Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Sapnavimo dienoraštis
nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnavimo dienoraštis
laikas: 2012-09-05 14:20

Sapnavimo dienoraštyje užrašytas sapnas turėtų būti sudarytas mažiausiai iš trijų dalių:

• sapno turinys (dariau, mačiau, galvojau ir pan.)
• sapno pojūtis (sapnas keistas, sapnas linksmas, buvo baisu, vienodai, lyg žiūrėčiau TV ir t.t. ir pan.)
• sapno požymis (kokiu momentu, arba kokiu būdu, suvokėte, jog sapnuojate, o jeigu jame nesusivokėte ir tiesiog pabudę jį prisimenate - užrašykite tai, kas sapne nutiko dažniausiai)

Jei Jūsų sapno aprašyme vienaip ar kitaip nepaminėti šie trys punktai - nesvarbu kokio ilgumo Jūsų aprašymas.

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimo dienoraštis
laikas: 2012-09-22 13:12

Citata: zygimantas
sapno pozymis kas daugiausiai nutiko is kur man zinoti kas daugiausiai ivyko man viskas buvo viena karta apsoliuciai viskas ir nera taip kad kiti itartinai elgiasi realistiskas sapnas aisku be neskaitant pabaisu 🙂

Tada sapnų dienoraštyje paminėk momentą, kada susivokei, jog tai sapnas. Jei nesusivokei - parašyk viską ką atsimeni, pirmam dienoraščio įrašui to pakaks. Vėliau įgusi daugiau dalykų pastebėti. Pvz. mano pirmuose įrašuose dalykas, kuris kartojosi buvo bėgimas. Aš vis kažkur bėgdavau, kai nutikdavo kažkas keisto. Tad prieš užmigdamas aš pradėdavau įsivaizduoti, kaip bėgu ir kaip susivokiu, jog sapnuoju ir kaip pašoku ir skraidau. po kelių savaičių tai persikėlė į sapnus...

zygimantas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-22 19:16

man lygiai taspats 😀 tik negalvojau kad cia tas dalykas nes as per sapnus vis kazkur begu ar nuo kazko

Karlos
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-10-01 00:49

Citata: nezinau @ 2012-09-05 14:20
Sapnavimo dienoraštyje užrašytas sapnas turėtų būti sudarytas mažiausiai iš trijų dalių:

• sapno pojūtis (sapnas keistas, sapnas linksmas, buvo baisu, vienodai, lyg žiūrėčiau TV ir t.t. ir pan.)
• sapno požymis (kokiu momentu, arba kokiu būdu, suvokėte, jog sapnuojate, o jeigu jame nesusivokėte ir tiesiog pabudę jį prisimenate - užrašykite tai, kas sapne nutiko dažniausiai)

Jei Jūsų sapno aprašyme vienaip ar kitaip nepaminėti šie trys punktai - nesvarbu kokio ilgumo Jūsų aprašymas.

Manau svarbiausia yra sapno erdve. Sapnu dienoraštį rašau jau senokai, ir galiu pasakyti aprašant sapno vietas, po kurio laiko pradedi prisiminti begales ankščiau sapnuotu sapnu. Tai labai geras jausmas!

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-10-09 11:20

jei tau geriausiai atsikuria sapnavimo pojūtis aprašant erdvę - taip ir daryk, kaip ir minėjau tai vienas iš 3 pagrindinių dalykų...

kuleris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-31 00:40

Citata: Karlos @ 2012-10-01 00:49

Manau svarbiausia yra sapno erdve. Sapnu dienoraštį rašau jau senokai, ir galiu pasakyti aprašant sapno vietas, po kurio laiko pradedi prisiminti begales ankščiau sapnuotu sapnu. Tai labai geras jausmas!

Hm.. o kaip tuomet su ta galimybe pačiam kurti sapną, jo aplinką ir kitką? Taip išeina kad yra tam tikra statinė/pastovi/besikartojanti sapnų pasaulio dalis, ir yra ta kurią gali susikurti dinamiškai?

Kažką jau ir pats pamenu, kaip sapnuodavau lyg ir nepažįstamas savo sąmonei vietas, bet sapne jos atrodydavo tokios savos, lyg gimtosios.. Nerealus jausmas, lyg atrastum kitą savo gyvenimą..

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-16 16:01

Atsiprašau, kad prikeliu seną temą, bet visgi noriu išsiaiškinti:

Kaip aprašyti sapno turinį? Ar „dariau, mačiau, galvojau“ nėra visas sapnas?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2014-01-16 16:24

Mano šios nakties sapno turinys: Atvykau į gyvūnų prieglaudą už miesto. Pastebėjau vieną šunį švytintį gintarine spalva. Ėjau derėtis dėl jo globos. Nesusikalbėjom.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-02 00:02

Citata: Funky @ 2014-01-16 16:01
Atsiprašau, kad prikeliu seną temą, bet visgi noriu išsiaiškinti:

Kaip aprašyti sapno turinį? Ar „dariau, mačiau, galvojau“ nėra visas sapnas?

nu vyska ka sapne darai,kas vyko,ka girdejau,maciau,kas buvo ir t.t. Tikiuos sitas pades

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2014-03-02 00:51

Buvau ten ir ten, atejo tas ir anas, aplinkuj buvo tokios ir anokios spalvos. As asmeniskai sapnus rasau I asmeniu.

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.089 sekundes.
Eiti į viršų