Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: Baimė
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Baimė
laikas: 2013-03-21 16:27

dumax, aš taip pat pagalvojau atsikėlęs 🙂
LSDreamer, jei gerai supratau, tobulinsiu savo gebėjimus sapne 🙂

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 17:53

Jo. Igauk principus, kurie trumpintu kelia iki maksimaliu rezultatu.
Pvz: vietoj to ka skristi besipriesinant isivaizduojamai gravitacijai tiesiog uzsiaugink sparnus 😉

Image

Sapnavimo patirtis: 4-5 metai

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 18:18

Okay 🙂

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 18:29

Citata: LSDreamer @ 2013-03-21 16:03
Patarimas:

Tavo seseliniai aspektai naudojasi ne tik baime, bet ir tavimi. Jei esi iprates visus savo sapnu manipuliavimo technikas daryti po truputi ar ilgai (t.y. kol manipuliavimas tampa sekmingas turi praeiti kazkiek laiko koncentracijos) jie tai isnaudos. Reikia ismokti daryti itaka sapnui staigiais ir efektyviais pliupsniais, kad kuo maziau laiko naudotum paciai koncentracijai. Kuo lilgiau laiko naudoji- tuo daugiau laiko demonai turi, kad tave psichiskai paveiktu ir 'issiurbtu' is taves tavo galias. Sie seselinai psichikos aspektai negali taves nuzudyti ar suzeisti, bet jie maitinasi tavo sviesa. Jie naudojasi seniausia tavo, kaip zmogaus formoje, emocija- baime. Su baime jie itikina tave iliuzija, jog neturi galios savo astralineje dimensijoje. Tuomet jie maitinasi. Sakau. efektyvus budas pries juos kovoti yra ismokti kuo staigiau ir efektyviau paveikti savo sapna 😉 kai turesi galimybe paimk tau jau turima veiksma, kaip skraidymas ar dar kazkas ir pabandyk atpazinti turimu galiu silpnybes ir kaip galima butu kurybiskai juos patobulinti.

O tai ka demonai gali patekti ir i sapnus? Ar jie tik astrale turi itakos? Nemanau, kad esu susidures su demonais sapne 😮
P.S. Ar tu tiesiog turejai omeny, kad tie demonai neigiami musu sapnu veikejai, ar istikro turejai omeny demonus kaip realias butybes?

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 18:50

Citata: dumax @ 2013-03-21 18:29
Ar tu tiesiog turejai omeny, kad tie demonai neigiami musu sapnu veikejai, ar istikro turejai omeny demonus kaip realias butybes?

O tai kuom siti skiriasi?

Kiekviename is musu yra skausmingu isgyvenimu ir traumu. Sie dalykai manifestuojasi sapne, kaip tavo "seselinis as". Visi neigiami sapno veikejai/demonai, ypatingai jei jie yra stiprus ir gasdinantys- sio seselinio aspekto dalis. Is esmes tie demonai tikrai, jie tavo neigiami sapnu veikejai ar vietos ir jie yra dalis taves, kol leidi jiems tave gasdinti. Nera lengva juos visus islaisvinti/nugaleti. Samoningi Kosmarai yra tavo kova su siais "demonais". Nereikai isivaizduoti tuos demonas, kaip atskiras butybe. Aisku jei taip lengviau isivaizduoti tai galima ir taip i tai ziureti. Esme nesikeicia 😉

Image

kuleris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 22:03

Citata: LSDreamer @ 2013-03-21 15:23
Baime man asmeniskai yra labai idomi tema.
Kas liecia SS, baime yra pagrindine SK (samoningu kosmaru) dalis.
Musu protas del skausmingu gyvenimo patirciu turi tamsius uzkabarius, tai suzeisti ir paslepti psichikos aspektai.
Tai vadinama "seseliniu as".
Kai ilgai uzsiemi SS daznai atsitinka taip, kad randi savyje "vietas" kurios yra baisios ir nemalonios.
Tos vietos mano nuomone yra tavo isbandymu laukas. Tik per baimes isbandymus pazinsi savo "aukstesiji as", tik per baisiausius ir tamsiausius sapnus isgyveni tuos dalykus, kurie tave pakelia i aukstesni lygi.

