Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: Baimė
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Baimė
laikas: 2012-12-16 23:09

Sveiki. Šiandien susapnavau trisdešimt antrąjį SS ir atsitiko ganėtinai įdomus dalykas. Vieną kartą, maždaug prieš 2 mėnesius sapnavau, kad mane užpuolė daug vyrukų ir vienas kaip dūrė man į paširdžius ir sakau aš jam paleisk, bet nepaleido, tai labai nemalonus jausmas ir net kvėpuot sunku buvo. Nuo tada nedariau DEILD technikos, nes visada kai darydavau, tai ten pat pradėdavo skaudėt. Šiandien tas pats, tik kad SS buvo. Viskas normaliai, jau pradėjau daryti savo sugalvotą užduotį, tik iš oro visi į mane atsisuko ir pradėjo po vieną mane pulti. Kadangi aš jau patyręs sapnuotojas, ir žinau, kad viskas sapnuose įmanoma, tereikia tikėti tuom, tai pirmą pasitaikiusį po ranka nusviedžiau apie 50 metrų į šoną (pagalvojau ohh yeah, aš tai kietas :D) ir tada atėjo kitas - visas tamsiai apsirengęs, piktas ir bandžiau jį nusviesti, bet tik nustūmiau šiek tiek, o kai priėjo, tai dūrė man į tą pačią vietą, kaip ir praeitą kartą. Tada atsikėliau būdamas miego paralyžiuje ir skausmas vis plito iš tos vietos. Klausimas paprastas: kaip išvengti tokios situacijos, nes aš šiek tiek to bijau

Kiana
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Baimė
laikas: 2012-12-17 00:31

Sveikas,
Na taip , tie puldinėtojai tikrai būna bjaurūs. Geriausias būdas neturėti su jais kontakto - bėgti, skristi, keisti aplinką, stengtis pabusti ir panašiai. Kartais padeda jei pasistatai kokią sieną staigia. Man buvo kartą apspito ir pradėjo tampyti, draskyti rankas ir kojas. Jausmas realus ir labai nemalonus, tai nuo to laiko pasimokiau, kad geriau nepatekti jiems į akis. Galbūt kartais pasąmonė būna stipresnė už protą ir prikuria tokių blogiukų 🙂 Ir jokiais būdai nereikia bijoti prieš užmiegant, nes ko bijai, dažniausiai ir atsitinka.

Always listen to your heart because even though it's on your left side, it's always right.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-17 08:04

Va va. Dėl to, kad jausmas realus ir nemalonus ir bijau. Kita kartą pabandysiu tiesiog nuskristi, ačiū už patarimą 🙂

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-19 20:07

Nejaugi tik man vienam taip buvę, kad visi pradeda pulti? 🙂

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-19 21:55

Ne tau vienam , man irgi buvo ir yra, bet nelabai kreipiu demesio , nors ir dideli skausma jauciu, tiesiog atsibudes, meginu vel uzmigt ir toliau darau ka noriu. Bet aisku nera malonu kai tave uzpuola, bet retai ka man padaro, daznai apsiginu. Paskutinis dalykas panasus buvo gal pries kelias dienas, kaip visad per ss, pradziai sneku su kitais ir meginu yrodit kad as sapnuoju, tai kalbejau su kaskokius beprociu, sakiau kad jis netikras ir as tik sapnuoju, pradejo vis labiau nervuotis ir pykti, kol vietu normaliu zodziu pradejo rekti lyg dazniais kokiais, galvojau kad galva sprogs, nes taip per ausis ejo, net atsibudau, kas ypac keista buvo, bet greit vel uzmigau tai tesiau toliau savo sapna. Tai pat buvo kartu kad nuzudytu mane per sapna . Visokiu yvykiu yra atsitike, bet kai prasiau man tai nelabai svarbu , kaip tik manau kad tai gerai, kai yvyksta, buna veiksmo, suzinosi ka nors naujo ir taip kas nors ydomaus ar pavojingo atsitiks. Juk reikia patirti 😀

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-20 16:44

Sutinku, sutinku. Dar vieną dalyką pastebėjau, kad kai pramiegu mokyklą arba tiesiog miegu ne tuo laiku, kaip beveik visada, tai bent jau aš dažnai SS susapnuoju. Kaip pvz. šiandien 🙂

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-24 14:11

Man tai mokyklos laiku neišeina palaikyti samoningumo. 😀

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

ddaarrius
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-24 15:15

Citata: Phoenix @ 2012-12-24 14:11
Man tai mokyklos laiku neišeina palaikyti samoningumo. 😀

Tipo miegodamas mokykloje nesugebi sapnuot samoningai? 😀 😀

Sapnuoju maždaug 3-4SS per mėn.

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-24 19:05

Turėjau omeny mokykloje per pamokas, bet nemiegodamas. 😀

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-24 22:41

Juk dienos bėgyje daug kartų patenkame į trumpalaikes transo būsenas, elementaru, Vatsonai:-D

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.157 sekundes.
Eiti į viršų