Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: Hipnozė, transas
nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Hipnozė, transas
laikas: 2012-09-09 09:58

perkelsiu čia pokalbį apie hipnozę ir transą, kad neteršti kitų temų.

Ar kam teko skaityti knygą ir susivokti po kurio laiko, jog skaitote tą patį puslapį bet nieko nepamenate? ar važiuoti kokiu transportu ir sąmonė lyg išsijungė, lyg kažkur nuplaukė? Jei teko, tai gal jau žinote, jog tokia būklė vadinama transu. Transo žmogui reikia, kaip miego, mes įkrentame į transą kas valandą. Tai negilus, bet vis tik transas. REM yra transo būklė sapnuojant.

Visi žmonės mažiausiai kartą per valandą įkrenta į natūralų transą. Gal pastebėjote jei kam: veidas išsilygina, mimikos raumenys atsipalaiduoja, veidas šiek tiek parausta, žvilgsnis nukrypsta "į niekur", lyg žiūrėtų kiaurai, kvėpavimas lygus, raumenys ir poza - atsipalaidavę... Neabejoju, jog ką tik prisiminėte save tokioje būklėje 🙂 ir, kad matėte šiuos požymius aplinkiniuose.

Jei kas dirba dėmesio reikalaujantį darbą ir neleidžia sau nė sekundėi "atsijungti" - tas žmogus greitai pervargsta. Todėl kai reikia sunkiai dirbti ar kažką daryti, kas reikalauja nedalomo dėmesio - susiplanuokite bent kelias minutes per valandą atsipalaiduoti.

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Hipnozė, transas
laikas: 2012-09-09 09:59

Citata: Keleivis @ 2012-09-08 20:34
nezinau. Norėčiau išmokti suprasti, jog esu transe

Kai patiriate gilią fizinę relaksaciją ir protinę ramybę - pajusite, jog kūnas tapo sunkus. Tas sunkumas pagrindinis simptomas, jog smegenys pereina iš Beta bangų prie Alfa bangų, kas ir reiškia įėjimą į transą.

Mano asmeninis būdas: telefone turiu tokį žaidimą "StaBu" (manau tinka bet kokia "reversi" žaidimo versija) ir kai laiminėju - suprantu, kad aš jau transe, nes bent jau man, galvojant, planuojant, jo laimėti neišeina, aš lyg atsijungiu ir leidžiu pačiai pasąmonei rinktis ėjimus. Tai žinoma mano būdas, nesakau, jog universalus, bet idėją gal supratai. Kiti tam naudoja žvejybą ar kokį kitokį hobį su monotoniškais veiksmais.

Įdomesnis klausimas ką tu darysi, kai suprasi, jog esi transe?

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 11:30

Viskas taip sudėtingai skamba. Spėju man nepavyktų

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 13:14

kodėl manai, kad nepavyks? Viskas ko reikia - atsipalaiduoti. Transas labai panašus į miego būklę: kūnas nurimsta, kvėpavimas suvienodėja ir pan. Tiesiog siekiant įkristi į transą reikia išmokti atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į kažką vieną. Dažniausiai tai kvėpavimas (dėl to transas ir meditacija, ir SS yra gan panašūs).

Pvz. paprasta technika:

Atsimerkęs sutelk dėmesį į bet kokį mažą objektą ar tašką priešais save, kuris yra virš tavo regėjimo linijos. Susitelk ir nukreipk visą savo dėmesį link to taško, išvalyk protą nuo visų kitų minčių ir kitokių blaškančių dalykų. Toliau kvėpuok giliai ir lėtai, ir pradėk sau įteiginėti kaip jautiesi atsipalaidavęs, ir kaip pavargusios tavo akys (pvz. mintyse kartoji: kuo labiau atsipalaiduoju, tuo labiau mano akys apsunksta). Leisti sau atsipalaiduoti vis daugiau ir daugiau, ir, galų gale, kai tavo akys taps pavargusios ir sunkios, gali užsimerkti.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 16:47

Aš pabandžiau kitą techniką, kurią radau internete. Kai nelieka jokios minties, tuomet esu transe? Jausmas išties įdomus, o ką vėliau daryti, jeigu čia yra transas?

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 17:13

transą naudoja savitaigai arba įtaigai, kartais tiesiog poilsiui. Viskas priklauso nuo to, ko nori. Pradžioje rekomenduoju mėginti su savitaiga, jog po transo pasijusi pailsėjas. Įgudęs pamėgink panaudoti transą, kad įteigti sau, jog šiąnaktį sapnuosi sąmoningai 🙂

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 19:31

o po kiek laiko transą naudoti ne tik poilsiui?

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 20:15

kuo gilesnis transas, tuo stipresnė įtaiga. Nesvarbu kam naudosi ar poilsiui ar dar kam. Ilgesnė procedūra nereiškia, jog transas bus gilesnis. Tai lyg SS - kuo geriau gaunasi, tuo įvairesnius dalykus jame gali atlikti.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-10 01:24

aišku, dekuj už pagalbą

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-10 09:56

Smagių eksperimentų!

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.097 sekundes.
Eiti į viršų