimu, išsilavinimu, proto tobulinimu per didžiųjų literatūros kurinių skaitymą ir nagrinėjimą, negu su skrajojančiom sielom. Ir pirmas žingsnis šiame kelyje, mano nuomone, yra nustoti tikėti stebuklais.

Image

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-23 14:37

Na ziurint kuria prasme. Tiesa ta, kad is dangaus nieks nenukrenta, taciau is patirties ggaliu pasakyt, kad stebuklu buna. Gal tiksliau - laikui begant pamaciau, kad gyvenima galima kontroliuoti paciam, susikurti norimas situacijas. Ir tai nera sunku.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-23 16:51

Bet kaip džiugu! 🙂 Čia tiek daug stiprių individų su nuostabia pasaulėžiūra ir neįprastu mąstymu, suvokimo geba 😎 Su tokia kompanija daug ką galima pasiekti, reikia tik idėjos, kaip atverti forumo potencialą į kažkokią naudingą kryptį 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-05-23 19:14

Mariau, ir man labai dziugu. Tokios kampanijos ieskau n laiko. Kas liecia asmenybe, turiu pasakyti, kad per pasaruosius metus mano mastysena ir pasaulio suvokimas ryskiai pasikeite, nors mano amzius nedidelis.

Pastebejau, kad nepasidalinau savo saltiniais. Mano megstamas rasytojas robbin sharma (kas mokat anglu http://www.robbinsharma.com). Viena is geriausiu, nuo kurios tarsi prasidejo visas mano gyvenimas - "Vienuolis, kuris pardave "Ferrari"". Skaiciau sia knyga issisiepes. Taip pat skaiciau Shakti Gawain "Kuriamoji vizualizacija. Jusu vaizduotes galia". Si knyga paliko nemaza pedsaka mano pasaulio "valdyme". Skaiciau ir Eckhart Tolle "ŠIOS AKIMIRKOS JĖGOS PRAKTIKA. Mokymai, meditacijos , pratimai ." Su lig sia knyga supratai dabarties svarba, bei viduje pripazinau, kad ateitis ir praeitis - tik iliuzija, taciau dabar sia knyga kazkur numeciau 😀

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.041 sekundes.
Eiti į viršų