Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 3 [4]
Autorius Tema: Melatoninas
Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Melatoninas
laikas: 2013-04-01 16:57

jo, tavo palyginimai visada geri 😀 Na šįkart negaliu paremti savo žinių apie ekstazi, nes psl kur skaičiau apie tai kai buvau jaunesnis jau uždarytas:-) Buvo teigta, kad hormonas, kurio gamyba stoja ir neabeatsinaujina visą gyvenimą. Ką gali žinoti, tai vienas iš naujesnių narkotikų ir dar tiriamas. Darkartą jokiu būdu vartojimo neskatinu, nesiūlau ir net neeksperimentuokit! Tik bandau prisiminti ir rasti šaltinius palaikančius mano teiginius (nepavyko). Nesusireikšminam. Bet gal grįžkime prie melatonino temos?:-D Greitu metu žadu dar vieną eksperimentuką su juo. Daugiau info bus greit.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-04-01 17:21

Nera jis naujas ir tiriamas jau seniai. Pries simta metu vien tik patentuotas (1913) Uzdarytas, nes nesamones rase aiskiai. Nuo tada, kada zmones pradejo mastyti, patys dometis ir neryti betkokia nesamone, prohibistai irgi uzsinorejo kokybisku argumentu savo puseje tai ir uzdare tokias nesamoningas svetaines, nes per juos jie atrodo dar kvailesni negu siaip yra.

Kartoju, laikinai stimuliuojamas dopamino, serotonino ir norepinefrinos issisikyrimas bei laikinai paveikiamas sinapsiu laidumas siems hormonams. Jei NORS VIENO is siu hormoniu gamyba sustotu- zmogui sakes. MDMA neveikia siu hormoniu gamybos spartumo ar kokybes, paprasciausiai privercia smegenis isskirti esamas atsargas. Kolkas nuo MDMA nerasta jokiu neistaisomu pazeidimu ir juo labiau nesustoja kazkokio hormono gamyba 😀

niekas cia nesusireiksmina. tiesiog pats zinau sia tema daugiau negu tu, matomai. sakau be pykcio. tiesiog nemegstu, kai zmones skleidzia (kad ir nenoredami) disinformacija ir visada imuosi jo taisymo bei visada tikiuosi, jog jei kazkada pats nenoredamas taip padarysiu- kazkas mane pataisys. tai tiek.

Darkykite ka norite. Zinokite ka darot. Nerekomenduoju vartoti kvaisalus. Tiesiog esu uz tai, kad vyrautu realios zinios.

O siaip, seni, atsargiai su siu hormoniu balansavimu smegenyse. Tai labai delikatus reikalas ir labai lengva susiknist. Pasidomek tais trijais hormonais ir seratonin syndrome pvz. Sakau, geriau preparatais visokiais per daug nezaisti jei neesi biochemikas ir pats nematuoji savo smegenu chemine struktura 😀

Image

Sapnavimo patirtis: 4-5 metai

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-04-19 09:35

2013.04.19

Vartoti papildai:
— 1.5mg Melatonino per WBTB

Atsiminta sapnų:
— Trys

Sąmoningas sapnas?
— 2. Antrasis ir trečiasis

Sapnų ryškumas:
— Pirmasis 1/10
— Antrasis 6/10
— Trečiasis 6/10

Detalių aiškumas:
— Kaip ir įprastame SS, jutimai, skonis ir t.t. Nieko išskirtinio

Sapnų trukmė:
— Pirmas kaip nebuvęs (~2min), blankus ir neaiškios mintys. Paskui susivokus, kad sapnuoju SS truko maždaug 5min. Trečias SS irgi 5min. Paaiškinama tuo, kad melatoninas slopina REM miego stadiją, bet kadangi jis greit susinaudoja organizme, tai slopina tik pirmąsias REM, o sekančios miego stadijos tampa ilgesnės. Bet kad pavartojau beveik rite, tai taip ir nesulaukiau ilgųjų, ir sapnai truko trumpai 😀

Pastabos:
— Prastu laiku pavartojau. Neišsimiegojau.

Šalutinis poveikis:
— Nepastebėta.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: 1 2 3 [4]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.123 sekundes.
Eiti į viršų