Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: kas as esu...
Naktualybe
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: kas as esu...
laikas: 2013-03-30 00:01

Na, o jeigu apie atsitiktinumą galvoti kaip apie dalyką, apie kurį niekas nepagalvojo, kurio nenumatė ir nesitikėjo, tai mūsų atsiradimas laisvai gali būt atsitiktinumas... Jeigu tiki, kad buvo didysis sprogimas, tai gali tikėt ir tuo, kad mes atsiradom kartu su juo (ar bent jau atsirado galimybė mums atsirasti). Sunku pasakyt, kas buvo iki jo ir kodėl didysis sprogimas įvyko, bet manau, kad niekur nebuvo nieko, kas galėjo apie jį pagalvot, jį numatyt ir tikėtis. Na, nebent Dievas...
Aš tai bijau susireikšminti gavojant, kad Dievas mane myli, kad manęs kažkas laukia, kad aš turiu gyvenimo prasmę, ir vien tam, kad nuraminti neramumą krūtinėj, kuris kyla, kai aš pati kažką galvoju galvoju ir suvokiu, kaip viskas beprasmiška ir keista... Tipo nesavanaudiška?
Jeigu lygint tikimybes "Yra pomirtinis pasaulis" (tai tiesa gali būt ir tai, kad yra Dievas, magija, vaiduokliai, astraliniai tie dalykai ir visa kita, ką gali pavadint 'nori tikėk nori ne')" ir "Nėra pomirtinio pasaulio" (tai gali būti, kad mes - visiško atsitiktinumo padariniai, be jokios prasmės, išankstinio apgalvojimo), man antroji atrodo realesnė. Tai aš sau pripažinau, kad gyvenimo prasmės nėra 😀 Kad esu niekinga, palyginus su ne niekingais dalykais, ir čia esu labai trumpam, palyginus su laiku visatoj.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-30 00:55

Tai tu netiki, jog yra pomirtinis pasaulis? 🙂 O kaip paaiškintum atvejus, kai žmogų apsėda pikta dvasia? Tai įrodytų ir vaiduoklių egzistavimą, be to išvarant piktąją dvasią iš žmogaus yra kalbama malda, o tai šiokia tokia magija. O dėl astralinių kelionių, tai manau, jog jos yra. Ne vienas žmogus keliauja astraliniu kūnu ir netgi pati gali paklausti. Lieka tik vienas neaiškumas - Dievas, kurį priimtina rašyti didžiąja raide. Aš juo netikiu. Vien pasitelkus loginį mąstymą suprantame, jog jo nėra. Tai išgalvotas "šios žmonijos kūrėjas". Kuo tikėti? Ar evoliucija, ar nežinia iš kur, lyg iš oro atsiradusiu dievu, kuris turi nežinia iš kur įgytas galias sukurti žemę per 7 dienas. Pagalvokim logiškai. Ar mokslininkai yra užfiksavę nors vieną kažkurios planetos susidarymą per 7 dienas? Kaip tai atrodytų? Mano nuomone, vien tai, kad kai kurie išties "šventai" tiki, jog dievas sukūrė žemę per septynias dienas, rodo, jog žmonija per daug sureikšminama. Kosmosas yra laaaabai didelis, o mes... Kas esame mes? O gi mažytis taškelis. Dulkelė, kuri bet kada gali nustoti gyvenusi. Žmonės yra protingiausi iš visų mūsų planetos gyvių, tačiau kas darosi mūsų visuomenėje dabar? Žmonės - žudosi, kiti kariauja dėl popierėlių už kuriuos galima gauti beveik viską, o gamta yra niokojama. Mano nuomone mes pradedame išsigimti, nes mūsų vertybių sistema pakito ne į gerąją pusę. Tad klausimas yra labai geras: "kas aš esu?". Mano nuomone tikslaus atsakymo į jį nėra, tačiau jis padeda susivokti, kaip yra ištikrųjų, nes dabar mes skubame, lekiame, o jeigu sustotumėme sekundei arba pamedituotume, iškart viskas pasikeistų. Na, gal ir niekas nepasikeistų, nes greit viską pamirštame, bet jeigu nustatytumėme sau tam tikras normas arba daugiau svajotume, pavyzdžiui vieną dieną ir aš būsiu toks ir toks arba turėsiu tą ir tą, tai kažką tikrai pakeistume, nes vien tai, jog galvojame apie tai, yra pradžia, nes visų pirma atsiranda mintis, o tik vėliau veiksmai bei tikslo pasiekimas.
Taigi, galbūt ir per daug išsiplėčiau ir apėmiau nemažai temų bei problemų, bet galiausiau tik parašysiu kaip aš atsakau ir kaip taikau šį klausimą sau. Kai savęs paklausiu "kas aš esu", pagalvoju, kas norėčiau būti ir kas esu dabar. Tuomet galvoju kaip pasiekti šį tikslą, kokios kliūtys ir ką reikia daryti. Tad man jis asocijuojasi su savęs tobulinimu.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-30 01:00

Citata: filosofas @ 2013-03-29 09:40
musu mintys apsprendzia musu aplinka...

Puikus pastebėjimas. Aš visiškai pritariu, jog nuo mūsų minčių priklauso aplinka, taip pat manau, jog nuo aplinkos priklauso mūsų mintys, bet tik tiek kiek mes pasiduosime aplinkai.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-30 19:19

„Mes esame savo minčių rezultatas.“ Buda
che che.

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-04-01 20:55

na jei tiketi kad mintys kuria mus kas mes esame...tada viskas krypsta i tai kad mes ir kuriam viska ne tik savo viduje bet ir isoreje aplink save....ir jei bijai susireiksminti arba manai kad esi cia be tikslo..gal tada taip ir yra..tiksliau tada tikrai taip ir yra nes sukuri ta tustuma pats...
man patinka galvoti kad musu tikslas cia kurti ir isgyventi tai kas mes esame!
mano nuomone tai nuostabus tikslas! kurti save ir kiekviena akimirka isgyventi tai...negaleciau sugalvot geresnio postumio gyventi ir dziaugtis viskuo kas vyksta....

filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-04-01 20:59

[b]Citata: Keleivis @ 2013-03-30 01
Puikus pastebėjimas. Aš visiškai pritariu, jog nuo mūsų minčių priklauso aplinka, taip pat manau, jog nuo aplinkos priklauso mūsų mintys, bet tik tiek kiek mes pasiduosime aplinkai.

manau kad visi rysiai absoliuciai abipusiai...viskas turi gryztamaji rysi kazkoki...
ir tienuogastavimai issakyti auksciau kad visuomene issigimsta...jie teisingi...taciau velgi...juk svarbu tai kiek ji mus paveiks...stai cia susirinke zmones su savo pasaulio matymu...su savo filosofija ir savonjudejimu...tai juk sis tas ar ne! ?

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.185 sekundes.
Eiti į viršų