Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pasigirsiu truputį 😀
Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pasigirsiu truputį 😀
laikas: 2012-09-22 22:06

Nuo praeitos savaitės vidurio pradėjau atsimint po 4-5 sapnus nedaręs jokių technikų (sapnų dienoraščio nerašau(esu rašęs pirmą savo sąmoningų sapnų savaitę(prieš 5-7mėn.))). Ir nuo šios sav. pradžios aš pradėjau sapnuoti po 2-3 SS per naktį.
Taigi, vakar grįžęs iš mokyklos atsitiktinai pataikiau įsijungt DBZ. Prisižiūrėjau, kaip Gokas sukaupė energijos rutulį, virto sajanu ir užmušė Bū. Tą nakt susapnavau 1 sapną be sąmoningumo, o kai pasikeitė sapno aplinka ir veikėjai, gavau sąmoningumą. Tas SS buvo labai labai juokingas košmaras. Mane puolė apie 5-7 blogiukų. Iš pradžių aš nuo jų bėgau paprastai ir tuomet dašuto jog SSe beveik nėra gravitacijos 😀 Taigi pašokau į orą, ir pradėjau skraidyti. Apsukau garbės ratą ore, nes tai buvo mano pirmasis skrydis 😀 Apsukės ratą, atsisukau į blogiukus, kurie į mane metė kažka panašaus į iv. akmenis ir asfalto gabalus, bet jie nedaskride atsimušdavo lyg į apsauginį skydą. Tuomet aš nusprendžiau pakeisti šį nevykusį košmarą į kitokį sapną 😀 Išpradžių prisiminęs, ką mačiau per teliką (DBZ) pabandžiau pasiversti super sajanu ir tai pavyko iš karto (aplink mane atsirado geltonos spalvos, ugnies formos, truputį žaibuojantis, laukas). Tada pabandžiau paleisti kamehamę :DD Ir pavyko! Galėjau jos kryptį kontroliuoti, bet, tai buvo tik pabandymas, ką aš galiu padaryti... O tada pagaliau pabandžiau sukaupti energijos rutulį!!!! Jis didėjo mano sapno ekrane, o aš šaukiau, "žmonės, duokit man savo jėgų!!!" Ir galiausiai, jį paleidau į tuos pabaisiukus 😀 Mano sapno ekranas pabalo, ir tada vėl grįžo normalus vaizdas. Pabaisiukų nebebuvo, sapno žemė po manim buvo labai sudarkyta ir tuomet aš patekau į kitą sapną. Pračiuožiau per tunelius kaip vandens parke, o šonuose kasinėjosi nykštukai 😕 Tuomet patekau į sapną, kurį esu sapnavęs apie 4 kartus per savo gyvenimą, bet dabar buvau sąmoningas. Ten buvo lyg ir įvairenybių muziejus (daugiausia įvairūs brangakmeniai, ir išpuošti viduramžių šarvai), bet ten vaikščiojo mokslininkai (senyvi žmonės, su akiniais ir baltais chalatais(be daktarų įrankių, todėl ne daktarai!)). Taigi, priėjau prie brangakmenių už stiklo ir turėjau mintį sudaužytio stiklą ir paimti brangakmenius, bet apžiūrėjau lubas ir pamačiau kamerų, todėl nieko nebepadariau 😀
Ir galiausiai susapnavau labai netolimą ateitį(kuri bėje išsipildė). Sapnavau, kad važiuoju dviračiu, žiūriu žemėn ir pamatau rombo formos akmenuką. O ryte aš tikrai išvažiavau į žygį su dviračiais, ir važiuojant pamačiau tą akmenuką!!!

Taigi tokie mano praeitos nakties nuotykiai 🙂 norit tikėkit, norite - ne. Bet aš tai susapnavau ir labai džiaugiuosi(ypač, dėl pirmo skrydžio ir DBZ galių!!!)!!!!

Andzej8
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pasigirsiu truputį 😀
laikas: 2012-09-23 20:41

Nieko cia mistisko nera 🙂 o gravitacija gali buti gali nebut , tai priklauso nuo to , kaip tu galvosi 🙂 ten rybu nera gali paverst netgi i vabala koki 🙂

Max turejau per nakti 12 SS ^_^, Bandysiu pamust rekorda ^_^ Nauduoju tik DEILD TEchNIKA.

el pastas alhackier1@gmail.com

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-24 11:32

Kai parasiai del dbz, tai man ir toks sendien ivyko nuotikis, tik kad labai trumpas. Taigi buvo 3 sapnas supratau kad sapnuoji, padariau rc, tai kvepavimas pro nosi uzsikimses, ir patemti pirsta per sapnus jis issitiesia tiek kiek temsi, arba nutrauksi. Tai supratau kad sapnuoju, ir prisiminiau ka tu rasiai apie dbz, tai galvoju reiktu ir man pamegint, kamehame kaubiu ir tariant zodzius mintyse dar girdejau , pries paleidima viskas su temo, ir kai paleido ir kau sprogo, taip sviesiai buvo kad is oro atsibudau . 😀

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-24 20:49

Maladiec :DDD

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-24 21:01

O šian naktį išvis jokio sapno nepamenu 😀 Nors gal 1 ar 2, bet nieko apie jį nepapasakočiau :d

Train
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-25 22:25

Well, naujas speju esi ant sapnu ir ju prisiminimu, tai taip ir yra 😀 . Nes kai as visada beveik prisimenu 3-4 kartais 5 jei susapnuoju tiek. Bet cia del to kad sapnais domejaus nuo mazens, gal nuo 6metu . Bet kas buvo SS nezinojau, tiesiog domejaus ir megindavau prismint ka sapnuodavau. O dabar kai nuo sios vasaros suzinojau apie ss ir pradejau tai mokintis tai dabar lengva. Bet jei tu tuo uzzsijemi, tai sekmes tau.

" Did you just fall? "
" No. I attacked the floor. "
" Backwards? "
" I'am freaking talented. "

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-29 10:00

Ačiū už palinkėjimus! 🙂 Aš kai irgi mažas buvau tai kasnaktį budavo OBE ir tada pereidavau į SS. Jau tokio pat OBE ir į SS neesu turėjęs apie 6-7 metus, bet labai gerai pamenu, koks jausmas prieš užmiegant būdavo ir kaip atrodydavo OBE.

Ir dar pridursiu, kad dar kitą naktį patekau į dar vieną SS. pradžia buvo labai tamsi ir mačiau ropojančius įvairius vabalus ant grindų, ir kažkaip dašuto, kad reiktų pabandyti ar čia veiks burtažodžiai iš knygos "Eragono" :DD Ir jie suveikė!! Labai smagu buvo! Nugalėjau antrą košmarą(žiauriai nemėgstų vabalų. Pagrinde vorų ir skruzdžių).

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.107 sekundes.
Eiti į viršų