Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Blankūs, neryškūs ir trumpi SS
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Blankūs, neryškūs ir trumpi SS
laikas: 2012-12-29 14:00

Laba visiems. Turiu vieną problemėlę. Jau trečias, o gal ir ketvirtas SS iš eilės labai trumpas ir neryškus. Nieko negaliu padaryti. Tik susiprantu, kad sapnuoju, tai iššoku iš savo balkono 9 aukšto, nueinu per kelią ir pradedu ratais vaikščioti, kaip girtas, ir sapnas baigiasi. Dar vienas įdomus dalykas, kad aplinkiniai žmonės yra tik senutės, nežinau kodėl. Trumpai papasakosiu kaip įvyko šiandien. Susipratau, kad sapnuoju. Padariau 2 realybės patikrinimus ir iššokau per balkoną. Perėjau kelią ir viskas pradėjo blėsti, aš svirduliavau, labai sunku buvo išlaikyti pusiausvyrą ir prisimenu, kad aplinkiniai buvo tik senutės (taip jau 4 kartą). Kai mačiau tik tamsą ir beveik jaučiau tikrąjį savo kūną, pradėjau suktis ir tada, atseit, atsikėliau ir nuėjau į kitą kambarį, o išties pratęsiau sapną net nežinodamas. Galbūt viskas ir normaliai būtų buvę, jeigu nebūčiau pamiršęs, jog sapnuoju, bet tiesiog aš ne pirmus kartus SS sapnuoju, kad po tokio trumpo laiko jau reikia pratęsti sapną. Gal kas nors susidūrę su tuo? Prašau patarti.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Blankūs, neryškūs ir trumpi SS
laikas: 2012-12-29 15:00

Atsakymą lengvai rasi pasinaudojęs "Search" mygtuku. Kad ir sakykime ČIA , bei kitose artimose temose.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Blankūs, neryškūs ir trumpi SS
laikas: 2012-12-29 16:07

Aišku. Dėkuj.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.177 sekundes.
Eiti į viršų