Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: WTF?
zygimantas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas WTF?
laikas: 2012-12-05 11:48

vienu zodziu as sergu dabar ir nepraktikuoju, lucid dreamingo nes kiek girdejau nebandyt kai sergi nes gali gaut nenormaliu vaizdu ir t.t, dabar tik sapnus uzsirasineju, taigi guliu lovoi atsimerkiu ir ziuriu matau save kaip veidrodi, ir mano plaukai pasisiause, as apziurinejau viska kokias 2 minutes ir nuejau miegot, ryte atsikeliu nueinu i vonia paziuriu i veidrodi ir kaip tik toi vietoi yra pasisiausia kaip, bet lygiai tai pat kaip maciau, tai kas cia buvo obe, ar lucid dreamas?

eimantasLu-
cid
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: WTF?
laikas: 2012-12-06 18:57

Nezinau man atrodo kad koks OBE ;D

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-06 20:08

Tai tikrai ne OBE.

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-06 22:29

Fantazija laki. O šiaip temos pavadinimas nepriimtinas, ir nemanau, jog tema vietoje. Zygimantai esi jaučiu netvarkingiausias forumo narys, gal biški susiimk.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-07 20:37

Nepamenu, kaip tai vadinasi, bet tai tarsi savitaiga. Kai tu sau kažką įteigi ir tavo kūnas priima tai rimtai 😀 Pvz.: darytas bandymas, kai žmogui buvo rodomas lituoklis, juo lituojama (ar tai video) ir tuo pat metu jam pravesta leduku per nugarą. Jis jautė labai didelį skausmą bei ta vieta jam nuėjo pūslėm. Taip pat, kaip susapnavus kaip nupjaunama ranka, toje vietoje atsiranda kraujosruvos. Arba nugulėjai tą vietą, sapnuodamas tai truputį jautei ir tai įėjo į sapną. Arba paprasčiausiai sutapimas 🙂

zygimantas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-09 18:15

mariukai ukai, klausymas del ko ne vietoje.o del pavadinimo nieko gerensio nesugalvojau, o del "fantazija laki" biski taves nesuprantu, kaip gali tokiam dalyke but fantazija? as atsikeliau viduri nakties ir nezinau kaip sugebejau ziuret i ta vieta turbut mano kaklas apsisuko 180 laipsniu kampu ir nes as miegu tikrai ne ant pilvo, ir dabar dal labiau sapno atsimenu, tai ziurejau i radiatoriu (nezinau kodel) ir pamazu is dalelyciu pradejo susidedinet mano atvaizdas taip lyg butu stiklas koks suduzes ir atgal i vieta suskristu viskas, tada pradejau ziuret i atvaizda, bet keisciausia kad atvaizde buvau su drabuziais, nors miegu pusnuogis, veidos buvo biski pakeistas, o kiek atsimenu pasisiausyma plauku jis buvo labai keistas nes kai apziurinejau visa kita iki galvos, kiek prisimenu buvau nepasisiausias, bet kai tik paziurejau i galva man atrodo plaukai pasisiause, ir as ziurejau i tuos plaukus (nezinau kodel) pora minuciu tikrai, ir kai atsikeliau to sapno neprisiminiau nei kiek tik nuejau i tuoleta ir veidrodi pamaciau pasisiaususius plaukus ir viska prisiminiau

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-09 18:53

Tu tikrai netvarkingiausias forumo narys

zygimantas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-10 18:51

zinau, stengsiuos keistis...

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-13 19:02

Šaunu 🙂

tadasjanul-
ev
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-14 21:03

Sveiki. Turiu gera pasiulyma samoningam sapnavimui lavinti, biski kainuoja jis bet tikrai geras ir veiksmingas dalykas pats turiu toki. Tai va apsilankykit http://www.sleepwithremee.com ir suzinosit placiau apie tai.

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.154 sekundes.
Eiti į viršų