Panasu, kad tie zmones su durklais, kurie tave bando isgasdinti tave yra butent tavo seselinio as dalis.
Nugalek juos.

O jeigu konkrečiau - kaip juos nugalėt, tuos košmarus ir baimes?

"Užgesinti" baimę, nusiraminti?
Isivaizduoti Terminatorium ir prilupti juos tiek kad daugiau nebesirodytų?
Ignoruoti?
Užkalbinti ir rasti bendrą kalbą bei sužaisti šachmatais?
Kiti variantai (pageidautina detalizuoti) ?

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 22:39

Kaip cia paaiskint. Tavo galia sapne priklauso nuo kaip efektyviai pritaikai savo technikas. Bet siu galiu saknys slypi tavo gebejime 100% patiketi tuom ka darai. Gal busit pastebeje, jog tam, kad skristum turi pilnai susitelkt ties faktu, jog skrisi. Nors maza abejone ir pradedi prarast kontrole. Vadinu tai "mana" 😀 kaip tikras geimeris. Zodziu, tie kosmarai stengiasi tave paveikti emocijomis, kad subalamutint tavo koncentracija ir siubti tavo mana. Tada tu negali pasipriesinti ju isnaudojimui. Kaikurie kosmarai lenvesni uz kitus. Kazkada sutikau butybe, kuri pasiverte i mano motina kovodama su manimi (kaip neo pries mr smith kovos vykdavo zodziu 😀 ). Tai gerokai paveike mane ir man pasidare sunkiau pries ta butybe isnaudoti visa savo potenciala, nes jauciau emocine siena kadangi vaizdas yra toks, kad as talzau savo motina. Zodziu. Pats tiesiog visiskai sunaikinu juos. Parodau jiems savo dominacija ir nepalieku ne zymes. Kartais tenka sunaikinti visa ta erdve kurioje juos sutinku. Is esmes ju sunaikinimas yra labiau kaip ju islaisvinimas, nes visada jausdavau kazkoki palengvejima is ju puses, kai pagaliau jie yra naikinimo procese. Nedarau tai is pykcio. Tiesiog taip reikia. Tokia ju dalia. Ir jie taves pradeda bijoti daug labiau, kai mato, jog ju lemtis neisvengiama. Su jais nepasnekesi ir ju neignoruosi. Jie yra tavo sesline dalis, tavo raktas i savo vidines sviesos suvokima 😉 jie nera "blogieciai". Kazkuria prasme pats juos sukurei ir esat vienas kitam reikalingi.

Image

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-05 12:36

Sveiki vėl. Jau seniai nerašiau šiame forume, nes stengiausi įvykdyti kol kas neįmanomą man užduotį, tačiau, kai pakeičiau tikslą į daug lengvesnį, ir SS grįžo.
Temos naujos nekursiu, nes rašysiu apie su baime susijusius dalykus.
Savo "užduotėlių" sąraše pastebėjau vieną iš įdomesnių užduočių, tai yra "Liepti sapnui, kad jis parodytų mano giliausias ir baisiausias baimes". Šiandien susapnavau 2 SS ir abiejuose, kai pasakiau, kad liepiu parodyti mano giliausias baimes, sapnas išblėsdavo. Nieko aš nepamatydavau, nors ir psichologiškai tikrai esu pasiruošęs. Po pirmojo SS tik prisimenu, kad buvau miego paralyžiuje ir vėliau nieko neprisimenu, o po antrojo pabudau. Taigi, galbūt galite man patarti, geriau patyrę sapnuotojai, nes manau, jog jūs jau senai esate įvykdę šią užduotį.
P.S. sapnuoju jau beveik metus ir esu "apturėjęs" maždaug 55 SS. (Taip, tai yra labai mažai...)

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.166 sekundes.
Eiti į viršų