Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Wild vakare
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Wild vakare
laikas: 2013-03-18 22:53

Sveiki. Aš labai ilgai nesapnavau normalaus ilgio SS, jau nuo Vasario 23, tačiau kiekvien dieną einu beveik tuo pačiu metu, tad vakare naudoju Wild techniką. Anksčiau ji nepavykdavo, nes neišlaukdavau, o dabar atvirkščiai - užmiegu, nepasiekęs net miego paralyžiaus.
Vakar, galbūt ir pasiekiau, bet nežinau. Skaičavau skaičiavau ir kažkaip lengva labai skaičiuoti pasidarė, tačiau girdėjau garsus tikrovės ir dėl šios priežasties neatsimerkiau, bet jausmas buvo keistokas. Ar aš jau buvau paralyžiuje arba sapne? Po tada neatsimenu nieko, vadinasi užmigau 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Wild vakare
laikas: 2013-03-19 08:54

Vakare tai kada čia? Klausimus reikia tiksliau užduoti, lengviau tada atsakyti. Manau, kad tiesiog neatskiri to momento kai užmingi ir tiek. Aš išvis be paralyžiaus WILD padarau.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-19 12:23

Mazdaug 23:05. Tu teisus. Neatskiriu to momento, kai uzmiegu, nes visalaik skaiciuoju ir pamirstu, kad skaiciuoju, tada pamanau, kad galbut jau sapnavau, nes prisimenu tik siokius tokius vaizdinius, kad mane kazkur nunese mintys, kurias labai sunku suvaldyt. Tad, kaip samoningai pereiti i sapno busena be miego paralyziaus? Kaip elgiesi Tu, Mariuk?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-19 13:39

Žinai geriausias pratimas, kad pajusti tą momentą yra per DEILD 🙂 Išsirink dieną, kada gali būti nepasiilsėjęs, tada prieš miegą užsistatyk žadintuvą, kad pakeltu po 5val miego ir užmik normaliai. Kai suskambės žadintuvas pabusk, spausk "snooze" (signalo atidėjimo funkciją) ir stenkis įsiminti kaip jaučiasi tavo kūnas kai jis krenta į miegą (po tokio prabudimo užmigsi per 2min, nors gali atrodyti, kad ir visai nenori miego, bet smigsi greit tikrai). Ir viskas. Taip atidėliok signalą iki pat ryto, kad skambėtu kas 10min ar kiek ten tavo telefono žadintuve atideda. Turėtum pabust ~10 kartų. To turėtu pakakti, kad kitąkart smigdamas į miegą jau atskirtum tą momentą:-) Būsi profas, jei tai įsisavinsi, patikėk. Jei kas neaišku ar painiai prirašiau, dar klausk. Woohoo! 200-tasis mano postas! 😎 😀 😯

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-19 14:44

As irgi seniau naudojau zadintuva, timer'i. Isikeliau i telefona koreguota daina, kurioje muzika groja tik 5-8sec, visa kita tyla. Kai suskamba timer'is gali atlikti DEILD, nereikia keltis, isjunginet, nes garsas tik 5-8sekundes trunka, o to man pakakdavo, kad susivokti, kad nemiegu ir laikas atlikti DEILD. Tai va, jeigu turi nebloga telefona i kuri gali isikelt koreguota daina, tai galetum nusistatyt, kuriais momentais butu zadintuvas ir praktikuoti DEILD. Bet cia dar priklauso nuo telefono nustatimu, nes skirtingi telefonai skirtingai ten viskas yra su zadintuvai, bet galeciau padet, jei nori ;DD Zinoma gali kaip ir Mariukas daryti, bet tau visalaik reikes judeti, kad pauspaustum "atideti laikmati".

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-19 15:32

Sveikinu Mariuk 😀 Naudodavau DEILD technika ir ne karta pavyko, o dazniausiai ryte. Per kelias sekundes atsiduriu sapne, taciau viskas labai paprasta. Papasakosiu kaip as darau DEILD.
Pabundu. Jeigu nesujudu, tai isvis gerai, o jei sujudu, tai iseina DEILD, bet, savaime suprantama, prireikia daugiau pastangu. Toliau tik guliu uzsimerkes ir laukiu. Is pradziu jauciu lyg ikritima po vandeniu ir pradedu girdeti auksto daznio garsus. Vadinasi, as miego paralyziuje. Tuomet tik laukiu sapno. I ji patenku ivairiai: isivaizduoju, tiesiog laukiu arba galvoju apie vieta, i kuria noriu patekti.
Galbut klaida darau tik laukdamas sapno ir nieko nedarydamas, bet nezinau ar tai tiesa. Ka jus apie tai manote ir kaip naudojate DEILD bei WILD technikas? Atsiprasau, kad be varneliu ir be nosiniu, nes rasau su telefonu.

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-20 12:21

Na parasysiu cia kad nekurt naujos temos, esu pakankamai patyres SS'uose, taciau jau keleta menesiu ju nesapnuoju.
Tiesa, man niekada gyvenyme neiseidavo WILD technika. Nu ka vakar vakare galvou reik pabandyti. Sugalvojau isjungti visus prietaisus ( kad lemputes nesviestu), isjungiau WI-FI routeri, is telefono islupau batarke 😀 (sako kad lengviau uzmigti be tu bangu). Nu ir ka apie 23h atsiguliau ant nugaros, ir pradejau skaiciuot. Vienas suknistas dalykas buvo toks kad iskrido uodas i kambary, ir visa laika zvimbe, suko ratus. Galvojau atsistot ir uzmust, bet nusprendziau kad pavyks ir taip WILD.
Toliau bandziau skaiciuot, labai daznai nuklysdavau mintimis kur nors. Suskaiciuodavau iki 10 ir vel is naujo :D. Kai au jauciau kad nutirpo rankos ir kojos, labai norejau suudeti - bet pasakiau sau kad bent karta gyvenyme reikia iskesti, ir kenciau dar labai ilgai. Po to bandziau paausti supavimasi, truputi judinti ranka nejudinant raumenu.
Niekas nevyko, per daug jauciau si pasauly, ir aiskiai girdejau uodo zvimbima.
Nu ka galiausiai neistveriau atsistojau padariau RC, siaip, aisku buvo realybe. Uzmusiau ta bjaurybe ir sugalvojau isijungti laikrody. Ir ka jus manot jis rode 3 valandas naktie!
As nejudedamas isgulejau 4h ir nesugebejau ieiti i sapna, nesamone kazkokia!! Ziauriai nervas paeme!!!!!
KA AS DARIAU NE TAIP?

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

enki
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-21 02:52

WILD reikalinga tokia ypatinga būsena, kai kūnas būna labai pavargęs, o protas gan žvalus. Tokia būsena dažniausiai būna dieną po sunkaus darbo. Neretai jaučiu tokią būseną, kad jei dabar eičiau prigulti, tai būtų SS, o jei dar su WILD, tai be jokių abejonių. Tam tinka ir sportas, pavyzdžiui važinėjimas dviračiu iki nuovargio, o grįžus - miegot. Vakare tai su WILD sunkoka, nors ir yra pavykę, bet reikia jau pagulėt keletą valandų 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.106 sekundes.
Eiti į viršų