Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: kas as esu...
filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas kas as esu...
laikas: 2013-03-20 10:33

radau sia skilti tik neradau daug kazko idomaus filosofijos ir psichologijos...:-)
nors kompanija cia idomi...
noreciau itraukt jus i diskusijas minciu idomiu kurias gyvenimas dave per knygas muzika ir panasiai....
noreciau nuomoniu tiesiog ir poziuriu kitokiu....be vertinimu....

pirma ka butu idomu aptarti

"mintys zodziai ir veiksmai apsprendzia ir parodo kas mes esam...."

filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: kas as esu...
laikas: 2013-03-20 10:43

ir stai kur mano nuomone keblumas mazas....
kiekviena savo elgesi ar minti ar net zodi mes VERTINAM....pagal savo patirti o labiausiai pagal taisykles ir normas visuomenines...ir sprendziam KAS MES ESAME iseina kad saliskai...kadangi nebutinai sutinkam su tomis normomis...taciau numatom aplinkos sprendima ir lyg noredami but visuomenej smerkiam arba giriame save butent pagal tai....
tada mintis...kaip islikt nesaliskam...ir taip sudeti viska kad galetum visiskai isreikst save...individualu ir savita...kaip isgyventi butent savo kelia ir save.....
ka manote?:-)

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-20 15:56

Pasauli ir viskas kas jame matome taip kaip norim matyti, tai yra viska matom pro "vitraza", niera nieko blogo ar gero, tiesiog mes patys ZMONES paverciam dalykus blogais ar gerais. Diena be patyciu, kodel patycios yra blogai? jos vercia jaustis zmones blogai, kompleksoja juos, smugdo zemyn, bet toks procesas vyksta vien del ju poziurio i patycia, patycia gali buti ir gera jei zvelgsim i ja kaip i asmenini tobulejima, galim izvelgti savo minusus srytis kuriose reikia tobuleti, ismokstame diskutoti, laikytis savo nuomones, vertinti savo nuomone. Mintis ta, kad patycia gali buti taves smukdymas o taves tobulinimas, viskas priklauso nuo to kaip i tai pazvelgsi pro koki "vitraza". Kodel zmogus mano, kad geda jausti blogai? Dauguma vengia situaciju kurios sukele gedos jausma. Nemalonus jausmas? Kas vercia zmogu manyti, kad tai nemalonu? Kas yra pats malonumas? 😀 Cia isdesciau mintis apie ka pastaroju laiku mastau, gal ir jus susimastysit 🙂

filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-20 18:24

kaip ir sakei nera gerai ar blogai bet mes tai vertiname pagal tai kaip esam ismokyti mastyti ir ziureti i viska...yra puiki mintis kas liecia bendracima "bendravimo esme slypi sukeltoje reakcijoje"...be abejones kaip jau minejai viskas nuo poziurio priklauso kaip sau sugebesi interpretuoti ta ar ana reiskini taip ji ir isgyvensi tokia ir bus tavo REAKCIJA...ir jei ta reakcija neigiama..su neigiamais jausmais ir isgyvenimais..faktas kad prie tokio bendravimo vargu ar grysime...taciau kitas dalykas kad ne visada galime tiesiog vengti nemalonaus bendravimo ar reiskiniu...tada belieka tik pakeisti i tai poziuri ir susikurti filosofija kuri leistu istoleruoti tai....

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-20 23:04

"mintys zodziai ir veiksmai apsprendzia ir parodo kas mes esam...."

Esu patyres dalyku, kurie kiek priestarauja tokiam pasakymui.

Itin gilios meditacijos busenoje nebera nei minciu, nei zodziu, nei samoningu veiksmu.
Net giedant mantras ar kvepuojant, ilgainiui pradedi vis maziau jausti save tai daranti ir vis labiau tai isgyveni tarsi girdetum/jaustum veja ar paukscius, dalykai kurie pagal musu vakarietiska loginio principo suvokima slypi uz taves.

Taciau kas lieka?

Atsiveria dalis taves, kuri slypi giliau/auksciau. Ivairios busenos nuo buties isgyvenimu iki beasmenes seksualines ekstazes.

Mintys zodziai ir veiksmai apsprendzia ir parodo kas mes esam sau ir kitiems.
Bet kas mes ESAM, cia jau, mano nuomone, kitas, kiek subtilesnis, klausimas.

Image

Sapnavimo patirtis: 4-5 metai

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 08:29

Butent. Kas mes esam, o konkreciau, kas as esu? Prisimenu, kai trecioje klaseje iskeliau sau si klausima; iki dabar nezinau atsakymo.

filosofas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 09:55

galbut atsakymas nera pastovus...
jei gyvenimas kuryba...ir mes kuriam save nuolat...gal tai kas as esu kinta nuolatos?
galbut todel atsakymas i ta klausima ir nera paprastas todel kad kiekviena sprwndima priimdami mes is naujo pareiskiam kas esam....

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 15:30

Citata: filosofas @ 2013-03-21 09:55
galbut atsakymas nera pastovus...
jei gyvenimas kuryba...ir mes kuriam save nuolat...gal tai kas as esu kinta nuolatos?
galbut todel atsakymas i ta klausima ir nera paprastas todel kad kiekviena sprwndima priimdami mes is naujo pareiskiam kas esam....

Kaip sakoma:

"As neesu tas pats zmogus, kuris pradejo rasyti sita sakini" 😉

Manau, jog svarbu pamatyti save, per save uz saves. Pats atsakyciau, jog esu sviesa ir meile, kuri save atpazista is savo seselio, o kartais net susitapatina su juo. Bet tai butu tik zodziai 🙂

Image

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 21:40

Kiek daug teksto, duodu patarimą, vienoje žinutėje rašykit mažai bet žinučių darykit daug. ;D

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 23:06

Nee, as jau geriau kokybiskus ir detalius postus darysiu 😉 aciu!

Image

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.108 sekundes.
Eiti į viršų