Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Realybės patikrinimai man nepadeda
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Realybės patikrinimai man nepadeda
laikas: 2013-02-12 00:56

Sveiki visi. Jau senokai ir berašiau. Turiu tokią problemėlę. Kiekvieną dieną kas valandą darau realybės patikrinimus (pažiūriu į laikrodį, kai matau lyginį laiką, pvz: 20:00 arba 13:00 ir pažiūriu į rankas, o po to užsispaudžiu nosį ir bandau kvėpuoti). Jau trečia savaitė kai nesapnuoju SS. Visiškai. Galbūt esate su tuom susidūrę ir galite patarti?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Realybės patikrinimai man nepadeda
laikas: 2013-02-12 08:18

Pasiilsėk nuo visko. Nebegalvok apie SS ir nedaryk patikrinimų. Visi pastebėjome, kad kas kažkiek laiko reikia poilsio dienų.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-12 10:26

O buvo laikas, kai jie tau veikė?
Gali būti trys priežastys:
1) Sapne nėra jokių laikrodžių, todėl nepadarai RC spontaniškai. Išimk iš praktikos žiūrėjimą į laikrodį ir viskas bus gerai;
2) RC darai automatiškai. Išimk iš praktikos RC (t. y. stenkis tiesiog kurį laiką būti sąmoningu, suvok visą aplinką, ar įsivaizduok kad esi SS) ir viskas bus gerai;
3) Nežinau kas.

Image

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-12 16:37

Tiesą sakant, nebuvo dar taip, kad sapne pažiūrėčiau į laikrodį. Sapne jų nematau. Pradėjau taip daryti, nes SS susapnuodavau tik susipratęs, pamatęs kažką ypatingai nelogiško. Galbūt galite pasakyti kas kiek laiko ir kaip ilgai trunka REM miego stadijos? Senokai sapnavau SS, tad norėčiau pabandyti nusistatyti žadintuvą REM miego stadijos metu, atsibusti ir daryti DEILD techniką.

Visiškai pritariu, jog reikia nutraukti RP, nes tai, bent jau dabar, beprasmiška.

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-12 19:49

Citata: Keleivis @ 2013-02-12 16:37
Pradėjau taip daryti, nes SS susapnuodavau tik susipratęs, pamatęs kažką ypatingai nelogiško.

Treniravaisi suprasti? Ar tau tiesiog savaime išeidavo suprasti?
Bet kokiu atveju, jei tau išeina suprasti, kad kažkas sapne yra nelogiška, t. y. turi gera kritiškumą, manau tą ir apsimoka treniruoti, o ne RC daryt kas X laiko.

Image

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-12 20:18

Citata: Keleivis @ 2013-02-12 16:37
Galbūt galite pasakyti kas kiek laiko ir kaip ilgai trunka REM miego stadijos? Senokai sapnavau SS, tad norėčiau pabandyti nusistatyti žadintuvą REM miego stadijos metu, atsibusti ir daryti DEILD techniką..

Dėl šito naudokis labai patogiu puslapiu "Miego ciklų skaičiuoklė". Tiesiog prieš einant miegoti atsidaryk ir paspasusk ZZZ mygtuką. Rodomi laikai yra REM miego stadijų pabaigos. Geriausia (mano išbadyta) iš pirmo jau žalio laiko atimti 30min ir tuo apskaičiuotu laiku nusistatyti žadintuvą. Tai bus vieno iš ilgesnių REM pradžia. Sėkmės!:-)

P.S.: Dar kadangi užmingi per tamtikrą laiką tai gali būti keliolikos minučių paklaida (pvz. aš užmingu per max 10min, tai paklaida maža, bet kartais priskaičiuoju).

——————

Martinax
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-13 09:53

Citata: Mariukas_ukas @ 2013-02-12 20:18

Dėl šito naudokis labai patogiu puslapiu "Miego ciklų skaičiuoklė". Tiesiog prieš einant miegoti atsidaryk ir paspasusk ZZZ mygtuką. Rodomi laikai yra REM miego stadijų pabaigos. Geriausia (mano išbadyta) iš pirmo jau žalio laiko atimti 30min ir tuo apskaičiuotu laiku nusistatyti žadintuvą. Tai bus vieno iš ilgesnių REM pradžia. Sėkmės!:-)

P.S.: Dar kadangi užmingi per tamtikrą laiką tai gali būti keliolikos minučių paklaida (pvz. aš užmingu per max 10min, tai paklaida maža, bet kartais priskaičiuoju).

Neveikia nuoroda "Miego ciklų skaičiuoklė"

SĄMONINGI SAPNAI - 10
----------------------------
OBE - 2?

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-13 14:23

Gerai. Praktikuosiuosi atpažinti nelogiškumus ir susiprasti sapne. Tiesa, nuoroda apie miego ciklus neveikia.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-13 14:47

Sorry, sutvarkiau: "Miego ciklų skaičiuoklė" 🙂

——————

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-02-13 17:21

Aha. Vadinasi, pirmoji ir viena iš ilgesnį laiką trunkančių REM miego stadijų prasideda po 6 h ir 15 min. Taigi, jeigu aš einu miegoti 11:45 ir užmingu per maždaug 15 min., tai yra 00:00 valandą, tai, šiuo atveju, reikalinga REM miego stadija prasidės apie 6:15 h AM (ryto) ir aš turiu nustatyti žadintuvą 5:45 AM. Ar taip supratau? 🙂

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.095 sekundes.
Eiti į viršų