Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Sapnavimo augalas
nezinau
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 205
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-07 18:49

Šiandien atradau, jog yra toks dalykas, kaip Calea zacatechichi, taip pat žinoma kaip sapnavimo augalas, dievo lapas ir karčioji žolė. Bandžiusio komentaras:

Bandžiau šio augalo arbatą ir rūkiau jį, kaip cigaretę. Galiu patvirtinti, vartojant prieš einant miegoti suteikia labai ryškius sapnus, kuriuose nebūtinai susivoksite, jog sapnuojate. Jei susivoksite – bus nuostabus potyris, lyg 5-7 sąmoningi sapnai per naktį. Arbatos skonis lyg kartaus muilo, lyg imbieras, tuo pačiu – vimdomo skonio. Užgėrinėjau apelsinų sultimis, taip pat mėginau šokoladinį pieną. Rūkant skonis taip pat kartus, nors kvapas gan malonus.

Šiek tiek nformacijos iš čia:
Astrinių augalų šeima, auganti laukinėmis sąlygomis nuo pietų Meksikos iki šiaurės Kosta Rikos. Vietinių genčių šamanų naudojami, kad nusakyti ateitį per sąmoningus sapnus, o taip pat gydomaisiais tikslais, ęsant skranžio ar vidurių sutrikimams, ir kaip mažinantis karščiavimą.
Šiuo metu, šio augalo, trauktinės naudojamos, kaip nuskausminimo priemonė. Trauktinės vartojimas taip pat skatina ryškius ir suvokiamus sapnus, taip pat prailgina ir sapnų suvokimo laiką, t.y. augalas turi psichoaktyvių medžiagų.
Šį augalą šamanai naudoja, kad pakeistų savo suvokimą. Naudodami prieš miegą jie gali patirti ryškius, išraiškingus, psichodelinius ar siurrealius sapnus, o taip pat šamanams tai puiki galimybė pasinerti į savo begalinę sąmonę.
Zacatechichi reiškia „karti žolė“. Taip pat šis augalas žinomas, kaip zacate de perro, hoja madre, hoja de dies, thle-pela-kano. Calea zacatechichi augalas – maždaug metro aukščio, astrinių šeimos, lapai trikampiniai, kiek suapvalinti, jų krašteliai „dantyti“.
Indėniška gentis „Chontal“ (Maya) iš Oachaka valstijos naudoja šiuos augalus savo ritualuose, tokiu būdu patirdami „pranašingus sapnus“. Tradiciškai jie naudodavo arbatą iš džiovintų lapų. Šio augalo tyrimai mokslininkus atvedė į aklavietę, nes taip ir nebuvo rasta aktyvioji medžiaga, sukelianti haliucinogeninį efektą. Tačiau įrodyta, jog vis tik augalas veikia žmogų.
Štai šio augalo šamaniški panaudojimo būdai:
Rūkymas. Rūkoma ne daugiau nei dvi džiovintos Calea augalo lapų ar žiedų cigaretės.
Arbata. Šiuo atveju reik turėti omeny, jog Calea skonis gan kartus, tad kai kuriuos gali pykinti. Tačiau jei vis tik nusprendėte naudoti šį metodą, tai maždaug 3 gramus džiovintų lapų užpilkite karštu vandeniu (ne verdančiu) ir palaukę 15 min. gerkite šią arbatą. Kad sumažinti kartumą pridėkite cukraus (iš įvairių patirtčių pažymėta, jog galima naudoti citriną ar kitus citrusinius).
Valgymas. Šamanai kartais tiesiog sumaišydavo Calea lapus su medumi ir greitai visa tai suvalgydavo, kad nejustu kartumo.
Perspėjimas: šis tekstas pateiktas išskirtinai etnobotanikos ir senovinių genčių ritualų pažintiniais tikslais. Mūsų laikais, mokslinės laboratorijos užsiima veikliosios Calea medžiagos paieškomis, tačiau kol kas ji dar nerasta, tad gali būti, jog tai koks nors medžagų junginys.

Machete
Naujokas
Pranešimai: 3
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-10 19:53

Kur jos nusipirkt?

Keleivis
Sapnų guru
Pranešimai: 557
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-10 20:33

Pagooglink ir rasi

Machete
Naujokas
Pranešimai: 3
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-11 20:45

Kad tik ebay išgooglint eina. O Vilniuje gal kur galima įsigyt?

donni
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 69
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-11 21:16

nežinau man čia kažkaip narkotika primeta o bent jau saugu rukit ji? Aš geriau rinksuos naturalu kelia

Užduotis

1.padidinti samoninguma pažiurejus į rankas
2.pakeisti oro salygas
3.valditi laika
4.pasinaudoti ironman kostiumu
5.pasiversti demonu
6.paskraiditi ikranu.

pnb
Naujokas
Pranešimai: 2
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-11 21:47

sveiki, meginau sita augala ir rukyti ir gerti arbata. Skonis labai nekoks. Siunciausi ekstrakta is ebay. Kalbant apie poveiki, kazko ypatingo tikrai nepastebejau. Gal siek tiek lengviau atsiminti sapnus ir jie buna ryskensi. Bet galbut tiesiog buvo placebo efektas, nes labai tikejau, kad tas augalas man pades. Apskritai esu megines labai daug augalu kurie atseit padeda tapt samoningu, prisimint sapnus ar kitaip. Nieko ispudingo neatradau ir manau kad nelabai juos apsimoka naudot. Bet tai tik mano nuomone, galbut kitus veiktu kaipnors kitaip. Jei jau kanors vartot, tai patariu valgyt Galantamine+Choline Bitartrate. Galima taip pat ebay nusipirkt. Karts nuo karto pavartoju, tai tikrai jauciasi tvirtas efektas. Labai lengva atsiminti sapnus, ir jie buna daug labiau detalus. Nepasakyciau, kad sie preparatai padeda tapt samoningu, nors is kitos puses juos vartojant sapnai pasidaro labai keisti, netgi labai keisti, o tai galbut ir padeda tapt samoningu.

Machete
Naujokas
Pranešimai: 3
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-12 18:20

Pirksiu jaučiu iš ebay tos arbatos pabandyt visgi. 😉

donni
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 69
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo augalas
laikas: 2012-10-12 20:39

nu naudot kaip arbata dar px bet rukit tikrai nerukičiau jau geriau binoural beats paklausitčiau

Užduotis

1.padidinti samoninguma pažiurejus į rankas
2.pakeisti oro salygas
3.valditi laika
4.pasinaudoti ironman kostiumu
5.pasiversti demonu
6.paskraiditi ikranu.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.123 sekundes.
Eiti į viršų